Сблъсък между тийнейджърски банди в София
Те най-вероятно са част от така наречените "локали"
Пореден случай на агресия между тийнейджъри. Рано тази сутрин две групи младежи са се сбили пред Народния театър в София, един от тях дори извадил нож.
От началото на годината столичната полиция е задържала 24 тийнейджъри на възраст между 14 и 18 години, които нападали хора през нощта.
В 4 сутринта без причина - започва бой между 2 групи младежи. Следват ритници и заплахи.
Иво Захариев, началник на 1 РУ-София, обясни причините за проявената агресия:
"Нападението е дръзко и цинично. На осветено място. Има явно чувство за безнаказаност. Изваден е нож, отправени са заплахи и удари в лицето".
Трима от младежите са задържани - скоро навършили 18 години. Четвъртият успява да избяга, но малко по-късно е задържан. На 17 е и е криминално проявен.
В момента е с повдигнати обвинения.
Младежите най-вероятно са част от така наречените "локали" - групи тинейджъри, нападащи техни връстници, с цел да покажат надмощие.
"Част от тях са с маски, ножове, палки и спрейове и се разхождат най-често около Народния театър и градинката Кристал", обясни директорът на СДВР Любомир Николов, пред бТВ.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Хем да работят,хем да учат!
На тази разюзданост,трябва да се сложи край,за винаги!
https://bnews.bg/lokalnite-detski-bandi-na-filmarite-v-gradinki-podlezi-i-gradskiya-transport-pokazva-palniya-razpad-na-mvr-i-na-darzhavnostta/