Божинов прати подарък за Англия по бургазлия
Валери зарадва Харт
Бившият национален вратар на Англия Джо Харт се похвали със специална бутилка вино от България, която му беше изпратена лично от Валери Божинов чрез финансиста Кирил Евтимов.
38-годишният Харт и популярният привърженик на "Нефтохимик" Бургас се видяха на стадиона на Тотнъм при победата на лондонския тим с 3:1 над Бодьо/Глимт в първи полуфинален мач от Лига Европа.
"Много благодаря за подаръка от Валери Божинов. Винаги си спомням с удоволствие за съвместния ни престой в Манчестър Сити. Той е много забавен и голям веселяк. Много добър човек. Изпращам специални поздрави на него и Мартин Петров", сподели Харт в разговора си с Евтимов.
Бургазлията Кирил Евтимов изгледа победата на Тотнъм като седеше рамо до рамо с германския футболен национал Тимо Вернер. 29-годишният нападател играе за "шпорите" под наем от РБ Лайпциг до края на сезона, но не беше в групата за двубоя с норвежкия тим.
Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден
Преди голямото пътуване: Много важна информация за винетките, която задължително трябва да прочетете
Тези зодии ги очаква финансов успех през май
Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния
България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2%
12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен
Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ)
Шок! Лято 2026 ще е брутално - аквапарк "Нептун" отваря на 20 юни и стартира най-горещия сезон досега
В Гърция обсъждат 4-дневна работна седмица със същото заплащане
Жена с опасност за живота след падане на кола от 6 метра на новостроящо се жп трасе
Любовен триъгълник в "Ергенът" предизвика сблъсък между Стоян и Гатев
Исторически момент - Първото куче-водач влиза в Народното събрание

САМО ЛЕВСКИ и тесни пички