×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 3170 евро за ток: Възрастно семейство от софийско село плати рекордна сметка
  • Рекорд: 54% от депутатите влизат в НС за първи път, почти всички - от „Прогресивна България”
  • Запалил се камион затруднява движението по източния обходен път на Пловдив
  • МЗ изпълни обещание към младите лекари: Създаде портал за специализанти
  • Червен и жълт код: Днес температурите падат рязко, идат дъжд, сняг и силен вятър
  • Полет от Турция за Лондон кацна извънредно в София заради скандал на борда
  • Вдигнаха близо 100 трошки в София
  • 20% намаляване на потреблението на горива отчитат бензиностанции
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме"


01 Май 2025, Четвъртък, 17:21 ч.
Автор: Флагман.бг

Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна

Владимир Путин не се интересува от общественото мнение и колко хора умират. Войната ще спре, когато той каже "победихме". Това мнение изразиха преподавателят в Харковския университет проф. Михаил Станчев и международният анализатор Чавдар Стефанов.

"Ударите на Русия срещу Украйна не спират. Днес също имаше атаки. Путин ще продължава, докато му позволяват", каза проф. Станчев.

"Русия веднага може да спре огъня и да започне мирни преговори, но Путин очаква потърпевшата страна да се обади. В Москва няма обществено мнение, докато Украйна има невероятен коз - народът се консолидира. Там има обществено мнение, медии и критики", подчерта Стефанов.

Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна.

"Не бих казал, че е исторически ход, но е важно, че най-накрая се подписа това споразумение. Не е важна самата спогодба, а създаването на Инвестиционен фонд за развитие на Украйна и разделянето поравно на дяловете. Никой не може да приеме решение без съгласието на партньора. Договорът е изгоден и за двете държави", обясни пред NOVA NEWS преподавателят.

"Споразумението има и политически аспекти. То дава възможност на Украйна да се развива като суверенна и свободна държава. Новината е лоша за Путин, защото сега Тръмп засили натиска си срещу Русия", добави международният анализатор.


В категории: Войната в Украйна


9
Коментара
Мария АРНАУДОВА Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния 30/04/2026, Четвъртък 15:00 0
Мария АРНАУДОВА 12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен 12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен 30/04/2026, Четвъртък 14:20 1
Емел МАХМУД Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ) Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ) 30/04/2026, Четвъртък 14:00 0
9
Коментара по темата
9.
Предложението да ти взема пица на парче е в сила
02.05.2025 19:28:25
0
3
Редовно посещавам САЩ,братми,а Портланд ми е една от любимите шопинг дестинации заради липсата на ДДС. Като се понаучиш на правопис може и тебе да те пуснат да поработиш, вие колхозниците издържате на студ.
8.
До 7
02.05.2025 19:00:12
3
0
Не съм ти брат, нямаме роднинска връзка, хюмне гнусно. Някои хора работят, не са на майка си и тейко си да висят и нпота да им купуват пици и дилдота. Видял си сащ през крив макарон, навсякъде име анклави като Портланд, Орегон, ама за кристали като теб сигурно е символ на прогреса. Поне за едно сме съгласни- 2 милиона мъртви укри не са достатъчно, трябва и от тук да изпратим пасмина, която да натори чернозема
7.
До 6
02.05.2025 18:50:44
0
3
Имам контра предложение, брат ми ! Вдъхновен от великата срана Русия, където днес раздаваха купа каша от елда от така наречения "Влак на победата" и цял ден гледам видео с удоволствие предлагам :
- или да ти купя от ония лигавите кюфтета от Кауфланд, Славейков
- или пица на парче от Резвая ,Меден Рудник
,за да можеш и ти да се почувстваш, както вече нахранен победител от" влака на победата ".
Мога да ти дам и една раздръънкана пералня и една кенефна чиния- тези така известни руски символи на просперитета.
P.S - предложението да се научиш да пишеш грамотно продължава да е в сила. Да отговориш са ти били необходими седем часа/ седем часа за консултация по правопис / . Седем часа е разликата в Legal Time със САЩ . Тва е едно място където даже малцинства не са снимани да крадат ползвани кенефи,брат ми.
6.
До 5
02.05.2025 17:42:47
3
0
Адрес няма да изтъпаня тук, ако се надяваш на това. Айде да те видим, IP дрисльо. Напиши бележка, остави си я за майка ти да я намери и ела да си получиш наградата. Освен да ме подразниш за 5минути, защото знам че ще останеш анонимен, няма какво друго да направиш. А сте кресливо малцинство, което за съжаление само война и пълно претопяване ще позволи на бълхария да се отърве от бълхи като теб и да се превърне отново в България. Да не станеш като оня нацюга софийския наркоман, дето 50 пъти го гърмяли с дрона, ама не успял да се пребори за срала украине? Пиздюк?
5.
До Вярващ
02.05.2025 09:41:51
0
6
Вече ти се обясни, че "БълХария" наричате страната ни в колхозите в Коми ,Камчатка и Магадан , където даже не е ясно кой да пишат баща на новороденото.
Седи мирен,че IP адреса ти е видим и вместо в отвъдното, данса върнеш в матушка раша с черен печат.
4.
Вярващ
01.05.2025 23:16:07
6
2
Дано бълхария обяви война на Русия, за да осигури своето преминаване към отвъдното! Амин.
3.
ВОЙНАТА
01.05.2025 19:49:24
11
9
Ще спре,когато кремълския гном,висне на въжето в Хага.....иначе няма оправяне......
2.
Добре, чичо Наско
01.05.2025 18:29:30
4
14
Само сме шокирани че не са го съгласували с теб ! Другият вариант е само у ващо село пак да са се сринали мобилните оператори и да не са те намерили/ у външния ти кенеф, примерно/
Иначе щеше да пишат "Договорът е изгоден и за двете държави и за Наско Дернев " , както си е редно, междувпрочем
1.
Дернев
01.05.2025 17:46:59
17
7
"Договорът е изгоден и за двете държави" Това означава, че може да е обсъждан между Тръмп и Путин. Иначе, особено ако продължи въоръжаването на Украйна от Щатите, 3СВ е близо.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2% България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2% Значително над средното ниво за еврозоната, която е 3,0% Днес президентът се появи с олекотена версия на генералска униформа Днес президентът се появи с олекотена версия на генералска униформа Този избор на Йотова не беше само естетически, това е послание, дори - предупреждение 12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен 12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен Откриването на изложбата ще бъде на 5 май от 18:00 часа в галерия "Георги Баев" Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ) Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ) Има снежна покривка Шок! Лято 2026 ще е брутално - аквапарк "Нептун" отваря на 20 юни и стартира най-горещия сезон досега Шок! Лято 2026 ще е брутално - аквапарк "Нептун" отваря на 20 юни и стартира най-горещия сезон досега Хиляди гости от България и чужбина отново ще се стекат към едно от най-култовите летни места, където слънцето, водата и доброто настроение се срещат на едно място В Гърция обсъждат 4-дневна работна седмица със същото заплащане В Гърция обсъждат 4-дневна работна седмица със същото заплащане Предложението за намаляване на работните дни на 35 часа седмично, но реакциите са противоречиви Жена с опасност за живота след падане на кола от 6 метра на новостроящо се жп трасе Жена с опасност за живота след падане на кола от 6 метра на новостроящо се жп трасе Инцидентът на АМ „Европа“, а разследване е в ход Ружа Стойкова за новия дизайн в Милано: Интериорът вече не търси да впечатлява, а да лекува Ружа Стойкова за новия дизайн в Милано: Интериорът вече не търси да впечатлява, а да лекува Юбилейното издание на Salone del Mobile показа, че домовете се превръщат от събирачи на мебели в лични екосистеми, които пазят спокойствието и здравето на обитателите си Георги Маринчев: Любен Дилов е с инфаркт в Рим, вече е в по-добро състояние Георги Маринчев: Любен Дилов е с инфаркт в Рим, вече е в по-добро състояние Всеки ден се чувам със семейството му, чух се и с него – контактен е, каза един от най-близките му Любовен триъгълник в "Ергенът" предизвика сблъсък между Стоян и Гатев Любовен триъгълник в "Ергенът" предизвика сблъсък между Стоян и Гатев Двамата мъже се изправят един срещу друг за сърцето на Илияна, а напрежението е на макс
Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Обединеното кралство и девет други нации формират съвместни военноморски сили в Северна Европа, които ще подкрепят НАТО Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Насеф Савирис вече притежава цялата собственост, след като придоби акциите от Porsche Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа На борда на плавателните съдове има хуманитарна помощ Президентът на САЩ: „86 47“ значи „Убий Тръмп“ Президентът на САЩ: „86 47“ значи „Убий Тръмп“ Американският държавен глава директно обвини бившия шеф на ФБР Джеймс коми, че е призовавал за екзекуцията му Преди плащах по 600 лв. заплата на шофьор, а днес и за 1000 евро трудно се намира служител, оплаква се този бизнесмен Преди плащах по 600 лв. заплата на шофьор, а днес и за 1000 евро трудно се намира служител, оплаква се този бизнесмен България заема челни позиции в негативната статистика на ЕС по отношение на инфлацията при храните Извънредно! Полиция блокира ромско гето Извънредно! Полиция блокира ромско гето В рамките на операцията се извършват обиски на адреси, проверки за издирвани лица, както и контрол за притежание на наркотици, незаконни оръжия и предмети с неясен произход Цената скача 8 пъти за таксите за пребиваване в Турция  Цената скача 8 пъти за таксите за пребиваване в Турция  От 1 май гражданите на повечето държави ще платят значително повече за годишни и дългосрочни разрешителни, като най-голямото увеличение е за годишното разрешително Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Руският президент предложи прекратяване на огъня за Деня на победата Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Стотици полицаи нахлуха в строго охраняван бивш дом за сираци в Чешир Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Тук също телевизионните сезони са различни, всичко е възможно. На нас ни харесва, каза му водещата от БНТ
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори