×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът назначи Елеонора Димитрова за посланик на България в Бразилия
  • Студентите платена форма на обучение ще имат право на стипендия, реши ВАС
  • Един милион и осем хиляди туристи са посетили Варна от началото на годината до 10 октомври
  • Въздушна спешна помощ ще има база край Търговище
  • Литва затвори границата си с Беларус
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Алгафари с прогноза: Кабинентът ще оцелее, девет депутати стават независими


Алгафари с прогноза: Кабинентът ще оцелее, девет депутати стават независими
Имам усещането, че след отпадане на двама народни представители от една парламентарна група, тя ще бъде отписана като такава от НС, смята политическият пиар специалист
16 Април 2025, Сряда, 12:50 ч.
Автор: Флагман.БГ

В Народното събрание от сутринта се дебатира вторият вот на недоверие срещу правителството

Приятели, запомнете цифрата 9! Имам усещането, че толкова народни представители ще гласуват заедно с парламентарната група на ДПС- Ново начало, а след това ще бъдат независими.

Това призова в профила си във Фейсбук политическият пиар специалист Нидал Алгафари. Ето какво написа още той:

Също така имам усещането, че след отпадането на двама народни представители от една от парламентарните групи, заради проблеми с правораздавателните органи, ще бъде отписана групата им като такава в Народното събрание. Усещане е!

Втори вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"

Дебатите по внесения втори вот на недоверие (НА ЖИВО)

Дебати и гласуване на втори вот на недоверие срещу кабинета „Желязков” днес в парламента. Този път темата е корупция. Днес ще се проведат дебатите, а гласуването ще е 24 часа по-късно, пише БЛИЦ.

На 10 април политическа партия МЕЧ внесе втория вот на недоверие към кабинета „Желязков”  - на тема корупция. Мотивите към него са поместени в 15 страници.

Председателят на партията Радостин Василев събра необходимите подписи на депутатите от „Величие” и „Възраждане”.

Трите партии имат само 54 гласа, а нито една от останалите формации в опозиция не заяви подкрепа. От ПП-ДБ заявиха, че ще внесат собствен вот на недоверие, след като излезе докладът за еврото.

Преди няколко дни правителството оцеля след първия вот на недоверие срещу него. Той беше внесен от „Възраждане” и подкрепен от депутатите от „Величие” и МЕЧ.

Мотивът беше системен провал на кабинета във външната политика. Очаквано едва 54 народни представители гласуваха „за”, а 150 бяха „против”.

На този фон от ДПС-ДПС решиха да оттеглят подкрепата си за кабинета „Желязков“. Това се случи във вторник след съвместно заседание на парламентарната група и Централното оперативно бюро.

Мотивите - институциите се използват за репресии, а съдебната система била все по-зависима.

 


В категории: Политика


Издирват 15-годишно момиче
Издирват 15-годишно момиче 30/10/2025, Четвъртък 19:00 0
16
Коментара по темата
16.
Г-н Алгафари
16.04.2025 21:59:49
1
5
Пие мъжко мляко право от източника - царя Тиква.
15.
1303
16.04.2025 15:46:38
2
13
Този небългарин пук кой го пита
14.
*********
16.04.2025 14:40:06
1
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
13.
Алгалайняри
16.04.2025 14:39:34
4
28
То бива смрад, ама толкова да миришеш, че не се трае. Тоя говняр е най-долните гербаджии....
12.
Усещане
16.04.2025 14:32:11
4
25
Този е говорителят на Мафията
11.
Мда
16.04.2025 13:44:27
6
28
Тая платена мижитурка му се иска много да е на хранилка на гроб и да печели от краж иъе им, ама не си прави сметка, че тези 9 независими депутати могат да изядът калая, идва време за друго управление и зандана ще им се веди тясен. Тоеа да не е сдс да си отлюспват когото си искат, време раздел е.
10.
До 5
16.04.2025 13:44:18
3
17
Дори в радио ' "Свободна" Европа ' им свършиха ДОЛАРИТЕ. К'ва демокра'ся, кон' 'ещо ва?!
9.
Пусть всегда будет Солнце
16.04.2025 13:41:37
3
18
Секретарят на държавния департамент на САЩ Марко Рубио е прекратил грант на стойност 1,7 милиона долара за България.
Пауза. Родните грантаджии не твърдяха ли, че нямали никакви грантове от Държавния департамент?
Да, точно така - фактчекърите отново са излъгали!
8.
Христо
16.04.2025 13:40:36
4
29
Защо се дава гласност на такива въздухари и продажни мижитурки като тоя.Докога ще се дават манипулаций и глупости на паразити като тоя??
7.
Be MediaWise
16.04.2025 13:39:22
3
24
Грантояд.
Агент Наско от ДС тъй като е говорил свободно арабски.
Грантояд.
Паразит.
Моше.
6.
Spasih si semeistvoto
16.04.2025 13:39:21
2
3
Kato go izvedoh ot kenefa.Za vas ne znam i ne ma interesuva.
5.
Е на тва е!
16.04.2025 13:32:05
5
18
Тоя палячо ви казва какво ще се случи а вие от публиката имате право да не вярвате или пък да вярвате. Това е Демокрацията. Щото ако не беше трябваше да стоите мирно и да ближете задните части на вожда.
4.
Моше
16.04.2025 13:22:56
5
34
Тоя продажен ветропоказател какво работи ? Кой го храни ?
3.
Да
16.04.2025 13:19:15
6
32
Кой е този малоумен продажник,че налага мнение…????
2.
МТ
16.04.2025 13:15:39
3
38
Този е който нарече българите "стадо, което не трябва да решава" по-умни трябвало да решават. За чий тогава ни е таз' "демокрация"? За чий са ни референдуми? Семантикс? Най-добре виреем в диктат - показано, доказано. В свободия виреят само паразити като Гафари.
Създателят на Ку-Ку е това - менторът на Плешивия Недоучиндолски Селяндур.
1.
Фекрет Стораро
16.04.2025 13:01:11
5
39
къф е тоя палячо
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пари и любов за Овена  и Везните, а Водолеят ще научи кармичния си урок Пари и любов за Овена и Везните, а Водолеят ще научи кармичния си урок Хороскоп за деня – 31 октомври 2025, петък Бойко Рашков лъсна на снима с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Бойко Рашков лъсна на снима с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Организиран е от пуделите с пачките, коментира лидерът на ДПС-НН Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева  В схемата за пари е замесен и баща му “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас Заслужено отличие, коментира кметът Димитър Николов „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Логистичен хъб или живо международно летище? Накъде вървим?  Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club превръща последната нощ на 2025-а в експлозия от музика, стил и еуфория – с DJ Mascota, MC Mikey и DJ Pokera зад пулта Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас На борда имало двама украинци Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Общо 104 млади учители и техните ментори получиха благодарности и признание за своя успешен старт в кариерата
Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Крал Чарлз Трети днес започна официалната процедура срещу брат си Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Случи се в САЩ Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Съоснователят на швейцарската компания Генадий Тимченко, който е приближен до Кремъл, е продал своя дял на партньора си Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Няма друг град в света, притежаващ такава полузаровена забележителност точно в градския център, от която не изкарва и един лев Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Единствено най-голямото дете в семейството - 18-годишната Дилара Билир, оцеля в инцидента Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно Здравна криза налегна цяла Европа Здравна криза налегна цяла Европа Системната липса на инсулин е само част от критичните проблеми Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 От Вашингтон считат, че Китай настига тях и Русия във въоръжаването Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Не е говорено за Тайван. Китай ще започне отново да купува американска соя и ще направи компромис за редкоземни елементи, Вашингтон обмисля да намали мита Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Крайнодесните на Герт Вилдерс получиха шамар във вота
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Дали са български вълци, дали са турски, няма да са хора с докторантура по ядрена физика
Виц на деня Виц на деня - Омъжи се за мен! Откакто те познавам, не мога да спя!
- Простак такъв! Искаш да се ожениш за мен само за да се наспиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Операцията мина успешно. Днес си на лекарства и системи. За вечерта ще пратя сестрата.
- Докторе, може ли да не е тази вечер, че още ме боли.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Днес шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно казах: "Да, скъпа!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори