×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арести в Бургас при акция на ГДБОП, заловиха мъже с над килограм кокаин


Арести в Бургас при акция на ГДБОП, заловиха мъже с над килограм кокаин
Задържаните са на възраст между 24 и 50 години
15 Април 2025, Вторник, 16:39 ч.
Автор: Флагман.бг

Специализираната операция се проведе едновременно в Бургас и София – претърсени са автомобили и адреси, образувано е досъдебно производство

Четирима мъже, сред които и такива от Бургас, бяха арестувани при мащабна спецоперация на ГДБОП срещу разпространението на наркотици. Действията на антимафиотите са проведени на 14 април едновременно на територията на Бургас и София, под надзора на Софийска градска прокуратура.

При неотложните действия са били претърсени два автомобила, управлявани от задържаните. В единия е открит пакет с тегло около 1 килограм, съдържащ вещество, което при полеви тест е реагирало на кокаин. Във втория автомобил са намерени още около 10 грама бял прах, също реагирал на кокаин.

По информация от МВР, арестуваните са на възраст между 24 и 50 години, като част от тях са действали на територията на Бургас, където са претърсени и няколко адреса.

Полицията е извършила обиски на общо четири адреса и две моторни превозни средства, включително в морския град. Разпитани са свидетели, а срещу четиримата е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 354а от Наказателния кодекс – притежание и разпространение на наркотични вещества.

Операцията е пореден удар на ГДБОП срещу наркосхеми, действащи на територията на големите градове, като работата по случая продължава, информират от МВР.
 






25
Коментара
25
Коментара по темата
25.
Чичката
19.04.2025 09:09:25
0
6
А синът на собственика на зангадор кога? Ивайло си разнася бяло, хапчета и марихуана и родителите му “не знаят”. Полицията работи за тях!
24.
Плантация има ли
16.04.2025 09:23:45
16
4
Димо и Стамен си бяха и са си мишки доносници , дължат на хората пари,
23.
някОй
16.04.2025 07:24:45
1
5
Виждам в коментарите доста запознати лица с криминалния свят, което означава, че са или полицаи или от другата страна. Ако са от органите на реда с такава и толкова информация щеше да има арести. Е, няма! Следователно са от другата страна и ядат крака хахаха
22.
Pavel
16.04.2025 01:41:43
3
3
Izgrev 9 sa nai-dobrite
21.
Ivan
16.04.2025 00:57:40
7
1
Na vtorata snimka sa vijda kak policaq rovi v telefona na todor i si chete domashnoto za drugite dva dni !!! Na pechelivshite chestino !!!!
20.
Ами
16.04.2025 00:40:50
0
0
Писаха днес нещо нелогично.Някаква жена майка на 4 деца се обесила в гората с кабел от зарядно за телефон.Кабела е към 60 см дълъг.То няма как да обиколи клона и шията и.И другото.Как точно са я намерили в тя гора.Кой обикаля горите не разбирам.По вероятно е заради мъжа и нещо.Играел комар и употребявал дрога Сигурно дължи много пари някъде
19.
Гошо Н
15.04.2025 21:51:35
2
23
Брат ми Далакмана,той е най-голямото охо,няма такъв доносник!
18.
Do 16
15.04.2025 21:51:23
0
3
Е как ши кажат НСБОП нали трябва да ги вербова за "УШИ" (информатори) и после да ги пусне за да хванат ако има по ЕДРИ риби конкуренти
17.
Samo yshi
15.04.2025 20:52:45
15
32
Pehoto e donosnik tenkata e donosnik tova sa diluri raboteshti s policaite ot.
godini zatova vireqt
16.
Кои са хванатите
15.04.2025 20:49:56
0
15
Ако някой знае да каже кой са хванатите тея убитаци от флагмана пак за нищо не стават
15.
петко
15.04.2025 20:34:50
1
43
тошко нали работи с пехо !? какво прави в софия ?
14.
?
15.04.2025 20:14:01
0
0
Коя тая сара ?
13.
Хахаха
15.04.2025 19:44:40
31
13
Колко е да играч, щом е с тенката единия работи за едните куки другия за другите жените им жрици , навремето го бихме по път и на път
12.
До 10
15.04.2025 19:37:46
32
14
Този е мазна шматка Стамен шпионин , жена му Сара компаньонка го раздават играчи а са мазни шматки полицейски
11.
Мали Мале
15.04.2025 18:34:27
1
13
Има им лицата по новините ги даваха и двамата който ги показаха са от изгрев бургас
10.
Диян Б.
15.04.2025 18:14:41
29
24
А Стамен Ангелов, който преди години с брат си ги хванаха заради някаква плантация с канабис? Кога? Чувам, че го раздавал "играч", по-скоро "играел" по високите етажи на разпространението на бяло
9.
До 8
15.04.2025 18:12:47
1
12
Чакаме инфо да
8.
Инфо
15.04.2025 18:07:21
0
15
Дайте инфо кои са тия
7.
Ганьо
15.04.2025 17:51:31
6
48
ЗАЩО НЕ ПИШЕТЕ ЗА ПРОТЕСТА СРЕЩУ ПЕЕВСКИ, А? НЯКОЛКО ДУШИ МОЖЕ ДА ЗАГЛУШИТЕ, АМА НАРОДА НЕ!

ГНУСНИ ПОМЯРИ

ОСВЕН ПОЛИТИЦИ И ЧЕНГЕТА ЩЕ БЕСИМ И ГОРИМ ЖУРНАЛИСТИ НА ПЛОЩАДА!
6.
Ганьо
15.04.2025 17:49:45
7
22
Всички знаем, къде ще отиде дрогата - само няма да в изгорят.
Плюя ви в лицата, а ваще деца наркомани да стават. Маскаджии мутри
5.
Димо
15.04.2025 17:31:21
4
30
Дано полицията да вземе мерки и срещу бандите от малолетни, които чупят пейки и коли, бият по-малки или възрастни хора, хвърлят пиратки по терасите и тормозят цели квартали. Особено това важи за комплекс Лазур, където е нещо страшно от такива като това дето "Родителите му са добро семейство, а и самото момче е кротко и възпитано“.
Защото монетата има две страни и въпреки че реакцията на тези мутри е неправилна, понякога просто на човек не му издържат нервите след тормоза, налаган от малолетни гаменчета!
Затова са го били с чук,защото като бяхме с Русия при Бай Тошо за този побой-възпитание,бащата и синовете му щеше да получат награда,а келешчето щеше да е в ТВУ пък родителите на келешчето в Белене .
4.
Деян Тончев Камбаната
15.04.2025 17:28:21
2
7
А въйййй как мога туй да си го натъпча в грозния нос и после да отида на разходка в боровата горичка
3.
Флагман напишете за протеста
15.04.2025 17:16:19
9
64
Флагман нищо не пишете за протеста срещу Пеевски имаше хиляди хора. Явно сте медия на Бойко и Пеевски, затова и хората казват че сте на й кафевия сайт
2.
УЧУДВАМ СЕ
15.04.2025 17:10:04
7
9
Защо някои,копейкини медийки,не пълнят ноздричката с това скъпото, ами опъват пиколино ? Така се стига до парадокси да си халюцинираш събития и факти и да си пишеш коментари под тях .
Иначе в непопулярен сайт статийка и в същата минута или най-късно две минути след това светкавичен комент провокацийка. Голям дерт за биячите на деца и куп защитни коментари,еднотипни във всяко отношение. Стига мутрофанско-пикомански шизофрении !
1.
УЧУДВАМ СЕ
15.04.2025 16:48:15
4
59
СУПЕР
А ЗАЩО НЯМА СНИМКИ НА ЛИЦАТА ИМ.МАЙ СЕ СТРАХУВАТЕ.
ЗНАЧИ ЗА ТОЗИ КОЙТО НАЙ ВЕРОЯТНО Е НАШАМАРИЛ ЕДНО ХЛАПЕ ЗА ТОВА ЧЕ ТО Е БИЛО НЕГОВИТЕ ПУСКАТЕ СНИМКИ КАК ВИДИШ ЛИ СТЕ ГО ОТКРИЛИ А ТЕЗИ ВСЕ В ГЪРБА СНИМАНИ...МНОГО СТЕ СМЕШНИ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори