Тръмп поиска да отнемат лиценза на телевизия CBS заради "остри плювки" към него
CBS е извън контрол, на нива, невиждани досега, и трябва да платят висока цена за това, смяна президентът на САЩ
Президентът на САЩ Доналд Тръмп предприе яростна атака срещу телевизия CBS заради последни репортажи относно неговата политика към Украйна и предложението за анексиране на Гренландия.
В неделя вечер, в публикация в Truth Social, Тръмп настоя мрежата да загуби лиценза си заради това, което той описва като многократни прояви на пристрастие срещу него и неговата администрация.
„Те не са „новинарско предаване", а нечестен политически инструмент, дегизиран като „новини", и трябва да понесат отговорност за това, което са направили и продължават да правят," написа той.
„CBS е извън контрол, на нива, невиждани досега, и трябва да платят висока цена за това. ДА НАПРАВИМ АМЕРИКА ВЕЛИКА ОТНОВО!"
В неделя вечер, предаването „60 минути" излъчи интервю на репортера Скот Пели с украинския президент Володимир Зеленски заради руска атака, при която по-рано този месец загинаха 9 деца.
Пико и мистериозна течност откриха в дома на осъждан бургазлия
Пияна жена катастрофира край Ченгене скеле, хванаха и бургазлия зад волана с 1,36 промила
4-тонна част от Falcon 9 се забива в Луната днес, NASA чака облак от прах
Спадът на Дунав не спира: Круизите прекратени, три товарни кораба заседнаха
Киев в огнен ад след руска атака: Двама загинаха, 45 са ранени
Арест в голф клуба на Тръмп: Въоръжен мъж следял подготовката за визитата му
Дневен хороскоп за 5 август: Късмет за Лъва и големи промени
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Нов мигрантски щурм към Сеута се готви за 15 август
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
