×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще се остави ли Бойко Борисов да бъде изнудван? Доган или Пеевски ще събори управляващите


Ще се остави ли Бойко Борисов да бъде изнудван? Доган или Пеевски ще събори управляващите
Лидерът на ДПС-НН знае, че тази държава трябва да е в еврозоната и затова преди приемането ни в нея няма да предизвика политическа криза, прогнозира Диана Дамянова
10 Март 2025, Понеделник, 19:30 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

PR експертът Диана Дамянова прогнозира превръщане на кабинета „Желязков“ в стабилно правителство на малцинството

Правителството на Росен Желязков може да бъде свалено само от социален бунт, ако направи груби грешки и от Делян Пеевски, ако се присъедини към Кирил Петков. Това каза в „Лице в лице“ Диана Дамянова.

След като водещата Цветанка Ризова попита колко сериозни са трусовете в управляващото мнозинство заради недоволството на ДПС – Доган и добави, че днес имаме поредна серия, PR експертът отговори, че това станало вече като турски сериал. „Тези трусове ще доведат до това, което отдавна прогнозирам – преформатиране в правителството на малцинството и то ще е по-стабилно от разни кабинети на мнозинството, които сме имали досега, защото никога не могат да съберат 121 гласа за вот на недоверие“, изтъкна Дамянова. 

Бойко Борисов няма да се остави да бъде изнудван, прогнозира тя. 

„При един евентуален вот на недоверие не могат да се разберат ПП-ДБ с „Възраждане“ и т.н. Мога да изброя и поне пет причини за това защо Пеевски не бива да гласува заедно с тези, които искат да го сложат под санитарен контрол“, коментира PR eкспертът. 

„Сега никой не може да свали това правителство без Пеевски, т.е. той е този, който ще реши колко да го държи. Той има сблъсък на собствени интереси. От една страна той счита, а и социологията показва, че партията му расте, т.е. има интерес от избори и тогава може да смачка вътрешния си враг. От друга страна той знае, че тази държава, на която ще става премиер, трябва да е в еврозоната. Затова няма да го направи преди това“, добави тя.

„Нищо не поставя в по-голям въпрос нелегитимността на парламента от това, което става там. Не са приели и един закон. Внесли са някакви, но нямат подкрепа за приемането им. През това време са обсъдили 18 декларации. Имат 16 комисии. Прекарват много време в дърлене помежду си и вярвайки, че има някакви българи, които ги гледат. Кажете им, когато ги видите, че никой не си губи времето да ги наблюдава“, заяви Дамянова. 

Журналистът Веселин Стойнев пък каза, че трусовете в управляващата коалиция са умерени в рамките на допустимото по начина, по който може да ги предизвика един резервен играч, който загрява постоянно на страничната линия, но няма никакво желание да влиза. Нито пък треньорът иска да го пуска, обаче претендира да не бъдат използвани други резервни играчи, каза още той.


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
9
Коментара
Флагман.БГ Бърза млечна баклава готова за 30 минути Бърза млечна баклава готова за 30 минути 14/12/2025, Неделя 10:04 0
9
Коментара по темата
9.
ciklop 50
11.03.2025 09:26:24
0
1
Че те и бочко, и келявите дпс - та са от един отбор !!! Що за тъп въпрос се задава тук!!!
8.
Време е за протести
11.03.2025 08:22:12
0
0
Протестът, подготвян в София, предвижда не само гражданска активност в столицата, но и съгласуван отзвук в областните центрове. Това не е кауза само на софийските активисти, а общо дело на всички българи. Става дума за битка срещу организирана престъпна група (ОПГ), която държи властта чрез манипулации на вота – основата на демокрацията. Самото стигане на Конституционния съд до разглеждане на тези нарушения е историческо: от върха на съдебната система бе разобличена ролята на ЦИК, Избирателните органи, както и на свързаните с тях прокуратура и МВР. Тези институции системно подменят народната воля, създавайки изкуствени „величия“ като Пеевски, които иначе биха останали на маргина.

При честни избори народът би излъчил различни представители в Парламента, с променено съотношение на силите. По-важното – гласуването би достигнало нива като в Германия, около 80%, вместо сегашната апатия, породена от недоверие. Вместо това получаваме изкривена реалност, в която шепа манипулатори решават съдбата на цял народ.

Утре предстои по-обстоен анализ: защо битката от 2020 г. остана незавършена и как днешните събития са нейно неизбежно продължение. Време е гражданите да си върнат държавата.

Време е за протести в цялата страна. Организирайте се - колкото хора се съберат все е знак че не сте се примирили. Защитете Конституционния съд и правото - ваше и на децата ви на честни избори.
7.
ДПС-Дорожное Проверовочноя Служба Новое Начало до
10.03.2025 22:35:56
0
7
Диана Дамянова 15 год бе ПИАР на ЛУКойлския шеф КГБееця Валенгин Златев.
По време на нейното ПИАРствате(защита ня Руски крадливи ингереси) Златев в комбиня с ГЕРБ,Боко и Алекперов(азерски еврей шеф на Лукойл мошениците ) ОЩАВИХА и ОЩИПАХА БГ хазна и БГ бюджет с 9÷10 МИЛИАРДА лева за период от 12 год (точно колкато Борисов БЕ на ВЛАСТ).
Дамянава ИЗПЪЛЗЯ като змия -гущер на припек веднага като усети че Рашките на Путин се връщат яхняли "Режия кан-Доналд Тръмп" на власт
6.
Фондация "Отворено общесгво"
10.03.2025 22:26:58
0
2
Борисов гледа МНОГО уплашено явно усеща как оня с косата(голямата рижа) ще му намажи ските.
Според сайта Афера Рашките кръгове около Тръмп и баш бакан Пеевски ЩЕ му спретнат курт капан месец преди ЧРД 13 юни сиреч около 6 или 9 май(Гергьовден ден на Победата над ЗЛОто)
Руснаците действат подмално (подкупват близки от обкръжението и отравят с полоний в чая,литий и разни екзотики от арсеняла на ГРУ)
Янките първо зануляват авоари после стрелят но само в краен случай
Пеевски пък държи Служби,СЪД прокоратура.
Преди години Пеевски направи под.Цръпча където гренират БГспец части и барети под комндване ген.Матеев.
Биволь и Бърд.бг писаха как ген.Матеев и жена му имат имоти в ДУБАЙ подaрък от Пеевски.
И ако Пеевски тръгне на "лов за едър дивеч"праща хрътките от под.Црънча
Бойко да е жив и здрав има да храни внуци и 4 незакони деца от манекенки спартистки журналиски
Аве явно Борисав ши има съдбага на Илия Павлов .
Хората за пари и имоти чудеса правят
5.
Нищо не е забравено,нищо не е простено
10.03.2025 20:39:35
3
14
Борисов обича отмъщението да го сервира студено, така че хубавото предстои!
Треси се №4 страхът изяжда душата....Зарята в Банкя им изяде главата на надрусените педали Киро и Ко !!!
4.
Що
10.03.2025 20:29:51
12
9
ги пишете тия Глупости?
боко и шиши са Заедно!
Колкото по-скоро ги вкарат в дранголника, толкова по-голяма ще е зарята!
Боко не е забравил зарята в Банкя!
Не е забравил!!!!
3.
Борисов е много неприятен противник,не се бъзикайт
10.03.2025 20:18:23
2
13
Малоумници. Напомня ми на фалша с чекмеджето с кюлчета и пачки, вили, острови, любовница..Листопадът в “Продължаваме промяната” продължава, постепенно ще се свият пак в скута на Делян!
2.
ПП-ДБ пиха мазно турско кафе
10.03.2025 20:15:01
3
17
Кики, Ники, Мики, Лена и цялата джавкаща групичка пудели реши след изборите да качва рейтинг на гърба на Делян Пеевски, обявявайки санитарен кордон срещу него, едва ли си е представяла, че кордон наистина ще има. Но наложен от други сили в парламента, за друга партия и друг лидер. Давайки им ясен знак, че следващите са самите те. „Промяната“ научи по трудния начин, че не можеш да отстраниш някого само защото не го харесваш. А „Възраждане“ разбра, че най-прекият път към изолацията е прекрачването на границите.
1.
Офф
10.03.2025 19:52:25
18
12
Дамянова какъв експерт се явява? И тя е политическа номадка,алчна и с фалшиво самочувствие.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Историята на бургаския дейнотериум, който не познаваше бензина Историята на бургаския дейнотериум, който не познаваше бензина Дейнотериумът се е разхождал по „Богориди“, без да бърза заникъде, и е похапвал от буйната растителност. Не е имало магазини. Нито ресторанти. И „Грамофона“ го е нямало Измамници обещават изцеление от диабет в Бачковския манастир, 30 души са подмамени Измамници обещават изцеление от диабет в Бачковския манастир, 30 души са подмамени Фалшивата обява вече е свалена от мрежата Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт" Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт" Председателят на ПГ на ИТН защити решението за новото управление, припомни ролята на ПП-ДБ в предишната "сглобка" и обяви, че социалното напрежение е наложило осъзнатото оттегляне на ИТН от властта Бърза млечна баклава готова за 30 минути Бърза млечна баклава готова за 30 минути Млечната баклава е нежен турски десерт, който съчетава хрупкави кори и кадифен млечен сироп Топ медик препоръча маски и засилена хигиена, защото супергрипът вече е тук Топ медик препоръча маски и засилена хигиена, защото супергрипът вече е тук Най-рискови са затворените пространства, а ваксинацията остава най-добрата защита въпреки новите мутации Краставиците на борсата струват 4,20 за килограм, по магазините минаха 5 лева Краставиците на борсата струват 4,20 за килограм, по магазините минаха 5 лева Цените на основни храни хвърчат нагоре Албена Вулева изненада с коренно променена визия, качила е доста кила Албена Вулева изненада с коренно променена визия, качила е доста кила Бившата тв водеща се появи с напълняло лице и различен силует - феновете я разпознават трудно, а тя мълчи за трансформацията Следи от демонтаж на газовите бутилки издали групата - снабдител на турския пазар с дрога за 1,1 млн. лв. Следи от демонтаж на газовите бутилки издали групата - снабдител на турския пазар с дрога за 1,1 млн. лв. Общо 70.064 кг марихуана са били открити в двата автомобила с българска регистрация Слънчево време в повечето райони, мъгли преди обяд и слаб вятър ще определят днешния ден Слънчево време в повечето райони, мъгли преди обяд и слаб вятър ще определят днешния ден Прогноза за времето - неделя, 14 декември 2025 г. Българската червена чушка - един от 12-те суперпродукта, които пазят зрението Българската червена чушка - един от 12-те суперпродукта, които пазят зрението Съдържанието на витамин C в нея е свързано и с намален риск от развитие на очни заболявания
Българските протести оглавиха първа страница на "Ню Йорк Таймс" Българските протести оглавиха първа страница на "Ню Йорк Таймс" Под кадъра от редакцията на изданието пише: „Корупция разтресе България; Антиправителствено шествие в София през седмицата" Живия Нострадамус направи тежко предсказание за Путин за 2026 г. Живия Нострадамус направи тежко предсказание за Путин за 2026 г. През цялата 2025 г. се носеха различни слухове за здравето на руския президент Последният мач на Джон Сина: Краят на легендата в WWE Последният мач на Джон Сина: Краят на легендата в WWE След 17 световни титли и над 650 сбъднати детски мечти, кечистът излиза на ринга за финален път Стрелба в университет в САЩ, двама студенти са убити, осем са в критично състояние Стрелба в университет в САЩ, двама студенти са убити, осем са в критично състояние Има и девети ранен, но той е вън от опасност Задържаха петима в Германия, подозират ги, че са планирали нападение на коледен базар Задържаха петима в Германия, подозират ги, че са планирали нападение на коледен базар Прокуратурата подозира, че мотивите зад планираното нападение са ислямистки Румънският президент: Готови сме да отвърнем, ако Русия ни атакува Румънският президент: Готови сме да отвърнем, ако Русия ни атакува Не се страхуваме от пряка конфронтация, категоричен е Никушор Дан Лекарят на Матю Пери осъден на едва 2,5 години затвор за незаконно снабдяване с кетамин Лекарят на Матю Пери осъден на едва 2,5 години затвор за незаконно снабдяване с кетамин Д-р Салвадор Пласенсия се призна за виновен, след като стана ясно, че е доставял нелегално упойващото вещество на актьора, въпреки зависимостта му Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Шарлот Холмс описва как в продължение на 11 минути е пребивавала в Рая, срещнала е своето неродено дете и е получила мисия да предаде послание от Бога. Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Редица страни и институции настояват за право върху замразените пари Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Криминален трилър по действителен случай – осакатени тела, пропаднали милиони и мистериозно изчезнали хора продължават да тревожат Балканите повече от две десетилетия
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори