Пиян украински шофьор помете ограда и се заби в кафене в Слънчев бряг
Пробата му отчете 2,5 промила
Шокиращ инцидент разтърси Слънчев бряг. Луксозен украински джип "Мерцедес" с регистрационен номер BH 2216 OK се е забил с висока скорост в популярното кафене „Нероли“, след като е преминал през металната ограда и е спрял едва пред входа на заведението.
Снимки от инцидента, публикувани в популярната фейсбук група „Шофьори Несебър“, показват смачканата ограда и разбития автомобил, който се е качил върху тротоара. По чудо няма пострадали хора, но нанесените материални щети са значителни.
Пристигналите на място полицаи веднага са тествали водача за алкохол, а резултатите са шокиращи – 2.5 промила в кръвта.
Тежко почерпеният шофьор е задържан за 24 часа, а по случая е образувано бързо производство.
Жителите на курортния град са възмутени от поредния случай на безразсъдна шофьорска безотговорност. Очакват се строги санкции за водача, който само по щастлива случайност не е причинил човешка трагедия.

11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Това е форма на протест срещу Русия!
Недоволен съм и от България!
Само 3000 лева му давате на месец.
Добре, че не плащам Геажданска и Винетка.
Отнася се в пълна сила до пишещите тук. Завиждате на въпросния алкаш с одеска регистрация, че има хубава кола, а вие вероятно имате 20годишни таралясници ...
Пуснете им синя и пембяна зона на двойни цени,забрана за адресна регистрация без работа както е в Австрия.Там защо няма украинска измет?Щото си пазят народа от измет!
Укри вън от родината ми!
Не ни са ибе вече,не ни се занимава с тея утайки...
;(
Срана Украине!
Укри вън!!!!!!!!