×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Олимпийски шампион умира


05 Март 2025, Сряда, 11:40 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Нуждае се от помощ

Българската федерация по вдигане на тежести обявиха, че двукратният олимпийски шампион от Мюнхен 1972 г. и Монреал 1976 г. Норайр Нурикян страда от заболяване, което изисква скъпоструващо лечение. От федерацията се обръщат към всички, които могат да помогнат, за да бъдат събрани необходимите финансови средства. 

„БФВТ разчита на вашата човечност, съпричастие и спортна солидарност“, написаха от федерацията.

БАНКОВАТА СМЕТКА ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА В ПОМОЩ НА НОРАЙР НУРИКЯН:
Банка: Пощенска банка
IBAN: BG74BPBI79401058257503
Титуяр: Норайр Нурикян
Основание: Дарение


В категории: Спорт , Животът


Тервел ИЛИЕВ Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Бургазлия е "най-известният" мъж в страната 15/09/2025, Понеделник 07:54 1
Тервел ИЛИЕВ Времето се разсърди на 15-ти септември Времето се разсърди на 15-ти септември 15/09/2025, Понеделник 07:24 0
Бързото хранене поскъпва
Бързото хранене поскъпва 14/09/2025, Неделя 20:20 6
Флагман.БГ Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа 14/09/2025, Неделя 19:39 0
Михаил ДИМИТРОВ Представят „Лунно цвете“ в Бургас Представят „Лунно цвете“ в Бургас 14/09/2025, Неделя 18:40 0
Флагман.БГ Земетресение в район край... Земетресение в район край... 14/09/2025, Неделя 18:20 0
6
Коментара по темата
6.
Ванчо
05.03.2025 20:26:13
9
32
За шибаните украинци има пари а за нас българите няма ! Господ да ги изгори украинци и предатели еничари в гадния парламент ! Фак оф !!
5.
Ванчо
05.03.2025 20:21:13
2
17
Боже пази го !
4.
Тома Неверни
05.03.2025 19:32:20
2
6
Това обръщение е по инициатива на федерацията, НО семейството излезе със съобщение, че не иска пари
3.
....
05.03.2025 16:51:17
1
36
ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА СЕ ОБРЪЩАТ.....АКО СТЕ ФЕДЕРАЦИЯ ПОМОГНЕТЕ НА ТАКИВА ВЕЛИКИ ШАМПИОНИ,СПРЕТЕ ДА ОГРАБВАТЕ НАРОДА И СПОРТА
2.
сандъкан двете щилки до 1-вия коментар
05.03.2025 16:48:27
1
31
Държавата им е дала много,безплатни спортни школи,тя им беше спонсор,апартаменти,коли,много пари........След преврата всички почти станаха треньори в България и чужбина,работеха на граждански договори или на хонорар,една част станаха улични разбойници и бандити,но не са виновни само те за това тяхно развитие .Самата организация на държавата принуди тези заслужили спортисти да работят така.На някои им потръгна в живота и работата,на повечето не .Има една организация бандитска в България,казва се спорт тото.Защо от там не заделят пари за подобни случаи,вместо постоянно да се проси от хората,фирмите,общините за подпомагане .ТАКА И НА САМИТЕ СПОРТИСТИ НЯМА ДА Е СРАМНО,ЧЕ ПОЛУЧАВАТ ПОДАЯНИЯ ИЛИ МОЛОСТНЯ ЗА БОГ ДА ПРОСТИ .Дори и даден спортист да се е класирал на 105 място и да е знаел,че няма никъкав шанс за победа, той отново се е борил за класиране в името на България ,да зарадва народа,да зарадва семейството си ,да зарадва целия технически екип,който го е направил спортист.Отделно има много богати спортисти в щангите,моля да не са скъперници,утре те може да са някъде по болниците .
1.
Валя
05.03.2025 15:27:36
6
61
Къде е тая държава да помогне. Когато е бил шампион и е печелил медали всички крещят "българи юнаци". Той е прославял България. Омерзена съм. За деца, за хора трябва непрекъснато са се събират пари Това ли е заслужил този човек. СРАМ ме е от тази държава.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Валентин от "Ергенът" има специфичен начин на ухажване Времето се разсърди на 15-ти септември Времето се разсърди на 15-ти септември Днес времето ще е със значителна облачност, дъждове и гръмотевици. До обед такива са изгледите за Западна и Централна България. По-значителни валежи се очакват над планинските райони, където ще има и градушки Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека 73-годишната жена е пресичала на зелен светофар Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Светата майка ни избра, за да ни спаси, защото тук се случват много нещастия - уж инциденти, уж случайни, загиват деца, майки на малки деца, младежи умират без причина, смята Владиката  Бързото хранене поскъпва Бързото хранене поскъпва Посещенията падат Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Симфоничен оркестър, бенд и златни гласове изпълниха сцената в спектакъла, който ще се помни дълго Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Те ще имат по-интензивен цвят и се очаква да бъдат пуснати в обращение през следващите месеци на 2026 г. Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа Случаят отново поставя фокус върху слабия контрол върху водачи с чуждестранна регистрация, Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Жаждата е ясен знак, но организмът обикновено подава по-дискретни сигнали, които лесно могат да останат незабелязани Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Зад волана на автомобила е бил 56-годишен
Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората От САЩ до Европа вече не става въпрос просто за икономика, за пари, за по-леви или десни политики Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Сега младежът помага на ФБР Расте броят на жертвите след клането в Непал Расте броят на жертвите след клането в Непал Най-новите данни на здравното министерство на страната сочат, че загиналите вече са 72 Израел разклати „Евровизия“ Израел разклати „Евровизия“ Заради масовите убийства в Газа няколко страни заплашиха, че ще напуснат конкурса, ако еврейската държава участва в него Земетресение в район край... Земетресение в район край... Епицентърът е локализиран на 55 километра източно от град Брашов НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те Ръководителят на американската космическа агенция очерта графика за завръщането на Луната, което ще послужи като трамплин за достигане до Червената планета Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Президентът Тръмп одобри удължаването на съществуващите мита върху китайски стоки (около 55%) до 10 ноември Българин стана кмет в Англия Българин стана кмет в Англия В продължение на година Мариан Несторов успешно ръководи област с население от 285 000 души Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Никой не го е виждал от месеци, върви слух, че е ликвидиран от наркокартела, който му бе издал смъртната присъда Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив ържавата не е отпуснала обещаните средства, а застрахователят – не е изплатил щетите
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори