Психиатър: Ако майката е убила двете деца във Вакарел, вероятно е заради някакво психично заболяване
Ако майката на двете деца се окаже вменяема и няма психично заболяване, ще бъде осъдена
„Убийството на двете деца във Вакарел е голяма трагедия. Това, което предполагам е, възможността, ако наистина майката е извършила това престъпление – то да е плод на някакво психическо състояние. Убийство на собствените ти деца не е нещо, което възниква 5 минути преди престъплението. Искам да призова всички хора, когато виждат, че близките им не се чувстват добре психически – да настояват те да бъдат консултирани и лекувани”, коментира пред Нова телевизия психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова.
Перфектното семейство или какво доведе до убийството на две деца във Вакарел
По нейни думи промененото поведение на човек се забелязва от близките и семейството, но неглижира.
„Ако се потвърди, че психичното състояние на майката е предпоставило извършването на това престъпление и то е плод на психично заболяване, на психоза, жената ще бъде настанена на принудително лечение по Наказателния кодекс”, обясни д-р Гълъбова.
Според психиатъра, ако майката на двете деца се окаже вменяема и няма психично заболяване, ще бъде осъдена.
Призрачен кораб стряска родни рибари
Как да отпушим мивка лесно и без майстор
Георги Йомов пред изненадващ трансфер
Печен парти хляб с масло, кашкавал и чесън: лесна рецепта
Любовни трепети в Кухнята на Ада
Млад баща пребит до смърт, съдебното дело предизвика скандал
Двама от мъжете в "Ергенът" сложиха дамски дрехи
Фънки с неочаквано признание за Глория в "Като две капки вода"
Агнешко печено на фурна: крехка домашна рецепта за празничната трапеза
Защо пералнята започва да мирише: грешката, която мнозина допускат
07/04/2026, Вторник 18:48
1
Министър Трайков: В ход са решаващите 72-часови проби на хидроагрегат 3 на ПАВЕЦ "Чаира"
Франкфуртер Кранц: празнична немска торта

Тежък филм
За лекарите всички престъпления са от психично заболяване.
Психиатри и всякакви лекари,мислят само за пари...Г-да Лекари,вие сте лекари не само от 10 - 16ч.а нон стоп!
Това е призвание,а не бизнес!
Тази жена е давала много индикации че нещо и има но нито,роднини,нито лекари,нито учители са взели това в предвид!
Време на майките на малки деца особено да се правят задължителни псих.прегледи,гледането на дете не е лесно но в нашето общество,това е едно Табу!
Време е за промята