„Чуек, не си прав, да знаеш! Тук не се шофира така, иди си в София“ (ВИДЕО)
Правилата за софийските мерцедеси не важат ли, гневят се бургазлии
Мерцедес направи брутално нарушение посред бял ден на оживено кръстовище. Немският автомобил със софийска регистрация се движеше по бул. „Стефан Стамболов“, когато на кръстовището с бул. „Сан Стефано“ направи ляв завой. Дотук нищо нередно. Да, ама не! Той извърши маневрата от средната лента, тоест от тази, чиято посока на движение е само направо. Това алармира читател на Флагман.бг, който ни изпраща и видео и снимка от фейсбук група.
На кадрите се вижда, че колата е с още едно нарушение – спряла е след пешеходната пътека, за да завие.
„Нагъл, много нагъл, най-нагъл, шофьорът на този мерцедес. Така мога да го определя. Явно бързаше за някъде или просто въртеше фасони по бургаските улици. Човече, не си прав, да знаеш. Така тук не се шофира, иди си в София, за да мутрееш“, пише още в сигнала.
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми

“. Burgas
Бургазлии, като видите такъв мерцедес, най-добре си трайте, че може да е някой ГЕРБ-аджия и да слезе, да ви пребие и после да ви извика полиция и да ви “арестуват за няма нищо.”
Подозирам, че системите на смарт автомобила са били компрометирани от двуного с гладка мозъчна кора. Там и изкуствения интелект не помага.
Тех ги забавляват предупрежденията в колата да светят и да свирят като в лунапарк, за това че са без колани, сменят ленти без мигачи и карат на 5 см от бронята на предния, спират в последния момент и прочее.
Вие тука за един светофар, сякаш че кой-знае-ко е станало...
кажате нещо за гранде сканала дето ония двамата от копакабаната на меден рудник набили един украинец и ги снимали на камера.
ама сигур непишете, защото те са медийни магнати апък гарвана на друг гарван око не вади. ама кажете за плажаджиите побойници щото е много интересно.
Сами си дадохте гъ@а на общинарите. Сега ще кажат, че инфлацията е виновна. Много скъпа тъз боя е, чуек
А мен кат бият,колко пъти ми нацепиха каската че и пластини ми сложиха на капацуната. Пепелянки Анаконда може да е бивша труженичка най -старата професия. Не сичко дет блести е злато.
Колко пъти ми цепиха къртуната,че и дела водих щот съм висаджия Камбаната.Щот ми цепят камбаната няколко пъти.Тръби плочки ко ли не ми праскаха по камбаната. Анакондите понякога са пепелян или просто проститутшън.
Всички бързат,а ковчега им седи!
Няма толерантност,никой не изчаква,няма мигачи,всеки прави каквото си иска!
Възрастните,и те станаха много нагли.
Общо взето цървули.
Аз полагам старание в посока да подобря дисциината си на пътя, макар, не винаги да ми се получава. Та поради тази причина, гледам да не лепя етикети от рода на софиянци, ямболски селяни, сливенски м****ли, варненски цървули и тям подобни.
Ами така де, не сме много стока, дайте да си го кажем честно :)