Почина директорът на Санаториума в Бургаските минерални бани
Той беше сърцето на болницата, отдаден професионалист и вдъхновение за всички нас
Дългогодишният директор на Специализираната болница за рехабилитация в Бургаските минерални бани д-р Кирил Младенов, е починал снощи, съобщават от здравното заведение.
„Той беше сърцето на болницата, отдаден професионалист и вдъхновение за всички нас. Погребението ще се състои на 03.01.2025 г. от 11:00 часа в Залата на Траурен дом Гробищен парк Бургас за всички, които желаят да му отдадат последна почит. В този труден момент искаме да изразим нашите най-искрени съболезнования към семейството и близките на д-р Младенов.
Д-р Младенов ръководеше СБР – Бургаски минерални бани в продължение на 15 години.
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова

Преди да давате непоисканино мнение, то нека да е поне адекватно.
Светла памет на д-р Младенов. Тъжно е, но това е живота.
Ама, тя, истината, винаги боли, как да бъде харесвана!!!
Връзкарска България изгони много хора...
Така е, когато се назначават навсякъде само наши и ваши и са несменяеми...
Корумпирана държава...
Съболезнования за близките,но и за прекрасния колектив на Болницата за рехабилитация Минерални бани Бургас.
което живееш...И аз съм му съсед...с/у библиотеката...Това беше един прекрасен човек... отзивчив и добронамерен отвсякъде!! Възрастта не е най-важният критерий за всеотдайност...ако нямаш физическа възможност,с ум...опит можеш да допринесеш нещо позитивно...това , което на теб ти липсва!!! А ве,мърльо защо не се възсъпротивляваш за поскъпване на живота от началото на тази година...срещу тези ,които го направиха...Ами си тръгнал да скверниш кончината на ДОСТОЙНИ ХОРА!!
Съседи ни бяха семейство Кантареви, които отдавна са на по- добро място:
Д-р Атанас Кантарев беше директор на същото мед.- санаториално заведение.
Главна сестра: Мария Кантарева- съпругата му
ПРЕКРАСНИ, ДОБРИ, ЧОВЕЧНИ, ОТЗИВЧИВИ, СЪСТРАДАТЕЛНИ хора и СПЕЦИАЛИСТИ бяха!
Вероятно и този Доктор е бил като тях!
Нека лети и свети Душата му!
Засрамете се, не се пише така за починали непознати!
Ще дойда утре да те изпратя, приятелю!
Младите българи с добро образование и амбиции, могат да си намерят добре платена работа във всяка една цивилизована държава.
Което междудругото, мнозина правят.