×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колко му плаща Маги и защо все реве за парите си


01 Януари 2025, Сряда, 14:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Рачков май получава огромен хонорар като водещ

На Маги Халваджиян майтапите за парите на известния актьор Рачков изглежда взеха да му идват повече. Наскоро Рачков дори се появи във Фейсбук с две мандарини и каза, че това е получил за Коледа от двамата братя Халваджиян.

За огромния хонорар на Димитър Рачков, даван от продуцента Маги Халваджиян, се говори от години, пише Блиц. Димитър пък често се шегува, че работи почти безплатно.

В новогодишното издание на шоуто „Пееш или лъжеш“, обаче, продуцентът за първи път коментира казуса.

"Ако не ти давах толкова пари като заплата, можеше и да си купя частен самолет", пошегува се Халваджиян.

Макар и на шега, думите му подсказаха, че хонорарът на Рачков е наистина внушителен.


В категории: Лайфстайл


Бързото хранене поскъпва
Бързото хранене поскъпва 14/09/2025, Неделя 20:20 6
Флагман.БГ Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа 14/09/2025, Неделя 19:39 0
Михаил ДИМИТРОВ Представят „Лунно цвете“ в Бургас Представят „Лунно цвете“ в Бургас 14/09/2025, Неделя 18:40 0
Флагман.БГ Земетресение в район край... Земетресение в район край... 14/09/2025, Неделя 18:20 0
14
Коментара по темата
14.
Някой
02.01.2025 10:16:40
0
2
Какъв талант има тоя шут , добре че тия арменци го хранят , но да ги питат и тях , как придобиха тези пари , и не само тях , а всички такива като тях , защото с работа в България пари не се правят
13.
Vendeta
02.01.2025 10:11:41
0
2
Тоя пак ли се оплаква напусна Бургас и стана столичанин, работи като шут за арменците . Мисли се за велик и талантлив . Преди няколко дена пак писаха за его и някави мандари. Явно толкова може човека хумор изсмукан от пръстите . А каквото води става цирк и кич.
12.
02.01.2025 08:45:17
3
1
Коментарите по-долу или флагман са си ги писали сами или този който им е поръчал статията. Очевадно е че са писани от един и същ човек. Ами така е срещу тях да тичате не можете да ги стигнете, стойте тук, пишете тъпи коментари и си злобейте.
11.
Колко хейт
01.01.2025 20:46:42
1
2
Всичко далеч от морето е провинция!!!
10.
Satana
01.01.2025 19:41:45
1
7
Тоя не соре да,се оплаква или по точно да,се прави на,интересен . Преди няколко дена мандарини. Сега,поредната простотия . Преди да,се появят капките тука съм гледал няколко сезона по руската . След няколко години ги почнаха по нова тоя и разчков правила сериозно предаване кич и цирк . То продуцента нали това е завършил циркови изкуство. Два епизода от 1 сезон и до там. А забраненото шоу 5 минути опити за гледане и край. Тоя може само да се лигави за,друго не става . Само излага Бургас . То излага,всички артисти като се нарича такъв.
9.
Вай
01.01.2025 18:22:02
0
3
Блатечки,бе казал,че всеки може да се криви,на сцената,екрана.Но трябва и да има кой да му плата яко!!!
8.
Toma
01.01.2025 18:00:57
0
0
,,bravo92a55
7.
Зоро
01.01.2025 16:59:54
1
12
То за това му плащат да,се оплаква и да е интересен колкото може с неговия талант. Този съм го виждал по улиците и много рядко някой да го заговори или да по иска снимка с него. Повечето хора го коментират ето шута на нова иарменците се дуе като пуяк по улицата.
6.
Vendeta
01.01.2025 16:18:15
4
12
Трябва да се срамувам, че тази пародия е от вашия град . Само се оплаква и мисли ,че е смешен. Тоя е просто един прост шут и смешник .Направо истината в очите селянин е храчков .
5.
Коджакафалията.
01.01.2025 16:15:59
4
14
Тези палячовци лигави ще изкарат до дъбоки старини в тези медии,ама като има балъци с промити мозъци ще продължават да ги лансират!!!!
4.
Гост
01.01.2025 16:14:22
5
12
Тоя знае само да,се оплаква и мисли ,че това,е смешно. Този даже и актьор не бих го нарекъл ,изхранва се само със шоу програми и участие в бляскави сериали. Даже бях забравил ,че е от Бургас .
3.
Хейт
01.01.2025 15:59:48
7
19
Тоя да се връща в Бургас и да ви весели по улиците с неговите тъпи номера и халвата може да вземе да прави по някоя бургаска кабеларка шоу за кретени . Защото само това може да прави мазния с дългата коса . Напълни се СОФИЯ с нахални бездарни провинциалисти. Тоя ХРАЧКОВ да се върне в родното място и там да си остане . А парите който взима не ги заслужава за простотията която прави.
2.
Тв критик
01.01.2025 15:55:09
4
22
Офф тоя простак и шут знае само да се оплаква . Жалко ,че е от хубавия град Бургас . Такова л.......но по телевизията не трябва да го показват . Не ,че и тези арменци правят нещо което става за гледане . Само малоумен просто ще гледа помията която правят.
1.
Халал да са му
01.01.2025 14:18:50
32
15
Да му се слави името на Рачков,който прославя града ни !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека 73-годишната жена е пресичала на зелен светофар Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Светата майка ни избра, за да ни спаси, защото тук се случват много нещастия - уж инциденти, уж случайни, загиват деца, майки на малки деца, младежи умират без причина, смята Владиката  Бързото хранене поскъпва Бързото хранене поскъпва Посещенията падат Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Симфоничен оркестър, бенд и златни гласове изпълниха сцената в спектакъла, който ще се помни дълго Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Те ще имат по-интензивен цвят и се очаква да бъдат пуснати в обращение през следващите месеци на 2026 г. Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа Случаят отново поставя фокус върху слабия контрол върху водачи с чуждестранна регистрация, Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Жаждата е ясен знак, но организмът обикновено подава по-дискретни сигнали, които лесно могат да останат незабелязани Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Зад волана на автомобила е бил 56-годишен Безпрецедентен случай с въздушната линейка в Ямбол Безпрецедентен случай с въздушната линейка в Ямбол Мъжът е постъпил в спешното отделение на ямболската болница с ампутирана ръка, вследствие на инцидент в домашни условия при рязане на дърва Представят „Лунно цвете“ в Бургас Представят „Лунно цвете“ в Бургас Премиерата на романа на Катрин Ди, с който спечели наградата "Кризалис" на европейския фантастичен фестивал Еврокон 2025 в Оланд, ще е в библиотека "Пейо Яворов"
Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората От САЩ до Европа вече не става въпрос просто за икономика, за пари, за по-леви или десни политики Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Сега младежът помага на ФБР Расте броят на жертвите след клането в Непал Расте броят на жертвите след клането в Непал Най-новите данни на здравното министерство на страната сочат, че загиналите вече са 72 Израел разклати „Евровизия“ Израел разклати „Евровизия“ Заради масовите убийства в Газа няколко страни заплашиха, че ще напуснат конкурса, ако еврейската държава участва в него Земетресение в район край... Земетресение в район край... Епицентърът е локализиран на 55 километра източно от град Брашов НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те Ръководителят на американската космическа агенция очерта графика за завръщането на Луната, което ще послужи като трамплин за достигане до Червената планета Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Президентът Тръмп одобри удължаването на съществуващите мита върху китайски стоки (около 55%) до 10 ноември Българин стана кмет в Англия Българин стана кмет в Англия В продължение на година Мариан Несторов успешно ръководи област с население от 285 000 души Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Никой не го е виждал от месеци, върви слух, че е ликвидиран от наркокартела, който му бе издал смъртната присъда Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив ържавата не е отпуснала обещаните средства, а застрахователят – не е изплатил щетите
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори