×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дара спечели Евровизия! България се готви за домакинство през 2027 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Започна разрушаването на злополучната сграда на "Пиргосплод"


Извънредно! Започна разрушаването на злополучната сграда на "Пиргосплод"
Твърди се, че няма опасност за преминаващите
Тема в развитие
виж още
скрий
08 Декември 2024, Неделя, 14:40 ч.
Автор: Флагман, снимки и видео: Димитър КИРЯКОВ

От няколко часа механизирана техника бута едно от крилата на зданието

Месец след неуспешния взрив на старата сграда на „Пиргосплод“ в ж.к. „Славейков“, където следващата година ще се изгради модерен ритейл парк, започна нейното събаряне, установи дежурният редактор на Флагман.бг.

От няколко часа механизирана техника разрушава едно от крилата на зданието. Акцията върви сравнително бързо, но едва ли ще приключи до края на днешния ден. Но със сигурност до края на идната седмица цялата площадка ще е изчистена.

Според внесения проект от инвеститора, няма да има проблем за преминаващите автомобили и заради това не се налага спиране на движението.

Флагман.бг припомня, че на 5-ти ноември се осъществи опит за взрив на сградата, който обаче само я разтресе. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Няколко седмици след това започна разрушаването на носещите колони от вътрешната страна, а от днес вече и фактическото премахване.

ВИЖТЕ ВИДЕОТО:

 


В категории: Бургас , Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Флагман.БГ Русия върна на Украйна телата на 528 души Русия върна на Украйна телата на 528 души 17/05/2026, Неделя 08:40 0
Флагман.БГ Дъждовно и студено в неделя Дъждовно и студено в неделя 17/05/2026, Неделя 08:00 0
Флагман.БГ Хора гинат в прокълната къща до гробище Хора гинат в прокълната къща до гробище 16/05/2026, Събота 21:38 2
Флагман.БГ Какво се случва с Краси Радков? Какво се случва с Краси Радков? 16/05/2026, Събота 21:00 3
18
Коментара по темата
18.
Уан куесчън
09.12.2024 08:52:59
0
5
Божков ли беше собственик около 2000 година на Пиргосплод? Някой я беше взел за жълти стотинки и отдаваше под наем. Имаха Изпълнителен директор, секретарка и бачкаха с мутри, ако някой не плаща.
17.
Ханко Брат
08.12.2024 19:59:23
0
11
Извънредно! - Флагман не знае кое е Пиргос плод... Или по точно Булгарплод!
16.
Ха ха
08.12.2024 19:35:04
0
8
Съдиха кмета Проданов за нищо....
15.
Ха ха
08.12.2024 19:33:15
1
12
Мястото беше приватизирано за стотинки
Нека всички приватизационни сделки бъдат обявени за нищожни ,защото са неизгодни за държавата, няма давност само трябва определение на РС..
14.
До 9
08.12.2024 18:55:27
2
7
Не , други "майстори" бяха.
13.
мнр
08.12.2024 17:54:11
2
4
2010 г.
12.
?????
08.12.2024 17:35:15
1
13
Старата сграда си седи! Тази е строена края на '90 след като ликвидираха Пиргос плод .
11.
До 10
08.12.2024 16:23:07
3
9
През '90 беше.
10.
Барабонка
08.12.2024 16:20:54
0
7
Кога е строена тази сграда, че тук големи полемики имаше..
9.
До 5
08.12.2024 16:20:12
5
9
Ростер я взривяваха ве.
8.
viras
08.12.2024 16:19:21
0
8
А ,що я събарат?
7.
барабонка
08.12.2024 16:16:16
0
13
сградата до колкото знам е строена от фирма Мидия и е доста здрава
6.
..?
08.12.2024 15:47:42
2
16
На някой тук, дали все още не му е ясно, че този Ритейл е за пътуващите от и към южното Черноморие, и още по- на юг.
Дреме им за жителите наоколо. Ако "бизнесът" се нуждае, ще застроят още.
Гледайте във Ветрен, Банево ...
Щом сумати народ и пряко предаване, и лицензиран "разрушител" не бяха нито покрили сграда с предпазни мрежи преди взрива, нито обливаха с вода, нито РИОСВ, ХЕИ, РЗИ реагираха за прашното чудо, което обиколи града....
Който желае, да продължава да се самозаблуждава.
5.
Кондуктор
08.12.2024 15:36:42
5
12
Ростер щяха отдавна да са я отнесли като гларус кифла.Те Кочин парк отнесоха за 20 дни , а пък какво остава за Пиргосплод.
4.
Бургас закъснял
08.12.2024 15:11:06
0
25
Хаха.... айде пак изцепки.
Извънредно в неделя... а от четвъртък още я дупчат машините
3.
г-н Слабеев
08.12.2024 14:51:44
2
23
Само студентска злополука може да нарече подобна сграда "злополучна"!
2.
Ростер
08.12.2024 14:47:52
3
18
Защо не се обадихте, ще я изядем за един ден:)).
1.
Оруел
08.12.2024 14:46:47
0
38
Че то не е спряло събарянето от две седмици. Да ви пратя ли клипове ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо от ПП и ДБ се държат пред камера все едно Netflix снимат документален филм за тях Защо от ПП и ДБ се държат пред камера все едно Netflix снимат документален филм за тях Всеки поглед - Оскар, всяко вдишване - епичен момент, всяка дума - цитат за учебниците по история, пише Ирина Зикидис Днес всички са #Дара, а помните ли как преди няколко месеца цялата държава едва не я срина Днес всички са #Дара, а помните ли как преди няколко месеца цялата държава едва не я срина Хейтът не я пречупи, тя събра сили, излезе на голямата сцена и постигна исторически триумф Победителката на Евровизия 26: Не мога да повярвам какво се случи! Победителката на Евровизия 26: Не мога да повярвам какво се случи! България спечели с главозамайващите 516 точки тазгодишното издание на песенния конкурс Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници Денят носи силни емоции, важни прозрения и неочаквани обрати в любовта и финансите за много от зодиите След триумфа на Дара: Бургас е вариант за Евровизия 2027 След триумфа на Дара: Бургас е вариант за Евровизия 2027 "Арена Бургас" имашансове да приеме най-гледания музикален формат в света, ще се конкурира със София Исторически триумф: Дара спечели Евровизия 2026 с BANGARANGA Исторически триумф: Дара спечели Евровизия 2026 с BANGARANGA Песента, която предизвика бурни спорове и вълна от критики у нас, донесе първата победа за България в 70-годишната история на конкурса   Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците Министерството на образованието обяви неучебни дни от 20 до 25 май Хора гинат в прокълната къща до гробище Хора гинат в прокълната къща до гробище Това е една от най-упоритите и мрачни мистерии, в която се преплитат смърт, страх, суеверие DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели? DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели? "Благодаря ви много за цялата подкрепа, която ми се изпрати от България и на всички извън България също. Обичам ви и ще се видим на финала.", каза изпълнителката Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала Наблюдава се обаче и частично завръщане на тенденциите от 2016 година, които се характеризираха с тежък, матов финиш и силен контур, но днес те се прилагат в много по-омекотен и сияен вариант
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Животното е открито край датския остров Анхолт Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити Координационният щаб изрази благодарност към Международния комитет на Червения кръст за оказаната помощ и подкрепа при репатрирането на тленните останки САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение Американският министър на енергетиката Крис Райт обещава дипломатическо решение, но военна намеса остава опция Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Анкара под напрежение заради регионалните рискове и продължаващите икономически предизвикателства Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Българската изпълнителка впечатли с хитовото си парче и вече предизвиква вълна от реакции пред големия финал на „Евровизия 2026“ Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Националният отбор на ислямската република ще играе в Сиатъл при условие „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена Международни реакции и дебати за историческата достоверност и холивудската визия на Нолан Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Американският президент обсъди с китайския лидер Си Дзинпин оръжейната политика към Тайван и предупреди за рисковете от отделяне на острова МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия Новата стратегия предвижда полицаите и камерите да бъдат извадени от скритите места по пътищата, като фокусът се измести изцяло върху превенцията, а не върху механичното събиране на глоби Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Тъжната вест за неговата кончина бе споделена от последната му стопанка, която се е грижила всеотдайно за него до последния му дъх
Венци СТЕФАНОВ Венци СТЕФАНОВ Радев е най-голямото попадение, ако си генерал от авиацията, значи че си нещо много повече от другите Виц на деня Виц на деня - Муцка, аз съм спала с моя мъж 2 пъти, преди да се оженим. А ти?
- Аз към 20-тина, ама не знаех, че ще се ожените!
Виц на деня Виц на деня - Бабо, какво би предпочела - с*кс с млад мъж или локум?
- Ох, чедо, от къде зъби за локум на тази възраст!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Страхувай се по-малко, надявай се повече. Яж по-малко, дъвчѝ повече. Говорѝ по-малко, казвай повече. Мразѝ по-малко, обичай повече
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори