На живо във Флагман.бг: Взривяват сградата на „Пиргосплод“ в Бургас
5-етажното здание ще остане в историята
Офис сградата на бившия пазар на едро „Пиргосплод“ остава в историята. В 14:30 ч. служители поставиха взривните устройства по зданието, а малко след 15:30 ч. започнаха и самите дейности по събарянето.
Районът е отцепен, а бул. „Даме Груев“ – затворен.
Гледайте на живо:
Заради мерки за безопасност този следобед е затворен и плувният комплекс ОЗК Арена.
Припомняме, че на мястото на някогашното тържище ще се появи ритейл център. (ВИЖТЕ ТУК)
Утре взривяват сградата на "Пиргосплод"
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Идея си нямат каква мащабна реклама си направиха!
Поздравления им за прахоляка!
Евала на инженерите, които са смятали сградата!!!
Ако имаха успех, щях да предложа да се преместят на друго място, където дейността им щеше да е аплодирана от целия град, но при тези обстоятелства няма смисъл да се налага да включвам VPN-а пак...
Само ненорманици в този град ,кой им издава тези разрешения ?
Всичко се разтресе на 500 метра от това място
ЗАБРАНЕТЕ РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ВЗРИВЯВАНЕ В ЖИЛИЩНИ РЕГИОНИ....МИТЬО ,ЧЕТЕШ ЛИ? ....или да се задълбочим към теб!!
Май блоковете отсреща са много по-близо! И какъв опит изобщо има тази безхаберна клоака с подобни дейности, с или без азбест?! Току-що погледнах и прякото предаване на катастрофата, която сигурно ще завърши като военните пируети. Явно се очаква думата "минУТКИ" да омаловажава безобразието!
ИЗВЕРГИ САТАНИНСКИ БЕЗРОДНИ!