На живо във Флагман.бг: Взривяват сградата на „Пиргосплод“ в Бургас
5-етажното здание ще остане в историята
Офис сградата на бившия пазар на едро „Пиргосплод“ остава в историята. В 14:30 ч. служители поставиха взривните устройства по зданието, а малко след 15:30 ч. започнаха и самите дейности по събарянето.
Районът е отцепен, а бул. „Даме Груев“ – затворен.
Гледайте на живо:
Заради мерки за безопасност този следобед е затворен и плувният комплекс ОЗК Арена.
Припомняме, че на мястото на някогашното тържище ще се появи ритейл център. (ВИЖТЕ ТУК)
Утре взривяват сградата на "Пиргосплод"
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия

Идея си нямат каква мащабна реклама си направиха!
Поздравления им за прахоляка!
Евала на инженерите, които са смятали сградата!!!
Ако имаха успех, щях да предложа да се преместят на друго място, където дейността им щеше да е аплодирана от целия град, но при тези обстоятелства няма смисъл да се налага да включвам VPN-а пак...
Само ненорманици в този град ,кой им издава тези разрешения ?
Всичко се разтресе на 500 метра от това място
ЗАБРАНЕТЕ РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ВЗРИВЯВАНЕ В ЖИЛИЩНИ РЕГИОНИ....МИТЬО ,ЧЕТЕШ ЛИ? ....или да се задълбочим към теб!!
Май блоковете отсреща са много по-близо! И какъв опит изобщо има тази безхаберна клоака с подобни дейности, с или без азбест?! Току-що погледнах и прякото предаване на катастрофата, която сигурно ще завърши като военните пируети. Явно се очаква думата "минУТКИ" да омаловажава безобразието!
ИЗВЕРГИ САТАНИНСКИ БЕЗРОДНИ!