На живо във Флагман.бг: Взривяват сградата на „Пиргосплод“ в Бургас
5-етажното здание ще остане в историята
Офис сградата на бившия пазар на едро „Пиргосплод“ остава в историята. В 14:30 ч. служители поставиха взривните устройства по зданието, а малко след 15:30 ч. започнаха и самите дейности по събарянето.
Районът е отцепен, а бул. „Даме Груев“ – затворен.
Гледайте на живо:
Заради мерки за безопасност този следобед е затворен и плувният комплекс ОЗК Арена.
Припомняме, че на мястото на някогашното тържище ще се появи ритейл център. (ВИЖТЕ ТУК)
Утре взривяват сградата на "Пиргосплод"
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие

Идея си нямат каква мащабна реклама си направиха!
Поздравления им за прахоляка!
Евала на инженерите, които са смятали сградата!!!
Ако имаха успех, щях да предложа да се преместят на друго място, където дейността им щеше да е аплодирана от целия град, но при тези обстоятелства няма смисъл да се налага да включвам VPN-а пак...
Само ненорманици в този град ,кой им издава тези разрешения ?
Всичко се разтресе на 500 метра от това място
ЗАБРАНЕТЕ РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ВЗРИВЯВАНЕ В ЖИЛИЩНИ РЕГИОНИ....МИТЬО ,ЧЕТЕШ ЛИ? ....или да се задълбочим към теб!!
Май блоковете отсреща са много по-близо! И какъв опит изобщо има тази безхаберна клоака с подобни дейности, с или без азбест?! Току-що погледнах и прякото предаване на катастрофата, която сигурно ще завърши като военните пируети. Явно се очаква думата "минУТКИ" да омаловажава безобразието!
ИЗВЕРГИ САТАНИНСКИ БЕЗРОДНИ!