На живо във Флагман.бг: Взривяват сградата на „Пиргосплод“ в Бургас
5-етажното здание ще остане в историята
Офис сградата на бившия пазар на едро „Пиргосплод“ остава в историята. В 14:30 ч. служители поставиха взривните устройства по зданието, а малко след 15:30 ч. започнаха и самите дейности по събарянето.
Районът е отцепен, а бул. „Даме Груев“ – затворен.
Гледайте на живо:
Заради мерки за безопасност този следобед е затворен и плувният комплекс ОЗК Арена.
Припомняме, че на мястото на някогашното тържище ще се появи ритейл център. (ВИЖТЕ ТУК)
Утре взривяват сградата на "Пиргосплод"
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток

Идея си нямат каква мащабна реклама си направиха!
Поздравления им за прахоляка!
Евала на инженерите, които са смятали сградата!!!
Ако имаха успех, щях да предложа да се преместят на друго място, където дейността им щеше да е аплодирана от целия град, но при тези обстоятелства няма смисъл да се налага да включвам VPN-а пак...
Само ненорманици в този град ,кой им издава тези разрешения ?
Всичко се разтресе на 500 метра от това място
ЗАБРАНЕТЕ РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ВЗРИВЯВАНЕ В ЖИЛИЩНИ РЕГИОНИ....МИТЬО ,ЧЕТЕШ ЛИ? ....или да се задълбочим към теб!!
Май блоковете отсреща са много по-близо! И какъв опит изобщо има тази безхаберна клоака с подобни дейности, с или без азбест?! Току-що погледнах и прякото предаване на катастрофата, която сигурно ще завърши като военните пируети. Явно се очаква думата "минУТКИ" да омаловажава безобразието!
ИЗВЕРГИ САТАНИНСКИ БЕЗРОДНИ!