На живо във Флагман.бг: Взривяват сградата на „Пиргосплод“ в Бургас
5-етажното здание ще остане в историята
Офис сградата на бившия пазар на едро „Пиргосплод“ остава в историята. В 14:30 ч. служители поставиха взривните устройства по зданието, а малко след 15:30 ч. започнаха и самите дейности по събарянето.
Районът е отцепен, а бул. „Даме Груев“ – затворен.
Гледайте на живо:
Заради мерки за безопасност този следобед е затворен и плувният комплекс ОЗК Арена.
Припомняме, че на мястото на някогашното тържище ще се появи ритейл център. (ВИЖТЕ ТУК)
Утре взривяват сградата на "Пиргосплод"
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Идея си нямат каква мащабна реклама си направиха!
Поздравления им за прахоляка!
Евала на инженерите, които са смятали сградата!!!
Ако имаха успех, щях да предложа да се преместят на друго място, където дейността им щеше да е аплодирана от целия град, но при тези обстоятелства няма смисъл да се налага да включвам VPN-а пак...
Само ненорманици в този град ,кой им издава тези разрешения ?
Всичко се разтресе на 500 метра от това място
ЗАБРАНЕТЕ РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ВЗРИВЯВАНЕ В ЖИЛИЩНИ РЕГИОНИ....МИТЬО ,ЧЕТЕШ ЛИ? ....или да се задълбочим към теб!!
Май блоковете отсреща са много по-близо! И какъв опит изобщо има тази безхаберна клоака с подобни дейности, с или без азбест?! Току-що погледнах и прякото предаване на катастрофата, която сигурно ще завърши като военните пируети. Явно се очаква думата "минУТКИ" да омаловажава безобразието!
ИЗВЕРГИ САТАНИНСКИ БЕЗРОДНИ!