×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлии гласуват за бъдещето на децата, вярват, че ще имаме правителство


Бургазлии гласуват за бъдещето на децата, вярват, че ще имаме правителство
Вижте репортажа на Флагман.бг и коментарите на бургазлии
Тема в развитие
Сигнал до РИК: Мъж с тениска и шапка на определена партия посочва на хората в Руенско за кой номер да гласуват  Калин Стоянов: Гласувах за справедливост и отговорност Колко избиратели са гласували към 16 ч. в Бургаска област Бургазлии гласуват за бъдещето на децата, вярват, че ще имаме правителство Вотът в Турция: Кметът на Бурса казва на изселниците за коя партия да гласуват (ВИДЕО) Потрес! СИК си позволи да разпечата кутия, за да извади бюлетина Избирателната активност е под всякаква критика Арести на изборите в Буковлък, две фамилии си налетяха Член на избирателна комисия в Асеновград е получил инсулт Румен Радев: Моят призив е да се гласува, важно е парламентът и правителството да имат легитимност 75 сигнала за нарушения на изборното законодателство са получени в МВР Новините на Флагман! Ето как гласуваха и политиците, зрее напрежение в Руен Председател на СИК в Руенско твърди, че е бил заплашван (ОБНОВЕНА) Битката за Руен май ще загрубее, залогът е 15 хил. гласа Зафиров: Гласувах да върнем държавата на хората Избирателната активност към 10.00 часа: Вече е 6,7% Росица Матева, ЦИК: Имаме сигнали, че не са стартирали машини Пеевски: Гласувах за една по-добра България с ново начало за всички! Бургазлия забрави за смяната на времето, чака един час пред изборната секция Борисов: Дали сме възможност на тези, които искат сигурност и стабилност, да гласуват Няма сигнали за изборни нарушения в Бургаско, спрени са две машини Премиерът гласува с машина, обеща да остане на поста, докато трябва Ахмед Доган гласува с хартиена бюлетина и отсече: Глас народен, глас божи България гласува: Избираме 51-ия парламент
виж още
скрий
27 Октомври 2024, Неделя, 15:57 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, видео: Димитър КИРЯКОВ

Към 14:30 часа избирателната активност в ОУ "Любен Каравелов" и СУ "Иван Вазов" около 20-30 %

Екипът на Флагман.бг посети две от училищата в ЦГЧ, където има избирателни секции. Към 14:30 часа активността на гласоподавателите в  СУ "Иван Вазов" бе около 22 %, а в  ОУ "Любен Каравелов" малко повече - около 30%. 

Репортажът на Флагман.бг показва, че бургазлии вярват, че този път ще имаме правителство и най-накрая партиите и коалициите ще успеят да се разберат и ще имаме стабилен кабинет. 

Хората казват, че гласуват за по-добро бъдеще, за по-хубави дни за техните деца и за справедливост. Смятат, че е време да спре корупцията, а за целта всеки трябва да даде вота си в днешния ден. 

Изборният ден протича нормално и до екстремни ситуации не се е стигало, посочиха членове на СИК от  ОУ "Любен Каравелов".

ВИЖТЕ  видеото на Флагман.бг:




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
До 7
27.10.2024 22:33:05
0
2
Ти да не си някой шушляк на държавна хранилка, тук след 10 - 20г ще останат само роднини на депутати и кметчета, циганите, наркомани и тук там някой пенсионер понеже след 20г пенсионери няма да има
12.
Бай....до 6
27.10.2024 21:26:58
3
1
На майка ти в путката, ама не съм такъв човек да ти го кажа! Ха,ха,ха !
11.
...
27.10.2024 20:33:39
0
5
Това видео да ви напомня на п@наирите на "бургаските миряни", които си искаха пастЕра?
Същата работа са и тези хора! Търсят си овчар да ги пасе. Ама, овчарят винаги има интерес да им внуши, че интересите им съвпадат!
Дресирай 2 поколения и после само ги наглеждай. Те сами "възпитават" малките си.
10.
Веньо Венев
27.10.2024 20:27:06
1
6
Гласувате точно срещу вашите деца! До сега гласуването никога не е помагало нито на вас, нито на децата. Трябва никой да не гласува и да се иска парите за избори до сега да се възстановят от всяка партия, защото никой от народа не иска избори и да се харчат пари за глупости.
9.
Мишо
27.10.2024 19:15:17
0
4
Хареса ми коментара на мечтанеля с пломяната! Даже знам за кого е гласувал. Друже ние вече почти 40 години все се променяме и става все по-зле.
Половината хванати за интервю са наблюдатели и са политически ангажирани, касво искате да кажат. Първата баба е трепач, пълно Ку-ку!
8.
Добре е да се знае
27.10.2024 18:48:12
1
7
Какво по-добро бъдеще и по-хубави дни ? Какви ги пишете и вярвате ли си !
7.
h
27.10.2024 18:35:14
3
5
Къв запад бе ,олигофрени, Вие не виждате ли ,че арабите скоро ще превземат вашия запад ,пендели такива ????? Крадените пари на запада свършиха , мизерници. Вместо да бягате ,направете ТУК нещо по въпроса. Ама никой не излиза да ги изринем помиярите,всеки гледа далаверката си да мине ,да е*а ваща мама.
6.
До Бай....
27.10.2024 18:24:58
3
0
Пенсия, ти си експерт по чеповете, знееш от 50 години. Още от гимназията ти го слагат разни педи цигани и комсомолчета, а се правиш на много силен. Не ти е лесно да си прикрит швестер и да се правиш пред останалите.
5.
SS
27.10.2024 18:01:00
1
9
Едни и същи полезни идиоти продължават да легитимират едни и същи доказани крадци и безродници. И да ги хрантутят с техните заплати и пенсии. Понеже ония мафиоти едвам свързват двата края. Прост народ, слаба държава!
4.
Бай....
27.10.2024 17:17:55
7
6
Да, да , заминавайте навън! Там ви чака един голям ЧЕП ! Уроди !
3.
ТБС
27.10.2024 17:11:40
1
10
Пази боже сляпо да прогледа.
2.
@@@
27.10.2024 17:08:46
2
16
Какво бъдеще видяхте бе, всичко що иска бъдеще замина навън. Тука останаха само главочи, които вече 7 пъти възпроизвеждат едно и също статукво. И после се вайкат. На нормалните хора им писна и си хванаха оная работа под мишница и напуснаха тая клета територия. Та няма да чакат бъдеще от Борисов и Пеевски, я!
1.
Бургас
27.10.2024 17:06:50
1
19
Бъдещето на децата е на запад!!!
В тая клоака където едни кръчмари и хотелиери мошеници за които ДДС е 9%,а за хранителни продукти и лекарства е 20% - аре нема нужда.
Образование под всякаква критика, завършват отличници и не знаят къде се намира Царевец..... Куфарите и по
на запад, това е положението
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори