×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът назначи Елеонора Димитрова за посланик на България в Бразилия
  • Студентите платена форма на обучение ще имат право на стипендия, реши ВАС
  • Един милион и осем хиляди туристи са посетили Варна от началото на годината до 10 октомври
  • Въздушна спешна помощ ще има база край Търговище
  • Литва затвори границата си с Беларус
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Третият етап на колездачната "Обиколка на България" финишира в центъра в Бургас


Третият етап на колездачната "Обиколка на България" финишира в центъра в Бургас
Чест е за нашия град от тук за пореден път да премине това престижно състезание - най-старото в историята на България, каза зам.-кметът Манол Тодоров (долу вляво)
27 Август 2024, Вторник, 19:05 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Вижте кой спечели днешната 180-километрова надпревара по Подбалканския път

Бургас посрещна колоездачите, включили се в тежкия предпоследен етап от 71-ото издание на "Обиколката на България" - най-старото в страната спортно състезание. Прелитайки с над 60 км/ч по централната ул. "Александровска" велосипедистите от редица държави в света финишираха пред сградата на Община Бургас, където на специално изградена сцена малко по-късно бяха наградени най-бързите.

Стройната организация, която през последните няколко часа преди 17:30 ч. затвори поетапно ключови пътища и улици в Бургас, не позволи да бъдат допуснати тежки инциденти по трасето.
Самото то пък бе с дължина малко над 180 километра. Стартът на настоящия етап от "Обиколката на България" бе даден днес в Казанлък. Утре спортистите ще стигнат до Приморско, откъдето ще започне финалния етап, който е дори по-дълъг - 220 километра - и ще ги отведе в Сливен.

Първи в Бургас финишира Матео Малчини, следван плътно от Лоренцо Каталдо и Адам Карл на трето място. "Огромна чест е за Бургас за поредна година това престижно състезание да преминава през нашия град, който в историята има сериозни постижения в този спорт", каза зам.-кметът по спорт Манол Тодоров, който прочете поздравителен адрес от кмета Димитър Николов.

За финал на най-изявилите се спортисти бяха връчени традиционните цветни фланелки. Бялата отиде при Ярно Грикса, виолетовата - при Лука Туркулов от велосипедния клуб "Левски", тази на точки бе връчена на Мартин Дина, а престижната жълта - Джовани Карбони. 




В категории: Бургас , Спорт


Автор
15
Коментара
Издирват 15-годишно момиче
Издирват 15-годишно момиче 30/10/2025, Четвъртък 19:00 0
15
Коментара по темата
15.
Шеспетьо
28.08.2024 08:39:57
4
5
Блокира града и изнерви хиляди барабар с гостите на града както всяка година.
14.
До всички мрънкалници
28.08.2024 08:10:13
9
5
Два дена преди обиколката да пристигне в Бургас, имаше уведомление от Общината с часовете на пристигане и затваряне на улиците. .. Ама чукча не читател, чукча мръкач!!
13.
Evstati
28.08.2024 06:30:26
3
11
Твърдо съм ЗА спорта, но кой и кога информира за трасето, затворените улици и евентуалния час на преминаване на колоната. Разположението на Общината в другия край на града го раздели от край до край на Север-Юг, явно финиша точно там не беше най доброто решение.
12.
Фончо
27.08.2024 23:10:44
5
15
Много хубаво задръстване стана, ама добре че общината предупреди навреме гласоподавателите, че да не се врат като говеда.
11.
BMW M5 V10
27.08.2024 21:14:39
15
15
Да знаех по-рано да се бях качил на пасарелката на Мираж да им пикая отгоре
10.
Някой
27.08.2024 19:49:43
31
23
Малоумни твари оплюващи всичко,ами спорт е това, какво ви се случи като се “затапил целия град “ ,на повечето от вас ви се стопли ракията ли.
9.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27.08.2024 19:47:29
3
19
ДО 6 КВИ ГЛОБИ БЕ ???????????ИЗХАРЧИХА 100 000 ЛВ ДА ОПРАЯТ ЧЕРНИЯ ПЪТ ЗАД КАУФЛАНД И СЕТНЕ ГО ЗАТВОРИХА –МИЗЕРНИЦИ ОТВСЯКЪДЕ ЗАТАПИХА ДВИЖЕНИЕТО
8.
*********
27.08.2024 19:42:40
1
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
Пипи Чорапчето
27.08.2024 19:37:46
6
35
Пет минути преди да се хвърлят да поцелуват и хвалят "стройната организация" ги подсетих, че можеха поне 2 изречения да споменат за това "събитие" и да предупредят хората, особено тези, които ще летят, че предстои блокаж на града в час пик...
6.
Те общинарите
27.08.2024 19:37:09
0
6
са ги пукнали от глоби....
5.
Я кажете
27.08.2024 19:31:26
0
29
На черния път зад Кауфланд Славейков защо сложиха мантинела.
Така или иначе града е затапен поне местните минавахме.
4.
*********
27.08.2024 19:28:04
2
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
3.
Голяма тъпотия
27.08.2024 19:26:45
13
37
и без това задръстеният Бургас бе привърнат в кошмар в час пик. Опукай ги откачените колелари на Метро и от там навънка....
2.
Велосипедист
27.08.2024 19:17:40
9
39
По велоалеята ли минаха?
Хахаха
1.
Гичка
27.08.2024 19:09:04
10
56
Баш в Час Пик трябваше да минат...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева  В схемата за пари е замесен и баща му “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас Заслужено отличие, коментира кметът Димитър Николов Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Логистичен хъб или живо международно летище? Накъде вървим?  Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club превръща последната нощ на 2025-а в експлозия от музика, стил и еуфория – с DJ Mascota, MC Mikey и DJ Pokera зад пулта Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас На борда имало двама украинци „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Общо 104 млади учители и техните ментори получиха благодарности и признание за своя успешен старт в кариерата Германец с нелепа кражба във Варненско Германец с нелепа кражба във Варненско Открадна саксия с цвете Vivacom представи напредъка си в устойчивото развитие за 2024 г. с фокус върху зелената енергия и иновациите Vivacom представи напредъка си в устойчивото развитие за 2024 г. с фокус върху зелената енергия и иновациите Vivacom поставя нов стандарт за отговорен бизнес в България – с 5.5G технологии, зелена енергия и 100% рециклиране на оперативните отпадъци през 2024 г.
Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Единствено най-голямото дете в семейството - 18-годишната Дилара Билир, оцеля в инцидента Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно Здравна криза налегна цяла Европа Здравна криза налегна цяла Европа Системната липса на инсулин е само част от критичните проблеми Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 От Вашингтон считат, че Китай настига тях и Русия във въоръжаването Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Не е говорено за Тайван. Китай ще започне отново да купува американска соя и ще направи компромис за редкоземни елементи, Вашингтон обмисля да намали мита Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Крайнодесните на Герт Вилдерс получиха шамар във вота 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Дали са български вълци, дали са турски, няма да са хора с докторантура по ядрена физика
Виц на деня Виц на деня - Омъжи се за мен! Откакто те познавам, не мога да спя!
- Простак такъв! Искаш да се ожениш за мен само за да се наспиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Операцията мина успешно. Днес си на лекарства и системи. За вечерта ще пратя сестрата.
- Докторе, може ли да не е тази вечер, че още ме боли.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Днес шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно казах: "Да, скъпа!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори