×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бензиностанциите на АМ "Тракия" прекалиха


26 Август 2024, Понеделник, 17:43 ч.
Автор: Флагман.бг

Продават уникални боклуци 

Бензиностанциите по магистрала „Тракия” безобразничат с цените на сандвичите и безалкохолните напитки, като разчитат, че уморените от пътя и жегата летовници щат- не щат ще си вземат нещо за хапване и пийване. Най-обикновен хот дог, например, струва над 6 лева.

По-евтините – т.нар „баварски” от 5 лева, липсват, за да може да бъдат продадени по-скъпите. В същото време въпросните бързи закуски реално не струват и 2 лева – грамажът е малък, хлебчето е най-обикновено, от 30 ст. в магазина, а кренвиршите са безвкусни, пише Стандарт.

Сандвичите с шунка и кашкавал, или с друг колбас пък струват 8 лева, като между двете хлебчета има минимално количество продукти. Естествено, цената е повече от раздута.

Най-евтини са известните триъгълни сандвичи, които се продават по витрините на хипермаркетите за 5 лева. Те държат сравнително ниска надценка и се предлагат за 6,20 лв.  

Безалкохолни под 3-4 лева кенчето няма да намерите.

„Искахме да вземем по 1 хот дог на връщане от морето, но продавачката обясни, че останал само един, защото не била размразила питките. Ясно е, че предпочитат да продават по-скъпите сандвичи и разчитат, че хората ще купуват, заради липсата на избор.”, обясниха възмутени клиенти.

Мнозина пътуващи бойкотират високите цени по бензиностанциите, като разчитат на направени от къщи сандвичи, или купени от хипермаркетите, които са два пъти по-евтини и доста по-вкусни. 




45
Коментара
45
Коментара по темата
45.
Тарикат
28.08.2024 16:38:21
3
8
Колко трябва да си тъп за да зареждаш гориво и ....о, боже, да купуваш храна и напитки от подобни обекти. Зареждам гориво догоре от точно определени бензиностанции преди да тръгна на път. А храната си я приготвям сам от вкъщи.
Има една поговорка - "Не е луд тоя дето яде баницата, а онзи дава му я дава"...
44.
Има лесно
28.08.2024 15:36:35
0
7
Лидл да пуснат 4-5 обекта по магистралата и на бензиностанциите ще остане да продават само гориво
43.
спирам
28.08.2024 13:51:06
1
9
Пикая и заминавам...дори не поглеждам витрината... 3 часа все ще издържа
42.
Българин
28.08.2024 12:34:22
0
8
Аз от магистралните боклукчарници даже и гориво не зареждам...
41.
Дограмов
28.08.2024 09:37:54
1
5
добро. аз се ТРУДЯ три съботи отгоре и вземам 1000 лв чисто на месец
искам да ВИ ВМЕТНА ЧЕ ПАРИТЕ ОСВЕН ЗА ХРАНА И СМЕТКИ ЗА ДРУГО НЕ СТИГАТ - И ЧЕ НЕ ПЛАЩАМ НАЕМ . че не плащам наем. имам висше. кви коли кви бензини - не говорете за ченгета и еничари Моля
40.
Ко-Ко-Коледа
28.08.2024 09:12:38
0
14
За близо 4 часа,чак толкова ли ще огладнееш?Не купувайте,лесно е.
39.
Не комформист
28.08.2024 08:14:12
1
15
Защото сте манипулирано бройлерско общество , направете си в къщи това което обичате и ви е вкусно и проблема не е ваш!
38.
Drug
28.08.2024 03:56:02
3
5
Може да си стоиш в къщи, никой не те кара да се изморяваш и да пътуваш
37.
Стефан Георгиев
27.08.2024 21:34:02
3
8
Кой написа публокацията, и защо няма имена на бензиностанциите?
Поредната безмислица за четене!
Само д авъртим реклами!!!
36.
Хаха
27.08.2024 20:43:54
1
4
Какво гранясва като всички купуват или те са заредили тонове колбаси
35.
Георги
27.08.2024 20:35:36
0
14
Да за съжаление живеем в БГ Абсурландия!
34.
Цоло
27.08.2024 18:04:07
3
33
Само тежко увредени могат да си купуват подобни гадости!
Всичко си приготвяме в къщи от качествени продукти и в хладилната чанта!
33.
ЯЯ
27.08.2024 17:56:21
2
35
Докато има балъци ,ще има тарикати!
32.
Батко
27.08.2024 17:10:28
0
31
Спокойно могат да си вземат от мястото,от където тръгват и да не се тикат по опашки да ядат гранясалите сандвичи с най ниско качествените продукти
31.
Минка
27.08.2024 16:32:21
3
31
Един кроасан за детето купих оная сутрин 3.80,голяма спекулация
30.
Бай Колю
27.08.2024 16:10:29
7
14
Койтп го е страх от мечки да не влиза в гората!
29.
Климбо
27.08.2024 15:17:16
20
8
Пазарна икономика,не е спекула!
28.
Иванка Петкова
27.08.2024 15:17:03
2
10
Нямам коментар
27.
Добрин Стефанов
27.08.2024 14:30:32
2
29
А крушките за фарове най скапаната марка narva h7 са по 32лв
26.
аз
27.08.2024 14:28:03
2
45
Какъв идиот трябва да си, за да си купуваш от бензиностанция храна при положение, че почти всяка бензиностанция е дублирана с вериги за хранене, където ако не по-евтина, то със сигурност храната там е топла и по-оборотна, пък и ще ти сервират като на бял човек. Пък ако и това ви е скъпо мислете с главите си. Да не сме САЩ с транс магистрали, нали пътуваме с почивките не повече от 4-5 часа в най-лошия случай. Ами вземете си от кварталния магазин вода, направете си кафе и сандвич у дома, пък отбийте нейде сред природа и си хапнете питателно, евтино, домашно приготвено, че и на воля. А и да не забравя, ако сте прасета, инсталирайте си приложението за пиене на вода на телефона и когато се задейства, се огледайте на поляната да не сте я освинили с боклуци.
25.
ГЕРГИ
27.08.2024 14:25:29
1
17
ДЪРЖАВАТА КВА ВИЕ МИ И ТЯ Е БОКЛУК ЦЯЛ БОКЛУЧАРНИК КАКВО Е ЗА УЧУДВАНЕ
24.
ГЕРГИ
27.08.2024 14:20:52
4
15
ДЪРЖАВАТА КВА ВИЕ МИ И ТЯ Е БОКЛУК ЦЯЛ БОКЛУЧАРНИК КАКВО Е ЗА УЧУДВАНЕ
23.
Кой ва кара
27.08.2024 13:08:53
3
40
За Бога братя, не купувайте!
22.
Съгласен
27.08.2024 12:51:37
2
36
Тачно така е! Продуктите в повечето случаи са вероятно с изтекъл срок на годност!
21.
Ттт
27.08.2024 12:36:35
4
41
А кафето е 3,50 Как ви се струва
20.
Охотник
27.08.2024 11:41:49
28
46
Искайте капитализъм, а ви връщат, към нео нацизъм. През уж омразният социализъм ядяхте и пиехте, и ви беше евтино. Сега стискайте чеп@ на цветното знаме. Което тогава беше на децата, но им го откраднаха.
19.
МАЙОРА
27.08.2024 11:31:53
5
30
6.
Да,ама не
26.08.2024 22:14:36
======================

Не си се изразил правилно, искаш да кажеш: Докат има свини, ще има касапи, докато има будали ще има тарикати!

Наздраве!
18.
МАЙОРА
27.08.2024 11:26:29
33
12
АЙ ША ГИ ИБА В БЕДНЯЦИТЕ, да измират от глад като не искат да купуват, и без това е много затлъстяло населението на Булгаристан, вижте си само вожда Шиши къф тумбак е отпрал!
17.
Невежество
27.08.2024 10:58:14
34
13
"...като разчитат на направени от къщи сандвичи..." Що за сандвич ще е това - направен от къщи?! И к'во в сандвича ще има - керемида, тухла, гипс, част от тоалетната чиния?! :D
Сандвич от ВКЪЩИ ще апнем, но сандвич от КЪЩИ нье!!!
16.
Бай Хой
27.08.2024 10:58:11
13
39
Никой никого не кара насила да пазарува! Реването е безсмислено.
15.
Петър
27.08.2024 08:36:39
14
40
Бандитска държава.Народе с робска психика. Докога ще ги търпим. Вижте заплатине паричните им авоари на зирекнори ва болници ,министри и длуги типове разни олигарси са милионери. А ние д миничални заплани и пенсии
Докога щя ги тълпим ритам оке
14.
Ibo
27.08.2024 08:31:01
7
58
Когато има балъци работата върви.
Нека Ви!
От бензиностанция сандвич ще ядете нека ви 15 лв.да го направят.
13.
Шмиргел
27.08.2024 08:20:08
1
65
Почти същото е като в самолета.Знаеш,че ще пътуваш поне от седмица по-рано.Отиваш на летище и стоиш толкова, колкото ще трае полета ти и вместо да си подготвен за това,когато излетиш рязко огладняваш,ожадняваш,припикавава ти се,досира ти се...и купуваш нещо за което на земята би платил десеторно по-малко.И най-важното -мръкаш че било безбожно скъпо.
12.
До 11
27.08.2024 07:49:54
5
56
И да им обясняваш,няма кой да разбере! Никой не иска да чуе истината. Мрънкането е по-забавно и интересно,а и винаги е по-лесно да се изкараш жертва на нещо си вместо да се изправиш сам срещу проблема. Ами просто не купувайте! Някога по бензиностанциите се продаваше САМО гориво и всичко си беше нормално.За храна и тоалетна си имаше крайпътни заведения.
11.
Радек
27.08.2024 06:45:21
31
89
Да не мислите, че в чужбина е по-различно? Същото е, че дори и по-зле! Плюете Тракия.... Ами плюйте я, ама Тракия е широка магистрала в сравнение с италианските между Рим и границата с Австрия...там си е като улей за бобслей, че и е платена!!! Ами унгарската магистрала? Скоро пътували ли сте там? Явно не сте!!! Задръствания, стоене и катастрофи!!! Едно кафе е 6-8 лева, а горивата са с по 30-40 стотинки нагоре. И това е практика по всички магистрали!!! Тоалетните се плащат отдавна...... Какво сте се разревали? Искате без пари....е няма без пари! Само мотиката на село е без пари, ама иска работа, а ни сме търтеи от Голямото Добро утро!!!
10.
Ляв бек
27.08.2024 04:04:47
38
22
Е па кат си нЕмате море,че си плащате дет идвате. И тука, като додете,па че си плащате. Аман от провинциалисти!
9.
Стефан!
26.08.2024 23:43:57
15
76
Първо това не е нормална магистрала Тракия по цялата дължина на Тракия има много дупки и неравности оставени от тежкотоварните камиони които са стотици няма забрана за тях в летният сезон в големите жеги, всеки ден има катастрофи и и големи задръствания тапи които се чака на опашка с часове понякога!
8.
БайГан
26.08.2024 23:12:27
38
72
Искахте свобода и демокрация ся що ревете-всеки прави каквото си иска ...e
7.
Ховсеп Магърдичян
26.08.2024 22:52:29
14
69
Колонки на Лукойл са настроени да изписват повече от реалните литри
6.
Да,ама не
26.08.2024 22:14:36
6
74
Докато има овце,ще има и ибачи на овце
5.
Дидо
26.08.2024 21:34:57
7
89
На ОМВ само зареждам и до там - никаква вода, никаква храна!Един тъп пилешки сандвич е 10 лв.....А кило вратни без кост е 12 лв....Правете си сметката!!
4.
Ьйдкдк
26.08.2024 20:32:53
7
107
Ми да си взимат нещо предварително, не по път
3.
Няма оправия
26.08.2024 20:24:44
8
106
Все по зле и по зле ще става свиквайте
2.
Nik
26.08.2024 20:07:04
9
92
И ТУК ОТГОВОРА Е ЯСЕН,ДЪРЖАВАТА НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАМЕСИ .
1.
gamera
26.08.2024 18:12:56
5
148
а водата колко е? а на омв требе да си купиш нещо за да влезеш в гнусния им кенеф. носете си храна и вода за из път е казал бъгарския народ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Жестоката трагедия се разиграла малко след полунощ, пламъците заклещили трудноподвижния мъж Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Лидерът на „Величие“ написа във фейсбук, че проектът не е получил подкрепата, на която е разчитал. Касае ли се това и за партията обаче? Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Те не могат да си открият индивидуални партиди, защото водопроводът не е предаден на ВиК оператора, а Дмитрий Бочаров твърди, че всичко е законно Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“ Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Изкупната му цена пада до 30 евроцента за килограм, когато Бог дава богат улов, до 6 евро Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Съпругата на починалия 75-годишен пловдивчанин, разкри, че той е бил цял ден на слънце и след като влязъл във водата, се строполил и се удавал Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“ Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото По морския бряг се очаква слънчево време с максимални температури около 30 градуса, прогнозира Николай Василковски
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори