Георги Първанов: Да, аз ще се кандидатирам за председател на БСП
Експрезидентът Георги Първанов ще обиколи всички общини от Бургаска област, в които има структури на БСП и едва тогава ще продължи своя гастрол из страната. Това стана ясно след дълга пресконференция в общинската централа на БСП в Бургас на ул.“Фердинандова“60, където той застана пред журналисти с общинския шеф Павел Маринов и председателя на областната структура Атанас Зафиров.
„Да, аз ще се кандидатирам за председател на партията и дотогава ви обещавам, че непрекъснато ще идвам в Бургаска област и ще се срещам с актива дори и в най-малките общини, но няма да се включвам във вътрешни битки за председателското място вътре в самата партия. Моята битка е с Бойко Борисов“, каза Първанов. В залата бе и Кирил Добрев.
Оказа се, че бившият народен представител два мандата от Бургаска област познава много добре проблемите на областната структура на партията и обеща да работи за преодоляването им до парламентарните избори догодина.
„Не съм уреждал среща между Гриша Ганчев и Алексей Петров. А за отвличането на Ангел Бончев разбрах от медиите, това е самата истина. Лицето, което прави подобни внушения (Пламен Устинов -б.р.) си позволи да твърди, че дори е бил моя лична охрана, а мен от 1997 г. ме охранява само НСО. Още веднъж повтарям: между мен, Гриша Ганчев и Алексей Петров среща не е имало“, каза Първанов по повод нови твърдения в хода на делото за отвличането на Бончев.
Очаквайте интервю с Георги Първанов
Ник Райнер може да получи смъртна присъда, убил е родителите си
Жилищата в България удвоиха цената си за 10 години, но 86% живеят в собствено жилище
Васил Терзиев: Камерите в училищните тоалетни са недопустими, ще има пълно разследване
Наркотици заливат САЩ и Европа, a престъпните мрежи сменят маршрута
Почина Бай Данчо - легенда на Сектор "Б" и символ на синята вярност
Млади таланти озариха празничната сцена на Коледния фестивал в Царево
Revolut закрива левовите сметки: автоматична конверсия в евро от 17 декември 2025 г.
Мъгливи сутрини и слънчеви следобеди: Температурите тръгват нагоре до уикенда
На 17 декември почитаме Свети пророк Даниил - покровител на вярата, дома и благоденствието
Гъсти мъгли, заледени пътища и ограничения по магистралите в навечерието на празниците
Директор на училище задържан за скрити камери в ученически тоалетни

До вчера "разпни" го, днес вече "осанна". За АБВ-то иде реч и плюенето на Зафиров по Първанов тогава. Днес вятъра задуха и бързо се смени курса. Ето такива слагачи скапват БСП.