Моторист пострада при челен удар в Мерцедес в Несебър
Катастрофата стана по-рано днес на главната улица в курорта - в посока Стария град
Мотокрос се вряза в Мерцедес в Несебър. Инцидентът стана по-рано днес на главната улица в курорта, съобщиха за Флагман очевидци.
Ударът е бил челен и вероятно се касае за отнето предимство, тъй като видно от снимките, които наш читател ни изпрати, Мерцедесът е на тротоара и явно е опитвал да извърши маневра с ляв завой, за да паркира, когато мотористът се е блъснал в него.
На място е пристигнал екип на полицията, който допреди малко е разпитвал участниците в ПТП-то. Предстои да се изясни каква е точната причина за инцидента и кой е виновен. Мотористът е пострадал, прегледан е на място и откаран с линейка до болница. Бил е контактен, но при подобни катастрофи понякога при водачите на мотор има вътрешни наранявания, които не се проявяват своевременно.
Любопитно е обаче какво точно е правил мотокрос мотор на улицата в Несебър, тъй като подобни превозни средства са без километраж и не могат легално да се управляват в градски условия.
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

Та на тея австралопитеци да им кажа, да не забравят, колко деца измряха в тоя несебър, защото родителите им са тъпи на гадулка, явно пак са почнали.
Защото мерцедеси много..... А и някоя друга кола може да ни отърве от него.