×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Властта дава 120 лв. коледни добавки на над 530 000 пенсионери
  • Северният подход към тунела под Шипка получи разрешение за строеж
  • Украйна: Досега Европа не се подготвяше сериозно за война на своя територия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Среща с жители на Камено проведоха кандидат-депутати от листата на Коалиция „БСП за България“


Среща с жители на Камено проведоха кандидат-депутати от листата на Коалиция „БСП за България“
Водачът инж. Петър Кънев изяви увереност, че коалицията може да има много добри резултати на предстоящите избори
Тема в развитие
БСП почете паметта на партизани и ятаци от отряд „Народен юмрук“ Демографската криза и защита на секторите туризъм и рибарство ще са основните ми задачи в НС БСП в Несебър: Подкрепата за регионалните туристически продукти ще помогне за икономическото развитие Жители на "Меден рудник" изрaзиха подкрепа за Коалиция "БСП за България" Среща с жители на Камено проведоха кандидат-депутати от листата на Коалиция „БСП за България“ Кандидатите за народни представители от "БСП за България" се срещнаха с избиратели в Малко Търново БСП в Бургас: Повишаване на благосъстоянието на хората е сред нашите приоритети Тодор Дамянов – човекът, който работи и докато спи, а най-голямата му мисия в парламента ще е Созопол БСП на среща с КНСБ: Зелената сделка трябва да бъде изцяло ревизирана Продължават предизборните срещи на кандидатите за народни представители от "БСП за България" Кандидатите за депутати от БСП сред официалните гости на националния събор "Фолклорен венец-Божура" край Средец Кандидатите за депутати на БСП в Айтос: Активността на хората в момента е най-важният фактор за успех Жители на Поморие изразиха подкрепата си към инж. Петър Кънев Инж. Петър Кънев: „БСП остана единствената партия в парламента, която не се продаде на никого за нищо“ Инж. Паруш Парушев: БСП е партия, която има възможности, потенциал, има хората Жители на Равнец изразиха подкрепата си към инж. Петър Кънев Силна подкрепа за Тодор Дамянов в Созопол: България трябва да се управлява от политици с гръбнак, той е точно такъв! Инж. Петър Кънев: Трябва да върнем нормалността в държавата Информационна шатра откриха БСП в ж.к. „Меден рудник“ БСП откри кампанията си в Бургас под мотото „За достойна България в мирна Европа“
виж още
скрий
30 Май 2024, Четвъртък, 17:27 ч.
Автор: Флагман

Листата ни е съставена от достойни хора, професионалисти и мисля, че ще имаме успех, заяви водачът инж. Петър Кънев

Среща с жители на Камено проведоха кандидати за народни представители от листата на Коалиция „БСП за България“ за Втори многомандатен избирателен район-Бургас. По време на нея с хората разговаряха водачът на листата инж. Петър Кънев, областният председател на БСП Тодор Байчев, втори в листата, общинският лидер на БСП-Бургас инж. Паруш Парушев, който е на трета позиция и областният координатор на социалистите в Бургас инж. Живко Господинов, който заема двадесет и пето място.

Водачът инж. Петър Кънев изяви увереност, че коалицията може да има много добри резултати на предстоящите избори. Той отново бе категоричен, че начело в държавата трябва да бъдат хора с трърда поциция, които да отстояват националния интерес.

„Политикате не е хоби“, напомни той.

Инж. Кънев коментира теми, свързани с войната в Украйна и други международни проблеми. Той изрази впечатленията си от провежданата кампания, която по думите му протича в дух на позитивизъм.

„Листата ни е съставена от достойни хора, професионалисти и мисля, че ще имаме успех“, заяви инж. Петър Кънев.

Той подчерта, че БСП е партия, която през времето не е разочаровала своите симпатизанти, не е влязла в сглобки и недопустими договорки.

Тодор Байчев коментира необходимостта противоречията в политиката за бъдат загърбени и да се търсят общите допирни точки между участниците в обществения живот. Той изнесе стартистичски данни за прогнозите, свързани с изборните резултати и поясни, че доверието в БСП се възвръща.

Байчев посочи конкретни примери за общности и гилдии, които са очевидно разочаровани от досегашното държавно управление и търсят алтернативи за своя избор.

„Нужно е да върнем авторитета на БСП“, призова Байчев.

Инж. Паруш Парушев и инж. Живко Господинов коментираха актуалната политическа обстановка и говориха за акцентите в предизборната платформа на социалистите.

Присъстващите на срещата граждани изразиха мнения, направиха предложения и зададоха много въпроси.

Кандидаите на Коалиция „БСП за България“ благодариха за доверието, изразено от присъстващите и призоваха за подкрепа в изборния ден с бюлетина номер 24.


В категории: Камено , Избори 2024


Флагман.БГ Мъж нападна екип на телевизия Мъж нападна екип на телевизия 20/11/2025, Четвъртък 19:18 0
Флагман.БГ Фатален инцидент до Пловдив Фатален инцидент до Пловдив 20/11/2025, Четвъртък 18:53 0
Флагман.БГ Лют екшън в Стара Загора Лют екшън в Стара Загора 20/11/2025, Четвъртък 18:35 0
Флагман.БГ Голямо признание за Гришо Голямо признание за Гришо 20/11/2025, Четвъртък 18:28 0
България Всички новини
Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Най-модерният комплекс на Балканите, в партньорство с Bulgarian Football Shirts, привлича посетители от цялата страна с уникална историческа изложба Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев (НА ЖИВО) Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев (НА ЖИВО) Варненският кмет и Никола Барбутов са зад решетките 130 дни, а (НЕ)издирваният прокурорски син се излежаваше на плажа в Черноморец, каза Лена Бориславова Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Колата на украинец се озова на тротоара Голямо признание за Гришо Голямо признание за Гришо Може да защити титлата си за спортсмен номер 1 в Тура Стресиран родител - стресирано дете: Експерти обясниха в Бургас как да бъдем по-добри родители Стресиран родител - стресирано дете: Експерти обясниха в Бургас как да бъдем по-добри родители Питали ли сте се някога отчитате ли сигналите на собствените си тела Ако има завод за рециклиране на батерии в Дебелт - много лошо за затворниците, местните и природата Ако има завод за рециклиране на батерии в Дебелт - много лошо за затворниците, местните и природата Дейностите му са свързани с освобождаване на прахови частици, токсични газове и потенциално опасни химикали, които лесно могат да попадат във въздуха, почвата и водата Спряха опит за отравяне на руски офицер с британска бира Спряха опит за отравяне на руски офицер с британска бира Обикновената бутилка бира се превръща в алегория на съвременната война: на пръв поглед банална, отвътре смъртоносна Бургас превръща Никулден в най-големия морски фест на зимата Бургас превръща Никулден в най-големия морски фест на зимата Ето каква е програмата за деня, в който всички край морето празнуват Вицепремиерът Атанас Зафиров ще открие дискусия за устойчивото развитие на Черноморския регион Вицепремиерът Атанас Зафиров ще открие дискусия за устойчивото развитие на Черноморския регион Събитието ще се състои на 21 ноември 2025 г. от 16:00 до 18:00 часа в зала „Форос“ на Международния конгресен център в Бургас Йордан Цонев към Асен Василев: Не ви ли е срам?! Крадохте като луди от Митниците за куче-касичката Йордан Цонев към Асен Василев: Не ви ли е срам?! Крадохте като луди от Митниците за куче-касичката Защо не си сложите една цедка на устата? Поне вие, ако другите не могат, попита го от трибуната той
Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Двамата ще обсъдят публичната сигурност, икономическата сигурност и дневния ред за достъпни жилища, за които над 1 млн. нюйоркчани гласуваха пред по-малко от две седмици, каза тя. Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Изключително трудно да се установи кой стои зад тези настъпления   Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Този ден ще отвори врати, които досега са изглеждали затворени или непроходими Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Двете камари на Конгреса на САЩ вече го одобриха Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  След като на пленарното заседание парламентът гласуваха уволнението и заедно с това на министъра на правосъдието Герман Галушченко Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Агония за украинските защитници на Покровск и Мирноград „Лукойл“: Стремим се да завършим сделката за рафинерията в Бургас, Спецов да не пречи! „Лукойл“: Стремим се да завършим сделката за рафинерията в Бургас, Спецов да не пречи! Запазваме си правото да потърсим съдебна защита на своите права и законни интереси в случай на тяхното нарушаване, предупредиха от руската компания Шок в Тернопол, десетки загинаха Шок в Тернопол, десетки загинаха Сред жертвите има 3 деца Отварят досиетата "Епстийн", тайните на финансиста-педофил ще бъдат огласени Отварят досиетата "Епстийн", тайните на финансиста-педофил ще бъдат огласени Остава Доналд Тръмп да сложи подписа си, за да станат детайлите по скандала обществено достояние Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща 850 евро за няколко глътки свежест
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Да спрат парите за касички и бухалки, вместо да вдигат данъци и осигуровки Виц на деня Виц на деня - Скъпи, преди сватбата каза, че си ходил в Азия, Африка, Америка. А сега къде ще отидем с теб?
- Защо трябва да ходим някъде? Аз ще ти разкажа всичко!
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, от това деколте сутиенът ти се вижда!
- Ми, нека се вижда, двеста лева струва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако мъж е на колене пред жена, значи и прави предложение. Ако жената е на колене пред мъжа, значи е приела предложението.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори