Кандидатите за депутати от БСП сред официалните гости на националния събор "Фолклорен венец-Божура" край Средец
Те поднесоха цветя на паметника на Стефан Караджа и почетоха паметта на големия български революционер
Кандидатите за народни представители от Коалиция „БСП за България“ от Втори МИР-Бургас за предстоящите избори Тодор Байчев и Йона Чобанова присъстваха на Националния странджанско-тракийски събор за надпяване и надсвирване „Фолклорен венец-Божура”, който се провежда край Средец.
Те апродираха талантливите изпълнители по време на сценичните изяви и споделиха празничното настроение на домакините и гостите на събитието.
Кандидатите за депутати поднесоха цветя на паметника на Стефан Караджа и почетоха паметта на големия български революционер.
"Фродо" празнува: Илайджа Ууд посреща рожден ден с чудесно семейство
Почина голямо име в българското изкуство
Криптонит ли закусва: Мони Николов със статистика от друга планета
Зрелище в Мелбърн - отписаха Джокович за първи път в историята
Супер сладък и без мляко: рецепта за кекс, която всеки трябва да опита
Експерт разкри ключов фактор за поскъпване на имотите в страната
Кола превиши допустимата скорост с 4 километра, шофьорът е заплашен от близо 3 000 евро глоба
Камаро от 1969 г. струва цяло състояние - вижте за колко го купиха
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват
Драма с голяма пума, която реши да се разхожда сред хора - съдбата й е различна от тази на шуменската пантера
3 зодии ще се радват на щастие и хармония през февруари - ето кои са те
Разкриха колко милиона рубли получи Русия за новата звезда на българската борба Шамил Мамедов
