Тази популярна българка се разведе, но е с милиони в банковата сметка и две имения
Биг Майк като истински джентълмен сам предложил да й остави любимата й вила на Карибите, където двамата често се усамотяваха
Нищо чудно, че родната моделка не се ядосва за развода със Струмейтис, част от несметното му богатство попада в нейните ръце и тя си тръгва много по-богата от преди брака. Според слуховете Цеци Красмирова и мултимилиардера Майкъл Срумейтис нямат предбрачен договор който да е подписан преди бракосъчетанието им. Така като бивша законна половинка на Биг Майк на нея се полагат значителни облаги.Красимирова сподели вчера, че процедурата по развода се влачи бавно, но тя не е притеснена.
Имуществото, с което ще се облажи след раздялата е огромно и на адвокатите им се отворила допълнителна работа. Красавицата не била ненаситна хищница не държала да обсеби много. Тя настоявала да бъде поделен общия им бизнес в Барселона, въпреки, че според закона можела да получи много повече.
Биг Майк като истински джентълмен сам предложил да й остави любимата й вила на Карибите, където двамата често се усамотяваха. Струмейтис решил да й остави екзотичното имение на остров Мустик като спомен от краткия им , но прекрасен брак. По времето на тяхното съжителство задно мултимилиардерът купил и къщата в Барселона. В която Цеци живеела отначало. Испанската хасиендата по закон трябвало да се подели между бившите съпрузи, но Майкъл махнал с ръка и се отказал от дела си. В случай, че Цеци и Биг Майк се споразумеят Красимирова ще се обзаведе с две имения и многомилионен бизнес.
Източник: Лупа.бг
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е

Само толкова, колкото да си устрои живота без да се напряга. Що за златна дупка е това?
Една метреса на застрелян наркобарон, после "мадам" на проститутки на повикване, прикрити в модна агенция...!
Сигурно е идол на доста млади момичета !
В преносния и в буквалния смисъл!