Мъжът й я харесва закръглена
Журналистката не се притеснява, че ще развали формата си
Петя Дикова има двама синове от мъжа си Илиян Любомиров, но е готова да му роди и дъщеря. Журналистката не се притеснява, че ще развали формата си. Тя никога не е била с манекенски мерки, но е доволна, че нейният възлюбен я харесва и такава. Известно е, че Илиян си пада по пищните дами и не харесва жени, които са под 70кг.
Ето какво коментира Петя по повод рождения ден на Илиян на 25 февруари: „От теб бих имал дори дъщеря“ ми написа малко след като станахме двойка. После разбрах колко силно си мечтае за син. Посвети ми стихотворения и разкази, аз пък му посветих две майчинства, далече от любимата си работа. Днес искам да му благодаря за поезията в ежедневната проза. Благодаря ти, че ми показа един друг свят, че ме научи да не започвам изреченията с „аз“, че всеки ден ми помагаш да отложа порастването. Благодаря ти, че обичаш любовта без преструвка, целувката без повод, мусаката без заливка, лицето без грим, а корема без плочки. Благодаря ти за нашите прекрасни момчета“.
Дикова и благоверният й редовно си пишат такива романтични послания в социалната мрежа. Те нямат брак, но не изключват възможността някой ден да минат под венчило.
Синовете им – Александър и Илиян-младши, имат съвсем малка разлика във възрастта. Петя казва, че в определени моменти момчетата я изтощават, но няма по-голямо щастие за нея от децата, пише „Уикенд“.
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е
