Той отиде на екзотична почивка с гаджето си, но преживя истински кошмар
Двойката посети екзотичния остров Занзибар заедно с още няколко техни приятели, сред които и първият ерген -Виктор Стоянов
Истински кошмар се оказва екзотичната почивка на певеца Папи Ханс и гаджето му Сара Драгулева. Двойката посети екзотичния остров Занзибар заедно с още няколко техни приятели, сред които и първият ерген -Виктор Стоянов. Вместо романтични мигове, спокойствие и наслада компанията си прекарва толкова ужасно, че няма търпение да се прибере в България.
„Изобщо не си починахме! - Плавахме непрекъснато, часове всеки ден. Нямаше от тези плажове с бял пясък и кристална вода или поне ние не ги видяхме. Много е мръсно, като цяло хората са много мърляви и досадни. Не могат да комуникират нормално“, разочарована е актрисата Сара Драгулева, която е гадже на певеца.
Групата наема луксозна лодка, в която прекарват 5 дни. Постоянно обикалят и търсят перфектното място, но така и не успяват да го намерят. Константин Трендафилов, както е истинското име на Папито, се ръсел за храна, която дори не била вкусна.
„Всеки ден си казвахме, че на другия ден ще е по-добре, и всеки ден не беше, до момента, в който не трябваше да летим за България“, допълва Сара. На връщане пък заради закъснението от час и половина, с което излита самолетът им, изпускат междинния полет за София от Истанбул и прекарват 6 ч на чуждото летище.
Геро сложи край на 18-годишния си брак: Вече съм свободен човек
Изкуственият интелект води света към постчовешка епоха
Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция
Жельо Вардунски посрещна 63-тия си рожден ден с изненада преди сесията в Камено
Дунав счупи историческия минимум: Реката падна до 23 см в Будапеща
Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни
17 млн. евро за МиГ-29: МО търси кой да ремонтира до 10 двигателя
Хедър Бенет и Нина Русева прекрачват рамките в изложбата „BEYOND RULES“ в Бургас
Ректорът на БДУ е сред учредителите на Алианса за устойчиво развитие на изкуствения интелект
Катастрофа с моторист затвори АМ Тракия край Ямбол, движението към София е блокирано
Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия
28-годишен карнобатлия подкара Опела си с 2,41 промила
