Риалити герои, предприемачи и милионер се впускат в приключението “Един за друг”
Романтичното риалити започна
Още шест влюбени двойки стартираха своето вълнуващо приключение в най-позитивното любовно риалити в телевизионния ефир - “Един за друг”. Във втория епизод за сезона на изпитание бяха поставени техните знания по география, управление на моторни и немоторни превозни средства и работата им в екип.
Предизвикателството доведе до множество забавни моменти за зрителите, както и за водещите на формата - Емо Чолаков и Мария Игнатова.
В края на атрактивните пътешествия, Михаела и Венцислав от Перник триумфираха, преминавайки трасето без нито една грешка и завоюваха втория седмичен имунитет.
Най-бавно до своята крайна дестинация достигнаха Елизабет и Йордан, които компенсираха изоставането със страхотно чувство за хумор и самоирония.
Предпоследни, само на няколко минутки пред тях, се оказаха строителният предприемач Светослав и неговата съпруга Сияна, които изпитаха сериозни затруднения с карането на триколка и навигацията в зимни полеви условия.
Основна роля в днешния епизод изиграха и първите седем двойки в предаването, които допринесоха за доброто настроение на новодошлите. По своя идея участниците, които прекрачиха Вилата на любовта на 14-и февруари, поставяха новите си съквартиранти в различни екстремни ситуации, влизайки в ролята на помощен персонал, асистент-водещи и редактори.
Последни на полигона излязоха Ивана и Ивайло, които се запознават на кастинга на телевизионно риалити. Двойката иска да пребори стигмата, която тегне над двойките с по-голяма възрастова разлика, доказвайки, че истинската любов може да преодолее всичко по пътя си. Те завършиха на второ място в класирането.
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои
