Екшън в парламента! Руди Гела наби Искрен Митев от ПП-ДБ
Екшънът стана извън обхвата на телевизионните камери, които следят пленарното заседание
Брутална сцена се разигра преди минути в Народното събрание. Независимият Радостин Василев и Искрен Митев от ПП-ДБ се сбиха брутално. Двамата си размениха юмруци, но зад гърба на председателя на парламента Росен Желязков, където няма камери.
Напрежението се покачи в края на парламентарните въпроси към премиера Николай Денков докато на трибуната е депутатът от БСП Борислав Гуцанов.
Тогава Искрен Митев и съпартиецът му Настимир Ананиев тръгнаха да излизат от залата през врата, която се пада зад председателската трибуна. В този момент Радостин Василев влезе в разговор с председателя Росен Желязков. Той настояваше да получи право на втори въпрос към премиера Денков, но бе отрязан. Екшънът настъпи, след като минаващият наблизо Искрен Митев му подвикна нещо, а Радостин Василев, по-известен като Руди Гела, скочи и го нападна.
Според очевидци той е успял два пъти да удари, при това доста сериозно с юмрук в лицето и тялото нежния Искрен Митев.
Двамата имаха стар спор преди няколко месеца, вижте тук:
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Едно време като бяхте в училище,кои бяха силните личности в класа?Определено не бяха зубърите,защото те крепяха системата.Сега с какъв акъл очаквате точно тези минжитурки да я променят и да оправят нещата при положение,че никога не са пробвали,а още по-малко са научени за нещо такова,нито пък са били лидери.
"Копаем,копаем дъната копаем. Бягайте млади хора" - копаеш я, копаеш. И ще бягат от теб, щот СИ про'с'так!
"Закривай Кочината" - а прасетата - за мезе!
Дано по-скоро дойде мобилизацията за която сами гласуваха на 2 Април и бъдат пратени ВСИЧКИ на фронта.
Абсолютни дебили
Руди Гела пък като говори на Искрен Митев се обръща и гледа към Възраждане, за да получи одобрение на смешката си, защото знае, че само на маймуни като тях ще им е смешно