8-годишно дете в болница в Сливен след зверски побой, биячът искал да го изкорми?
Майката на пострадалото момче разкри, че 57-годишният мъж стъпил три пъти върху корема му
Няма вече опасност за живота за осемгодишното дете, което е било прието в областната болница в Сливен четвъртък, разкри директорът на лечебното заведение д-р Васислав Петров. Заради зверския побоя обаче то остава под наблюдение вече пет дни, поясни кореспондентът на бТВ Дани Атанасова.
Ирина Кънчева пък разказа пред камерата както момчето й е пребито след опит да си купи вафли от магазин в село Градец.
„Детето ми вика продавачката, но от магазина излиза пиян човек и го подгонва. Няма причина. 500 метра го е гонил. Хванал е момчето е започнал да го рита. Три пъти му стъпвал върху корема. Взел и камък. Опитал се да го удари, но брат ми се е намесил, макар че не е разбрал в първи момент, че бият собствения му племенник“, разказва майката на пребитият първокласник.
Жената сподели, че между нейното и семейството на бияча никога не е имало вражда и не може да си обясни каква е причината за агресията. 57-годишният мъж обаче казал пред полицаите по време на задържането, че момчето се е опитало да го удари с камък.
„Детето ми има болки, на системи и инжекции е. Много е изплашен, цяла вечер не спя. Днеска е моето дете, а утре ще са другите“, споделя майката.
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...

Остава да каже и кой, колко пари е дал на цигането, та да си купи "фафла" ?
В цялата история има едно нещо вярно- че брата на циганката в "първи момент" не е разбрал , че бият племенника му !
Той няма начин да познава и да помни всичките си племенници!