Бившата на Рачков хвърли бомба: Вдигам сватба с изписан красавец
Да, получих предложение за брак! Много съм щастлива!, споделя Анита
Очевидно раздялата с Рачков е подействала много вдъхновяващо за Анита Димитрова, която днес не само, че е на крилете на любовта, но и е на път да създаде истинско семейство с любимия си.
Новият мъж до плеймейтката, която преди около година бе с Димитър Рачков, събира погледите не по-малко от нея, защото е изписан красавец. Двамата посрещнаха заедно новата година в тузарски хотел в Турция и на кадрите, споделени в мрежата, изглеждат крайно влюбени.
"Да, получих предложение за брак! Много съм щастлива!", сподели красивата блондинка, която сякаш е рестартирала изцяло живота си след връзката с комика.
Нещо повече. След като се разделиха с Рачков, Анита не само, че сравнително скоро след това откри любовта, а вече мисли и за сватба, но се сдоби и с нова работа. Очакваме от нея скоро да внесе и още малко подробности за предложението за брак, както и за бъдещата сватба./show.blitz.bg
Каква е идеалната кариера за всяка зодия
Горивата в Германия поевтиняват, вижте цените
Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона
Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград
Как да приготвим агнешки котлети с мед и горчица: Лесна рецепта за празнична трапеза
Работници на протест, искат 13-а и 14-а заплата
Кошмар за Йокич в НБА
Арестуваха известна турска актриса за наркотици
Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това
Прост и евтин трик със сол прави чудеса по време на пране
