×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как бургаските полицаи спипаха пиян шофьор на „Волво“ до жп гарата


Как бургаските полицаи спипаха пиян шофьор на „Волво“ до жп гарата
Проверката е извършена около 8 часа тази сутрин, съобщават очевидци, които ни изпратиха и снимки
14 Януари 2024, Неделя, 22:00 ч.
Автор: Флагман, снимки: Чавдар И.

Водачът е млад мъж, който явно е имал тежка вечер

Млад бургазлия, шофиращ лек автомобил „Волво“, е спрян тази сутрин около 8 часа на бул.“Иван Вазов“ – до жп гарата, съобщават очевидци за Флагман.бг.

Според свидетели пробата му за алкохол е била положителна. На място са пристигнали три патрулни автомобила, които са извършили детайлна проверка на лицето.

Той явно е имал тежка вечер, тъй като дрегерът отчел високи стойности, твърдят очевидци.

Бургаските полицаи са сред рекордьорите в страната по брой заловени пияни шофьори. Превантивни проверки се извършват редовно, а вследствие на тях са конфискувани няколкостотин автомобила, които в следващите месеци ще бъдат продавани на търг.

Вижте още от проверката:

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
:)
16.01.2024 14:42:28
0
1
е че то трезво мислещ човек ще се качи ли на волво, съвсем нормало е да е или луд или пиян
17.
Иван
15.01.2024 17:52:57
1
4
Ехе три патрулки три танкиста,е това е България все и едно хванаха убиец че да има толкова куки.
16.
до 15ти
15.01.2024 17:24:18
3
2
и аз съм мераклия, само, ако може преди това да го боядисат черно, че това червено в Бургас, няма да е вървежно ;)
15.
Свидетел на случката
15.01.2024 12:44:13
1
7
Волво-то продава ли се???
14.
!!!
15.01.2024 11:17:51
1
13
Щом при строгия закон - отнемане на книжка, солена глоба и конфискация на колата редовно хващат пияници и дрогирани. Представете си какво е било преди това .... направо не ми се мисли.
13.
Мучо
15.01.2024 08:30:22
5
17
Ванка, ти чете ли статията? И още две ако бяха викнали, можеше и аптечката да видят дали я носи!
12.
Иван
15.01.2024 07:28:22
15
3
Снимката е илюстративна, затова са три патрулките
11.
Наказание
15.01.2024 05:06:50
1
27
Младежа убаво да си помисли отде иде сигнала,чи и пил!
10.
Фончо
15.01.2024 03:49:13
5
32
то бъргаските полицай аз не съм чул друго престъпление да разкрият, мигрантите винаги в софия или на магистрала ги хващат и тук там някое лапе с 2 г тревичка
9.
Великолепна акция
14.01.2024 23:32:52
13
16
Доблестта цена няма! А в отговор на заглавието- само те си знаят как и с какви саможертви и трудности. Нашата полиция ни пази
8.
Фекрет Стораро
14.01.2024 23:27:01
11
53
а кво става с тестовете за полицай преди и след работа? У нащо село има 2-3ма полицай дет кат си харесат кола и ти бутат фалшив тест, и после те питат дали я продаваш докат е без номера.
7.
Жълтопаветен Еврогейпарадчик
14.01.2024 23:22:23
20
33
и аз тва се чудя "КАК" ?!?!? То не бяха патрулки , не бяха фуражки..... за една пиянка пръснахте по 1 туба бензин на Астрите и ся ще вземете медал за доблест , храброст и .....
бахти пародията на държавност сме
6.
Комикс полиция
14.01.2024 23:10:52
15
44
Защо не извикахте още пет шест патрулки ушевци
5.
Ааа
14.01.2024 22:51:10
11
54
Можело значи !!! Не вярвах,че ще го напиша но браво на бургаската полиция !!! Последните месеци забелязвам ,че джихитите намаляха драстично с пърдящите коли а за пияните и друсаните да ги гонят до дупка .
4.
Бозичка здраве
14.01.2024 22:38:27
3
29
Донеси ми баница с боза
Утре за закуска
И една тава с баклава
3.
Тъпи буркани
14.01.2024 22:19:08
18
72
Защо 3 патрулки за 1 мъж? Да не ви е бил, оръжие ли има? За тва ще се мрази бг полицията, некадърници!! Изкарахте го големия престъпник, но пак добре, че не е помел някой.
2.
Мучо
14.01.2024 22:13:31
14
84
Три патрулки за да установят, че е пил? Не им е лесно значи, не им е лесно! Еееххх държавна работа! Лентяи!
1.
дибидюс
14.01.2024 22:09:44
3
79
Едните се млатят с колове и брадви!Други карат бежанци ,трети пияни на мотика, хаха!! Ми тя държавата- разграден двор!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори