Безпаричието закотви „Черноморец” в Поморие
Липса на пари е причината „Черноморец” да проведе цялата си зимна подготовка в домашни условия. Днес стана известно, че „акулите” ще бъдат на лагер от 10 до 24 януари в балнеохотел „Поморие”, в който клубният президент Митко Събев е съсобственик. Ако спортно-техническият щаб на тима прецени, че има нужда от втори лагер през февруари, той ще бъде на същото място. Събев няма пари не само за подготовка в чужбина, а дори и у нас на Балкан.
Днес на кампуса „Гнездо на акули” футболистите на „Черноморец” направиха последната си тренировка за годината, след което бяха разпуснати в почивка. Чужденците в тима всъщност бяха освободени още в началото на тази седмица, тъй като им предстояха дълги пътувания. Третите в есенното класиране на „А” група се събират отново на 5 януари на стадион „Лазур”.
По време на зимната подготовка са планирани 7 контролни срещи. Първата вече е „закована” – на 18 януари срещу „Созопол” в Поморие. Потвърдени са проверките и с варненските „Черно море” и „Спартак”. Притивниците и датите за останалите спаринги са в процес на уточняване.
Как да приготвим перфектни пържени картофи със сирене
Съдът постанови 20 години затвор за Виктор Илиев, който се вряза с кола в автобус
Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда
Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025
Вижте програмата за празника на Поморие
Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия
В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България
На 5 май в Поморие ви очаква весела музикална вечер със състави от Гърция и с песните на Джини, Агатангелос и бенда му
Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата
Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи
Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево
