2122 загинали при земетресението в Мароко
Спасителните екипи обаче все още не могат да достигнат до части от планинските райони, където се предполага, че може да има още жертви
Продължават усилията по издирване на затрупани под отломките хора след земетресението в Мароко, което бе магнитуд 6,8 по Рихтер, съобщава Нова телевизия. Властите обявиха, че броят на загиналите е достигнал 2122-ма души, а още над 2400 са били ранени. Спасителните екипи обаче все още не могат да достигнат до части от планинските райони, където се предполага, че може да има още жертви.
Вече редица държави оказват помощ, сред които Катар и Обединените арабски емирства, които изпратиха екипите си със самолети, които да търсят по въздух и да носят запаси на хората. Франция, Испания и Великобритания изпратиха допълнително оборудване, както и екипи с обучени кучета, които да претърсват трудно достъпните райони.
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница
Джокович със смайващи думи към Синер
Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство?
Цената на цигарите скача
Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск
Полезни храни против остеопороза
Младите мъже "полудяха" по пластичните операции
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото
Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов
Февруари носи пари и успех на три зодии
Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше
