Шокираща снимка на застреляния в слепоочието Алексей Петров (+18)
Вестник „Уикенд“ публикува фотоса в днешния си брой
Шокираща снимка на застреляния в слепоочието Алексей Петров публикува в последния си брой вестник „Уикенд“. Кадърът е цензуриран по обясними причини, но ясно се различава, че действително е заснет мъртвият бос на „Лев инс“, лежащ на земята, със спортен екип в полите на Витоша.
Припомняме, че Петров бе убит от професионален килър при редовната му тренировка в района на Бистрица. Куршумът е минал през окото му и го е убил на секундата.
Отново според „Уикенд“ Петров е ликвидиран, защото е подслушвал руското посолство. Изданието се позовава на вътрешна информация от разследването, според която „на слушалката“ са били закачени руският посланик Елеонора Митрофанова и няколко от висшите дипломати в мисията в София. (ВИЖТЕ ТУК)
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне
Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил
Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите
Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота
Вучич: Близо сме до Трета световна война
Над 37 000 са подадените заявление за гласуване зад граница
Чък Норис спал 5 месеца до болната си съпруга и я върнал към живот
Глобиха Бербатов заради оставено без надзор огнестрелно оръжие
В Самоков бе открита уникална писта, Никола Цолов коментира значението й
Облачно с валежи от дъжд на много места ще е утре
Експерт: Дори малка панелка по 5000 евро на квадрат има купувач
Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г.

Незнам
Бил обит щот подслушвал митрофанова и няколко висши дипломати!въйй аз за нисши дипломати не бях чувал до ся
А и майките (поне някои)не са за изхвърляне...ама там трябва с ралото за дълбока оран и после с браната)))
По-лошото е,че ти си мн прост и искрено вярваш в тези неща.
Дерзай
..И Земята е плоска,Космос няма,,ежедневно ни облъчват и тровят дечицата ни,рептилите са сред нас, инжектират ни нещо и ни променят гените,известните и богатите отвличат и пият кръвта на деца да се подмладяват и т.н и т.н ! ...нали??