×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Съпруг на смъртно легло предрешил кой да е кмет на Ново Паничарево


Съпруг на смъртно легло предрешил кой да е кмет на Ново Паничарево
Ново Паничарево вреше и кипеше преди вота, страстите там не утихнаха в изборната нощ и все още държат в крайно напрежение опонентите за кметския стол - Яна Жекова и Надежда Иванова
Тема в развитие
виж още
скрий
17 Ноември 2011, Четвъртък, 15:13 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Ако мъжът на Надежда Иванова не беше прикован на легло и можеше да гласува, тя щеше да остане кмет, смятат нейни привърженици

Лична трагедия в семейството на единия от кандидатите за кмет на най-многолюдното село в община Приморско Ново Паничарево, е предопределила по злощастно стечение на обстоятелствата изхода от местните избори. В селището на балотаж в изключително оспорвана битка влязоха претендентът от БСП Надежда Иванова и бившата очарователна кметица Яна Жекова от ГЕРБ, която на 30 октомври спечели втория си мандат. Жекова победи само с два гласа преднина Иванова и битката за селото се пренесе в съдебната зала в Бургас.
Изборната драма се засилва още повече от факта, че в деня на вота съпругът на Надежда Иванова не е имал физическа възможност да отиде да гласува поради тежко заболяване.
Селото в момента e разцепено на два лагера и политическите страсти не утихват, а са все така разпалени. „Иванова е много добър човек и тази трагедия я съсипа, каква лоша участ – да загуби изборите и няколко дни след това и съпруга си, а вероятно именно с неговия глас е можела да спечели”, коментират съчувствайки на Иванова нейни съмишленици.
В лагера на Яна Жекова обаче смятат, че личната трагедия не е повлияла на вота. „Не бива да се спекулира с тази тема, толкова много неща се говориха по време на кампанията. Самата Иванова през цялото време заблуждаваше населението, че няма да се кандидатира и го направи в последния момент”, коментираха подръжници на Жекова.

Същевременно до дни се очаква да излезе решението на Бургаския административен съд, което двете страни все още не смеят да предвидят, тъй като има спорни бюлетини, отделени при повторното им броене.

В съда днес бившият кмет на Приморско Димитър Димитров, който този път загуби вота, води свидетели. Той иска касиране на изборите, които опонентът му Димитър Германов от ГЕРБ спечели с 29 гласа.


В категории: Приморско


18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
до 2
21.11.2011 20:32:37
0
0
Защото и аз имам изгубен близак и знам какво е.
17.
до 2
21.11.2011 20:30:50
0
0
Да не искаш и ти да испатш тази болка, да видиш колко е хубаво.
16.
44444444444444
21.11.2011 20:25:14
0
0
Само глупак може да се подиграва с паметта на човека ,той пък какво Ви е направил малуумници такива.
15.
Do vsichki
21.11.2011 18:54:13
1
0
Nqkoi mai vkarva intriga.
14.
do vsichki
21.11.2011 18:49:37
0
0
Tova deto e pisano, ne go e pisal kambata.
13.
ДО КУШЛЕВ
20.11.2011 22:00:07
3
2
АКО ИМАШ НЕЩО ЗА ИВАН МИТКОВ ,ЗАЩО НЕ ГО СПОДЕЛИШ С ОСТАНАЛИТЕ ЧЕ И НИЕ ДА РАЗБЕРЕМ ЗА КАКВИ ДАЛАВЕРИ СТАВА ДУМА В КОИТО Е ЗАМЕСЕНА ЕДНА ДОСТОЙНА ЖЕНА -ЯНА ЖЕКОВА.АКО ИМАШ ДОКАЗАТЕЛСТВА ДАВАЙ ГИ АКО САМО ТАКА СИ ПИШЕШ, СКРИЙ СЕ В ДУПКАТА СИ И НЕ СЕ ПОКАЗВАЙ.ОМРЪЗНА МИ ОТ СМОТАНИ ДРАСКАЧИ.
12.
до Камбата
20.11.2011 21:55:41
1
1
Призоваваш хората да си пишат името а ти самият не си го пишеш.Много ти е мек пагона да клеветиш другите.Първо се образовай,после създай добро семейство,след това се научи да уважаваш хората и тогава давай с простите си и елементарни коментари.......и не плюй по по достойните от теб хора,не е морално.Едва ли ще го разбереш.
11.
Кушлев
20.11.2011 19:20:52
2
3
Мариела. ти сигурно незнаеш моето момиче но крадливия и нагъл, нахален, и безкрупулен Иван Митков уж подвежда майка ти Яна Жекова с уж тяхното приятелство тя се доверява толкова много на този крадливец, че се превърна в същия човек. Няма да оцелее ако има избори защото всички от с Н.П. знаят за тяхните далавери, А СЕГА ЩЕ НАУЧИ И КОМИСЯТА. МОЯ СЪВЕТ ДА ИЗЧИСТИ ИМЕТО СИ ОТ ИВАН МИТКОВ, ИНАЧЕ И ТЯ ПОТЪВА.
10.
Кушлев
20.11.2011 19:20:47
2
4
Мариела. ти сигурно незнаеш моето момиче но крадливия и нагъл, нахален, и безкрупулен Иван Митков уж подвежда майка ти Яна Жекова с уж тяхното приятелство тя се доверява толкова много на този крадливец, че се превърна в същия човек. Няма да оцелее ако има избори защото всички от с Н.П. знаят за тяхните далавери, А СЕГА ЩЕ НАУЧИ И КОМИСЯТА. МОЯ СЪВЕТ ДА ИЗЧИСТИ ИМЕТО СИ ОТ ИВАН МИТКОВ, ИНАЧЕ И ТЯ ПОТЪВА.
9.
Мариела
20.11.2011 08:34:39
5
7
Ей,мишока май си ти Калояне!Що не престанете да оплювате майка ми ,че е крадла и незнам си каква,първо се погледнете отстрани ВИЕ и спрете да приказвате за нашето семейство.Как може такова нещо хора от едно село сме и вместо да престанете , защото изборите минаха,вие просто не спирате.А що се отнасся за името ето написах го,защото няма от какво да се притеснявам,независимо от вашите приказки против родителите ми аз не се срамувам,защото майка ми винаги е била достойна жена.
8.
Камбата
19.11.2011 20:33:55
1
5
Ейййй мишкиии.Айде всички като мен да си напишат името преди коментара,защото когато сте анонимни сте много отворени.
Не уважавете чуждата болка.Не мислите,че с коментарите си ще нараните нали? Ние загубихме баща,съпруг и дядо.Човек силен,работлив сърдечен.Човек,който искаше дори и болен да упражни своя вот,но семейството ми не го позволи,защото се знаеше какви приказки ще има след това.Престанете да говорите глупости,видя се коя е крадливата кметица.Майка ми може да е овчарка,но и очарователната Яна Жекова ходеше с човала при прасетата.
7.
до БСП
18.11.2011 21:41:28
5
5
Ей,тъпи бесепари.Вашата наглост няма край,що не погледнете вашата крадлива бивша кметица как съсипа общината и какво остави в наследство на Германов,а коментирате нас гербаджии.Първо се виште вие на какво смърдите и колко сте оак..и и тогава говорете за нас.А тая проста селянка Надежда Иванова,къде е тръгнала да ходи,кой ще и даде пари на нея,та тя става само за овчарка да пасе овцете в Панчарево не и за кмет.
6.
до герб
18.11.2011 09:24:56
10
10
Ей, тъпи гербери. Съсипахте държавата, разделихте хората на свои и чужди, настроихте ги едни срещу други, я вземете се махайте от управлението, така ще ни бъде по-спокойно. Даже царя като дойде на власт успокои хората, а вие само вражди разпалвате. Да 1 година хайде чао. Не давате пари на пенсионерите, няма работа за младите, а сега ще вдигате стажа и възрастта. Боклуци.
5.
Гришата
18.11.2011 08:54:01
0
6
"...бившата очарователна кметица от ГЕРБ" -много сте елементарни в този сайт.
4.
ню пънч
18.11.2011 00:08:55
2
2
за тъпата селянка Надежда става въпрос.
3.
ню пънч
18.11.2011 00:07:11
3
2
Защо се натиска толкова тая селяндурка или ако спечели някой ще и даде пари.Нали кметовете са на ГЕРБ.Само селото ни ще стои на едно място а тя ще си получава заплатата.Дреме и за нас.
2.
НОВО СЕЛО
17.11.2011 23:32:00
2
4
МНОГО ВАЖНО.ДРЕМЕ И НА НАДЕЖДА ЧЕ МЪЖЪТ И УМРЯЛ.ВМЕСТО ДА МУ ПРАВИ ХЛЯБ,ОТИДЕ ДА БРОИ В БУРГАС БЮЛЕТИНИ.
1.
.....
17.11.2011 17:00:09
8
1
АКО БЕШЕ БАБА МЪЖКА ЩЕШЕ ДА Е С ДРЪЖКА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фрапантен инцидент в България Фрапантен инцидент в България Джигит се заби в дърво на оживена улица Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Веслоносът е нехищна риба, достига до два метра, храни се планктон и по естествен начин прочиства от водорасли Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Внушенията, че сме злоупотребили с клиента, са клеветнически – работата беше извънредно сложна и документирана с фискален бон, твърди собственикът на „НК Асист“ С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори