Любимец на феновете на ЦСКА с чудна сватба
Преди време той се раздели с първата си жена, но към ден днешен отново е открил любовта
Бургаският футболист и любимец на феновете на ЦСКА Стойко Сакалиев се венча на страхотна церемония с жената на живота си - Габриела. Това се случва на градинско парти, а двамата позират с футболни тениски с номер 21 под името "Sakalievi".
Преди време той се раздели с първата си жена, но към ден днешен отново е открил любовта. Футболистът сподели с феновете си още една добра новина. Тя касае здравето на неговата дъщеря.
Mалката бе диагностицирана с онкологично заболяване и за целта се събираха средства. Към ден днешен момичето е здраво, съобщи лично Сакалиев.От лечението са останали средства, които ще бъдат дарени за друго болно дете.
Любимецът на сектор „Г“ благодари на всички лекари, приятели, познати и непознати хора. Екснационалът бе съсипан дълго време от новината за болестта и кой не би бил. Момиченцето носело тежкото заболяване от 11-годишно, но никой не подозирал за това.
Когато отишла да учи в Южна Корея започнала болка в бъбрека и Люби отишла на лекар. Той и дал хапче и си тръгнала. Страданията обаче не спрели и бил направен скенер, при които се установило, че има израстък на единия бъбрек. За щастие всичко вече е минало и Любомира се радва на добро здраве в момента.
Източник: hotnews.bg
Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран
35 защитени диви птици от Руския пазар отново са на свобода
Карлос Насар: Асен Златев ми даде смисъл да остана и да се състезавам за България
Даниела Тренчева - журналистката, която накара Али Агджа да проговори
Откраднаха над 3 млн. лева от голяма болница
Мадона и Гай Ричи с първа публична среща от 2008 г.
Седем обвинени за организирана престъпна група, сред тях началник на столично РПУ
Слави Трифонов атакува „Маркет линкс“: Или са некадърници, или манипулират
Алекс Раева разказа как лъжата ѝ помогнала да оцелее в детството
Любимец на жените празнува днес
Консултациите при президента продължават утре с „Възраждане“ и ДПС-Ново начало
Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него
