×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пенсиите на полицаи и военни надхвърлиха 1100 евро
  • Русия засекрети репетициите за парада за 9 май
  • Днес започва Младежкия музикален фестивал "СОЛиСиМи", входът е свободен!
  • Спектакълът „Бряг и безкрайност“ събира бургаски таланти на открита сцена в чест на Giro d’Italia на 7 май, концертът ще започне в 18 часа
  • Новата междуконтинентална ракета на Турция поставя въпроси за сигурността в НАТО
  • Днес и утре синята и зелена зона на Бургас няма да работят
  • Започна изплащането на пенсиите за май
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Володимир Зеленски идва в България


04 Юли 2023, Вторник, 17:00 ч.
Автор: Флагман

Посещението на президента на Украйна идва, след като в миналия парламент депутатите отказаха да чуят негово обръщение, в което той искаше да призове за помощ

Президентът на Украйна Володимир Зеленски ще посети България по покана на правителството, твърди "24 часа", позовавайки се на дипломатически източници.

Все още не са уточнени подробности по визитата на президента на Украйна, но вероятно тя ще се състои в четвъртък. от съображения за сигурност часовете на посещението на Зеленски се пазят в тайна.

Посещението на президента на Украйна идва, след като в миналия парламент депутатите отказаха да чуят негово обръщение, в което той искаше да призове за помощ.

Преди дни обаче съветникът на Зеленски Михайло Подоляк обяви в интервю, че България трябва да се гордее от начина, по който помага на Украйна.

Преди това депутатите от 47-ия парламент отказаха да изслушат и външния министър на Украйна Дмитро Кулеба. Той изкара няколко дни в София, опитвайки да договори оръжейна помощ, но заради тогавашното участие на БСП и Корнелия Нинова в управлението бе отказано пряко подпомагане.


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Николай Димитров-Хичо с голям жест към бургазлия Николай Димитров-Хичо с голям жест към бургазлия 07/05/2026, Четвъртък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Европа пред невиждана транспортна криза Европа пред невиждана транспортна криза 07/05/2026, Четвъртък 21:40 2
Тервел ИЛИЕВ Рецепта за бързи палачинки Рецепта за бързи палачинки 07/05/2026, Четвъртък 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Оперират спешно световна легенда Оперират спешно световна легенда 07/05/2026, Четвъртък 20:59 0
Тервел ИЛИЕВ Грандиозни глоби се задават в Реал Мадрид Грандиозни глоби се задават в Реал Мадрид 07/05/2026, Четвъртък 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Колоездачи в болница преди Джирото Колоездачи в болница преди Джирото 07/05/2026, Четвъртък 20:20 2
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии са най-честни Кои зодии са най-честни 07/05/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ МОК с категорично решение за Беларус МОК с категорично решение за Беларус 07/05/2026, Четвъртък 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Мъж застреля две жени и се самоуби Мъж застреля две жени и се самоуби 07/05/2026, Четвъртък 18:41 3
17
Коментара по темата
17.
Дърт команъз от Хоминтерна
05.07.2023 06:46:27
0
3
Другарю радев поканете Кадиря да ни сайдиса преди да си е заминал ако не поканете най надарените от рашибозука
16.
за франция
05.07.2023 00:30:22
2
4
и протестите си прав,ама не ония 200 ,които са излезли да протестират,са за смях,а хилядите дето са около тях и гледат сеир,без да се присъединят към протеста......
Като ви кажат ,че от българина,по-мръсно и долно племе няма,да не се сърдите...!!!

до 13
15.
Цв
04.07.2023 22:32:14
4
11
Велика работа сме! Наведени до земята, целувайки миризливите козляшки крака! ПОЗОРНИ ПОЛИТИЦИ, КОИТО ТЪРПИМ ДОКАТО ЯКО СИ НАПЪЛНЯТ И ГУШИТЕ, И ДЖОБОВЕТЕ!
14.
Na zeleniq zv
04.07.2023 22:27:24
4
6
Da si nosi pampers ZV!Faschist dolen!Izgornit v odesa a.
13.
До всичко клавиатурни копейки по- долу
04.07.2023 19:34:54
5
17
Аве ганьовци вие чувате ли се какви глупости пишете. Зад клавиатурата сте големи възрожденци иначе сте кръгла 0. Протеста ви от 200 човека беше пълен смях. Всичката ви работа е такава, смотана. И с еврото така ще стане. Вижте във Франция как се прави протест. Шматки заблудени.
12.
Джон до 4
04.07.2023 19:12:42
7
18
Това е моя реплика Съррррр!
Нека бъдем културни,и да спазваме етикета!
А относно малкото педалче-наркоманче-сигурно идва да иска нещо-я каптагон,я кокаин,или може би някава нова дрога,което нашите краварски подлоди ще му дадат.
За съжаление!
11.
идиот русофоб
04.07.2023 19:09:10
18
8
Няма да мигна цяла седмица от вълнение! Такава радостна вест! Браво на Тагарев и Бойко Борисов! Червения фатмак радев сега ще умира от яд!

Да живее Украiна!
Да живее САЩ!
Да живее НАТО!
10.
във
04.07.2023 19:03:00
10
23
Не го щем туй гадно чифутче в България. Ей там на Пасито да ходи на гости.
9.
*********
04.07.2023 18:56:17
6
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
Дърпай, наркоман
04.07.2023 18:44:15
8
23
Това ако се случи, бахти помиярите сме.
7.
ДАЙТЕ КОРДИНАТИ И АК47
04.07.2023 18:26:41
5
17
ЩЕ ГО СЪПРОВОДИМ КЪДЕТО ПОИСКА
6.
пфф
04.07.2023 18:01:36
7
28
махайте го тва нископърдящо изчадие оттук
5.
*********
04.07.2023 17:59:55
1
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
Селянина
04.07.2023 17:53:17
6
21
Мръсни помияри, сър!
3.
Копейкин
04.07.2023 17:47:59
6
20
Ей ся вече се насрах.
2.
123
04.07.2023 17:44:45
9
37
Този наркоман да си седи в Украйна, а другият който го финансира- в Америка,тъкмо и днес него го обявиха за наркоман,
1.
Бс
04.07.2023 17:33:23
12
40
Не ни трябва тази краварска подлога.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Политолог: Влизането на Иво Христов в кабинета „Радев“ означава, че България сменя лагера Политолог: Влизането на Иво Христов в кабинета „Радев“ означава, че България сменя лагера Най-голямото разочарование ще дойде, когато успеят да изберат ВСС и се окаже, че това по никакъв начин не променя системата, коментира той Двама пешеходци пометени пред магазин в София, шофьорът объркал педалите Двама пешеходци пометени пред магазин в София, шофьорът объркал педалите Колата е управлявана от 79-годишен шофьор Президентският указ за кабинета „Радев“ е в парламента, ГЕРБ, ПП, ДБ и „Възраждане“ ще гласуват „против“ Президентският указ за кабинета „Радев“ е в парламента, ГЕРБ, ПП, ДБ и „Възраждане“ ще гласуват „против“ Бъдещото правителство се очаква да бъде подкрепено само от „Прогресивна България“ Бургас посрещна Giro d’Italia с впечатляващ спектакъл на площад „Св. св. Кирил и Методий“ Бургас посрещна Giro d’Italia с впечатляващ спектакъл на площад „Св. св. Кирил и Методий“ Концертът „Бряг и безкрайност“ събра стотици жители и гости на града, сред публиката имаше и италиански туристи и участници в колоездачната обиколка Кои ще са министрите в кабинета на Румен Радев (БИОГРАФИИ) Кои ще са министрите в кабинета на Румен Радев (БИОГРАФИИ) Румен Радев влиза в управлението с четирима вицепремиери и 18 министри За Овен, Лъв и Риби всеки следващ ден през май ще е по-добър от предишния За Овен, Лъв и Риби всеки следващ ден през май ще е по-добър от предишния Енергията на този период се засилва прогресивно Кой е Иван Василев - кандидат за министър на иновациите и дигиталната трансформация Кой е Иван Василев - кандидат за министър на иновациите и дигиталната трансформация Съавтор е на промените в Търговския закон, свързани със създаването на нов вид дружество – Дружество с променлив капитал, както и на промените Бургаските каратеки на „Ронин“ с поредица златни медали от международната купа в Япония Бургаските каратеки на „Ронин“ с поредица златни медали от международната купа в Япония В надпреварата сили премериха състезатели от 13 държави, а представителите на КК „Ронин“ отново доказаха високата класа на българското карате Защо Майкъл Джексън не умря в "Невърленд" Защо Майкъл Джексън не умря в "Невърленд" Тайните на имението, в което Кралят на попа прекара последните си дни Румен Радев върна мандата с готов състав на проектокабинет и обеща: Ще пречупим тренда на галопиращите цени Румен Радев върна мандата с готов състав на проектокабинет и обеща: Ще пречупим тренда на галопиращите цени От началото на демокрацията това е най-бързо сформираното правителство, похвали се кандидат-премиерът
Балът вече струва колкото една сватба Балът вече струва колкото една сватба Когато всички разходи бъдат събрани с визия, куверти, музика, фото и видео, общата сума за един абитуриент през 2026 година често достига между 5 000 и 8 000 евро Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо "Търговията е крайната витрина. Когато сме малък пазар и зависим от внос, това неизбежно води до по-високи цени“, каза той. Пиян тираджия едва не се размаза в къща Пиян тираджия едва не се размаза в къща Камионът се е движил по улица, непригодена за такъв вид МПС,  а след удара се е разрушила конструкцията на полуремарке, а след 100 метра камионът е успял да спре на тротоара пред къща Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Съдът реши жената за бъде настанена за изследване в психиатричното отделение към болницата на затвора в Ловеч Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Събитието ще се проведе на 9 май 2026 г. (събота), със старт в 12:00 часа от площад „Тройката“ До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Обработките ще се извършват в часовия диапазон от 00:00 до 04:30 часа, при подходящи метеорологични условия Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Атмосферата беше изпълнена с детски смях, аплодисменти и споделена радост, а началото постави Дебора Ангелова За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища Временната промяна ще обхваща отсечки от първокласната, второкласната и третокласната пътна мрежа в областите Бургас, Сливен, Ямбол, Велико Търново, Пловдив, Пазарджик и Софийска Ужасяващата история, за която целият свят говори: С хеликоптер извадиха крокодила, погълнал хотелиер Ужасяващата история, за която целият свят говори: С хеликоптер извадиха крокодила, погълнал хотелиер В стомаха на животното, разследващите са открили две човешки ръце, част от гръден кош, парчета плът и пръстен, разпознат като принадлежащ на изчезналия хотелиер Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия Законът ясно определя в кои случаи е допустимо спиране в аварийната лента, но според юристи има основания наказанието да бъде обжалвано
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня - Скъпи, нали ми имаш доверие?
- Разбира се скъпа!
- Знаеш, че никога не бих те излъгала?
- Естествено.
- Един стълб на паркинга ме удари, когато паркирах.
Виц на деня Виц на деня - Къде попадат добрите съпрузи след смъртта?
- На небето.
- А лошите?
- При тъщата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Повярвайте, нищо не работи толкова добре в интернет, както крайните срокове
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори