Голяма трагедия в Айтос! Камион прегази и уби 61-годишна жена
Камионът е управляван от 54-годишен мъж от Камено
Тежък инцидент е станал преди минути в центъра на Айтос, научи Флагман.бг.
Товарен камион МАН със софийска регистрация е отнел е предимството на 61-годишна жена, пресичаща на зелен светофар и я убил на място.
От ОД на МВР в Бургас уточниха за Флагман.бг, че камионът е бил управляван от 54-годишен мъж от Камено, който е извършвал десен завой на зелен свефофар от жп гарата Айтос в посока Бургас, отнел предимството на 61-годишна рускиня, която е със статут на постоянно пребиваваща.
Жертвата е попаднала под гумите на камиона и за нея не е имало никакъв шанс. Починала е преди пристигането на парамедиците.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

КОЛЕГАТА НЕ ГО Е НАПРАВИЛ НАРОЧНО МНОГО ГОВОРИТЕ А НИКОЙ НЕ ЗНАЕ СЕГА НА ТОЗИ ЧОВЕК КАК ЩЕ МУ ПРОДЪЛЖИ ЖИВОТА НА НЕГО И НА НЕГОВОТО СЕМЕЙСТВО !!!
ПОСТАВЕТЕ СИ И НА НЕГОВО МЯСТО !!!!!
ясно е, че шофьора е виновен...!!!!
до 16
Друго място е има и светофар - не е при4ината в пътека или сигнален регулиров4ик . Пазете се хора .
Бог да е прости жената!
Тия шофьори малоумни ли са...що ли.....
Никой не спазва елементарни правила за движение по пътищата......кошмар......
Такива боклуци требе да ги разстрелват на място...мамицата им....иначе нема оправия.....!!!
Управника няма ли да си направи снимка и да обещае пак ,че ще спре тировете.
Обречен град
Ako ne kamion 6e bus