×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Фенки се оплакаха, че били вербувани да правят секс с Тил Линдеман


07 Юни 2023, Сряда, 20:00 ч.

В момента "Рамщайн" са на турне

Няколко души, които са присъствали на концерти на немската група Рамщайн, заявиха, че млади фенки били вербувани да правят секс с вокалиста на метъл групата, Тил Линдеман, по време и след техните концерти.

Една от фенките потвърдила, че й сипали нещо в питието на афтърпарти във Вилнюс миналия месец.

Новината бързо стана популярна. Групата им концерти на Олимпийския стадион в Мюнхен, започващи в сряда, но от организаторите на концерта заявиха, че няма да има афтърпартита след шоуто, нито така нареченото изживяване „row zero“ за избрани фенове директно пред сцената, съобщи The Guardian.

Издателската къща Kiepenheuer & Witsch, която публикува антология със стихотворения на Линдеман през 2020 г., обяви, че се разделя с певеца заради появилите се новини.

В изявление на страницата си в Инстаграм групата каза, че приема обвиненията „изключително сериозно“ и помоли феновете си да запазят преценката си относно жените, които са говорили, както и поведението на собствените си членове, предава dnes.bg.

„Казваме на нашите фенове: важно е да се чувствате добре и в безопасност на нашите концерти – пред и зад сцената“, се казва в изявлението.

По-ранно изявление в Туитър гласи: „По отношение на обвиненията, циркулиращи в интернет за Вилнюс, можем да изключим възможността това, което се твърди, да се е случило в нашата среда.“

Известни със своя индъстриъл хеви метъл китарен звук и сценични представления в кабаретен стил, Рамщайн са един от най-успешните музикални групи на Германия, въпреки че статусът на групата в родната им страна е по-амбивалентен.

Създадена през 1994 г., групата има дълга история на провокативно използване на образи и език, свързани с нацистката ера, въпреки че Линдеман заяви в интервю за списание Rolling Stone, че „ние мразим нацистите“. По-рано възхвалявани от критиците за тяхната поетична чувствителност, текстовете на Рамщайн наскоро взеха по-явно порнографски обрат.

Обвиненията срещу групата бяха повдигнати за първи път на 25 май от 24-годишна фенка от Северна Ирландия, която отишла на концерта на групата във Вилнюс, Литва, два дни по-рано. В поредица от публикации в Туитър и Инстаграм жената казва, че преди пътуването си се е свързала с жена чрез И, за която в чат форумите се говорело, че може да помогне на феновете да получат достъп до ексклузивни партита преди и след шоуто, предаде bTV.

Жената, наречена Алена Макеева, която на страницата си в Инстаграм нарича себе си „кастинг директор на турне с Тил Линдеман“, изпратила на 24-годишната линк към частна група в WhatsApp и в крайна сметка й изпратила съобщение с покана да се присъедини към “row zero” зона на концерта във Вилнюс.

По време на почивка тя била отведена до малка съблекалня под сцената, където Линдеман се присъедини към нея. Когато 24-годишната дала да се разбере, че няма да прави секс с него, тя твърди, че певеца реагирал гневно.

На партито преди концерта жената каза, че е изпила две алкохолни напитки, но след това е започнала да се чувства странно, има и пропуски в паметта си, което я е накарало по-късно да се страхува, че в питието й било сложено нещо. Тестът на урината, който тя направила, не показал признаци на дрога в нейната система.

В последваща публикация на 30 май жената каза: „Тил не ме докосна. Той прие, че не искам да правя секс с него. Никога не съм твърдяла, че ме е изнасилил“.

Оттогава в германските медии се появиха и други съобщения, които показват подобни преживявания на фенове, които са били „избрани“ да правят секс с фронтмена на Рамщайн.

Статия в Süddeutsche Zeitung цитира друга жена, която е присъствала на парти след шоуто след концерт на Рамщайн във Виена през 2019 г. и е пила алкохол.

След като припаднала, жената дошла в съзнание и намерила Линдеман „върху мен“ в хотелска стая. Според Süddeutsche певецът я попитал дали иска той да спре и по-късно напуснал стаята.

Въпреки че няколко истории се появили в германските медии, само случаят във Вилнюс бил докладван на полицията. Това довело до дистанционно разпитване на момичето от литовските власти, след като се върнала в Северна Ирландия.

Говорител на полицията във Вилнюс каза пред Guardian, че все още не е взето решение дали да започне разследване.

Във вторник германските медии съобщиха, че Рамщайн са забранили на Макеева, която не е наета от групата, да присъства на бъдещи концерти.

 


В категории: Животът


1
Коментара по темата
1.
Отан
08.06.2023 10:12:58
0
1
Порят ги кат риби от времето на Елвис още тез фенки.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Не познавам човек на име Паскал. Не познавам и лице с фамилия Банкова, твърди депутатът от ПП-ДБ 125,7 млн.лв. е бюджетът на Община Несебър, ето как ще бъдат разпределени парите 125,7 млн.лв. е бюджетът на Община Несебър, ето как ще бъдат разпределени парите Плувен басейн, нови паркинги, модернизация на училищата в Несебър, Равда и Свети Влас, реконструкция и изграждане на улици с тротоари и още много проекти са залегнали в капиталова програма Хванаха жена, нафиркана до козирката зад волана - дрегерът й удари 3,25 промила алкохол в кръвта Хванаха жена, нафиркана до козирката зад волана - дрегерът й удари 3,25 промила алкохол в кръвта Заедно с нея в колата е бил и съпругът ѝ Кара с превишена скорост, а катаджиите не го глобяват Кара с превишена скорост, а катаджиите не го глобяват Актьорът Ненчо Илчев е над закона Проверяват депутата от ПП-ДБ Йордан Иванов за разбития контрабанден канал на Паскал Проверяват депутата от ПП-ДБ Йордан Иванов за разбития контрабанден канал на Паскал Задържаните от акцията в Митницата в Пловдив поискали Иван Демерджиев да ги представлява
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори