×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ексшеф на отдел "Издирвани лица" намеси Георги Илиев в смъртта на Къро


Ексшеф на отдел "Издирвани лица" намеси Георги Илиев в смъртта на Къро
Неофициално името на Къро се свързваше с контрабанда и наркотици
Тема в развитие
Таки бил във война с Къро, а преди убийството в ЮАР Гешев свалил обвинението срещу Аманатидис Красимир Каменов-Къро за Гешев: Аз съм се хванал с американците, няма да го оставя тоя Къро убит като президента на Хаити Възможно е да има политическа връзка при убийството на Къро Вижте зеления рай, където е живял Къро, охранявали са го десетки камери Кой е Красимир Каменов-Къро Децата на Къро са живи, били на училище по време на стрелбата Медиите в ЮАР гърмят за убийството на Къро Гешев за убийството на Къро: Казах ви, че се връщаме в мутренските години В кървавата баня в Кейптаун е убито едно от децата на Къро и бодигарда му Извънредно! Убиха Къро и жена му в ЮАР Къро вече се издирва с червена бюлетина от Интерпол Иван Гешев: Мафия, олигарси и политици се обединяват, за да унищожат прокуратурата Скандалните разговори на Къро, в които обсъжда отстраняване на главния прокурор Прокуратурата пусна тайни записи с гласа на Къро за Бойко, Гешев, Кирчо и Асенчо, Бобока, ПП и ДБ...
виж още
скрий
27 Май 2023, Събота, 14:09 ч.
Автор: Флагман.БГ

По думите му застреляният мафиот се е активизирал именно след смъртта на боса на ВИС-2

Преди дни в Република Южна Африка бе убит Красимир Каменов-Къро – един от малкото представители на силовите групировки у нас, които оцеляха в годините на прехода. Официално бизнесът на Каменов беше свързан със зеленчукови борси и с паркинги.

Неофициално името му се свързваше с контрабанда и наркотици. Къро се свързваше и с така наречения „златен гьол“ на граничен пункт Капитан Андреево. Убийството му коментира в ефира на bTV бившият дългогодишен директор на отдел „Издирвани лица“ Красимир Занев.

„Още 90-те години той става обекта на внимание на полицейските служби с неговите криминални прояви. Особено активен е след убийството на Георги Илиев. С негови приятели си преразпределят негови активи и започва неговата дейност от ВИС 2 и продължава дълги години напред“, припомни Занев.

По думите му е силно казано, че с убийството на Къро в ЮРА се завръщат мутренските години. Той коментира още, че хора като Красимир Каменов бягат именно в държави като Южноафриканската република, защото с тях имаме по-слаба правна помощ.


В категории: Животът


10
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
10
Коментара по темата
10.
*********
27.05.2023 19:52:58
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Методий Бойков
27.05.2023 19:49:51
0
1
Баса тупа лупа
8.
До 6
27.05.2023 19:05:46
7
3
Ей,боклук.Не намесвай господ и децата.
7.
?????
27.05.2023 19:04:59
0
5
Бившият шеф на КАТ Тенчо Тенев кво вика и той по въпроса?
Щот ми е интересно и неговото мнение??
6.
Манаф
27.05.2023 18:40:10
5
10
Голям кур да ги трепят такива боклуци той малко ли хора е пречукал. Това му се полага всички под ножа жена,деца наред там мафията не прощава. Има много такива като него които трябва да се изчистят в България. Дай боже.
5.
Дали не е
27.05.2023 16:20:25
1
25
свързано с ареста на Емили Тротинетката
4.
XTC
27.05.2023 15:55:32
3
32
Ама ме кефи как дружно всякакви анал(Л)изатори и пишмат криминалисти да втълпяват,че няма нищо общо с политическата обстановка в страната , а вадят от задниците си всевъзможни версии за международни нарко картели и какви ли не тъпотии !!!
3.
Боче кухото
27.05.2023 15:10:07
1
25
Мега новина!
А нещо ново ще напишете ли или само пълним съботното съдържание?
Да ви пи.ая на мисирките!
2.
Сикиша
27.05.2023 14:45:13
14
13
Може и да е инсценировка, тези хора като Къро, Таки, Мето, Брендо и т.н. според мен имат по няколко самоличности, подплатени със сериозни сметки по офшорки и швейцарски банки и много активи. И ако видят че става "жега" изчезват за 60 секунди!?
1.
грУЮ
27.05.2023 14:40:21
1
32
ЮРА? Това ще някоя нова държава в Африка,не я знам:)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър  Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори