Къро вече се издирва с червена бюлетина от Интерпол
Според сайта на “Интерпол” Каменов се издирва за убийство, заплаха за убийство и изнудване
По искане на българската прокуратура Красимир Каменов - Къро е обявен за международно издирване с “червен бюлетин” от “Интерпол”, пише Труд.
Според сайта на “Интерпол” Каменов се издирва за убийство, заплаха за убийство и изнудване.
Миналия месец Каменов бе задочно обвинен от Софийска градска прокуратура като поръчител на убийството на Любомир Иванов, бивш служител на МВР, който е показно разстрелян в София в началото на 2022 година. Успоредно с това прокуратурата уличи Каменов като част от заговор, с участието и на други криминално проявени лица, както и подсъдими като Цветан Василев, в заговор за дискредитиране на висши магистрати и полицаи. Една от целите на участниците в заговора е отстраняването на главния прокурор Иван Гешев, а за началника на “Убийства” ГДНП прокуратурата пусна запис, на който се чува, че именно Каменов говори за платени 400 000 лв. за уволнението на полицейския началник Михаил Наумов.
За Каменов се знае, че от поне 15 години живее в ЮАР.
Ура! 20 чисто нови влака тръгват по релсите от понеделник
Йотова води стремително към Дондуков 2, но балотажът може да размести партиите
Иво Сиромахов издигна Наталия Кобилкина за президент
Социалните мрежи дърпат учениците с половин година назад
Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър
Две затъмнения и Персеиди над България: 9 небесни гледки през август
Прокуратурата осъдена за над 156 хил. лв. за разкостено иззето Ауди
Само 20-30 см резерв остават пред АЕЦ Козлодуй заради спада на Дунав
15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга
ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден
Жегата удря сърцето: Кардиолог посочи симптомите, които не търпят отлагане
Българин: Със заплата от 1200 евро вече не мога да изкарам месеца

Какво Ви бърка Гешев? Който и да е на неговото място е избран да върши точно тази работа. Не са ви виновни престъпници, крадци и изнасилвачи, хората, който ги търсят и наказват за наше добро.