ТАЗИ техника ще върне страстта в леглото
Не намирате ли, че е време да внесете малко разнообразие в оралния секс
Обичате се, но сте влезли в някакъв коловоз, от който няма измъкване. Рутината малко по малко убива страстите. Нямате време, нямате желание да си обърнете внимание един на друг?
Не намирате ли, че е време да внесете малко разнообразие в оралния секс? Ако е така, ще ви подскажем една идея. С тази ледена свирка можете да МУ доставите истинска горещо-студена наслада. И противно на името си, тя ще се погрижи да нажежи до червено страстите в леглото.
Ето какво представлява тази техника за орален секс:
Бррр – ама че студено, но ще му хареса, гарантираме. Всичко, което ви е нужно, е кубче лед. Изсмучете го, преди да пристъпите към работата по същество. Така езикът ви ще се изстуди, а пенисът му бързо ще се затопли. Студеният език ще му се стори необикновено възбуждащ, а екстремното усещане ще му подари незабравим оргазъм. Искате да добавите черешката на тортата?
Тогава в играта влиза и нещо горещо в буквалния смисъл на думата, а именно чай! Ако след кубчето лед поемете в устата си глътка топъл чай, ще се получи гъделичкащ контраст. От сместа между студено и горещо пенисът му ще се налее с още повече кръв и сексуалната му възбуда ще се засили неимоверно.
Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души
Президентът към българските олимпийци: Цяла България е с вас
Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г.
Честваме 148 години от освобождението на Бургас
Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац
Бургаски депутат натиска педала на мощен звяр БМВ
Любо Пенев е на крака, забелязан е да се разхожда в Борисовата градина
Забележка за бързо шофиране завърши със смърт, мъж почина след удар в Бистрица
Оставиха в ареста учител-педофил, изпращал голи снимки на децата
Хороскоп за 6 февруари: изпитание за всяка зодия и ден, който не търпи крайности
Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците
