×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • Плащат бонуса за Великден заедно с пенсията за април
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Проф. Тодор Кантарджиев: Легионерската болест се лекува с антибиотици
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
  • Изплащат великденските добавки с пенсиите за април
  • Национална стачка на лекарите в Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Захапаха новата украинска посланичка, че била по халат - оказа се дизайнерска рокля


11 Април 2023, Вторник, 16:36 ч.
Автор: Флагман

Роклята, чиято цена е поне 3000 лв., е на украинската дизайнерка от Лвов Юлия Магдич

Красива дизайнерска рокля в националните цветове на Украйна - така потребители в социалните мрежи там описаха облеклото, с което новата украинска посланичка Олеся Илашчук се появи в първото си обръщение към българите, след като връчи акредитивните си писма на президента Румен Радев в петък. 47-годишният дипломат без предишен опит го направи на български език, пише 24 часа.

Не липсваха обаче хапливи коментари. Редакторът на “Европейская правда” Сергей Сидоренко написа във фейсбук, че е неприемливо красавицата да се появи “по халат”. Самите украинци се разделиха на два лагера в социалните мрежи - “за” и “против” дрехата на Нейно Превъзходителство. Фактът, че средно мнение по темата нямаше, в модния свят се определя с една дума - котюр.

Изборът на облекло на Илашчук не е никак случаен. Роклята, чиято цена е поне 3000 лв., е на украинската дизайнерка от Лвов Юлия Магдич. Тя основава марката си през 2013 г. - когато в страната избухват антиправителствените протести. Вдъхновението ѝ идва от украинските традиции, които дизайнерката пречупва през модерния си поглед. В основата на украинската история е традиционната бродирана риза, наречена вишиванка. Магдич използва именно нея за своите характерни модели, като ги обогатява с етническа 3D бродерия, разработена по образец на дрехи в музеи.

Емблематичните украински модели на Юлия Магдич може да бъдат намерени в повече от 50 страни. За марката са писали някои от най-големите модни списания в света като “Вог”, “Обзървър” и WWD. Забелязвани във фееричните силуети, наподобяващи формите на цветя, са известни личности като Катрин Зита-Джоунс и Кели Озбърн.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари 16/03/2026, Понеделник 14:20 4
Светлозария КИДЕРОВА КФН прогнозира почти двойна втора пенсия с новите мултифондове КФН прогнозира почти двойна втора пенсия с новите мултифондове 16/03/2026, Понеделник 13:40 1
Светлозария КИДЕРОВА Водолеите под силно напрежение между 15 и 27 март Водолеите под силно напрежение между 15 и 27 март 16/03/2026, Понеделник 13:00 0
3
Коментара по темата
3.
тренинг "Женската сила"
13.04.2023 00:19:24
1
0
Според украински СМИ Олеся Илашчук.е провеждала следния демонстративен тренинг "Женската сила" в Кривой рог, Украйна:
https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/cc5469d0bc0ea2f779b82f5c3d9aaa11.jpg
- тайни на съблазняването,
- експертно сексуално майсторство,
- как да получим желаното от един мъж,
- напреднали техники на устни и ръчни ласки.
https://bukinfo-com-ua.translate.goog/mas-media/nedolugi-zhurnalisty-posol-ukrajiny-v-bolgariji-olesya-ilashchuk-vtrapyla-u-novyy-skandal?_x_tr_sl=uk&_x_tr_tl=bg
Мария Захарова се позовава обявата за този демонстративен тренинг и пояснява:
"Доскоро Олеся Илашчук беше, както се посочва в рекламните материали, специалист по "устно-ръчни ласки". Днес тя е посланик на Украйна в България."
https://t.me/MariaVladimirovnaZakharova/4474
В afera.bg си задаваха въпроса: Тази колко минета има направени? и преброяват 618 минета годишно...
https://afera.bg/ЗЕЛЕНСКИ-СЕ-УЧИ-ОТ-КОСТОВ-НАДКА-ДА-НЕ-Б/
2.
Гунчо
11.04.2023 19:41:58
1
1
Подготвя се милата за посещение на Козяк
1.
Italo
11.04.2023 17:41:02
3
1
Vaprosa e koi q e snimal

Ne koi q pusnal v neta
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Кои влизат в листата на Румен Радев за Бургас Само във Флагман.бг: Кои влизат в листата на Румен Радев за Бургас В 16 часа „Прогресивна България“ ще регистрира кандидат-депутатите си Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари НСИ отчита 0,4 процента месечно поскъпване, а 89 процента от левовете вече са изтеглени от обращение Пазете се от този брокер - предлага наустоими оферти за апартаменти, иска предварително заплащане от 10 евро Пазете се от този брокер - предлага наустоими оферти за апартаменти, иска предварително заплащане от 10 евро Мами в София и Бургас, сигнализират пострадали  Сгащиха 21-годишен шофьор да лети с 200 км в час при ограничение 90км/ч. Сгащиха 21-годишен шофьор да лети с 200 км в час при ограничение 90км/ч. Полицията го засече два пъти за по-малко от час, книжката е отнета и колата е спряна от движение КФН прогнозира почти двойна втора пенсия с новите мултифондове КФН прогнозира почти двойна втора пенсия с новите мултифондове Реформата във втория пенсионен стълб може да увеличи допълващата пенсия от 12 на около 21 процента от последната заплата Млади таланти влизат в майсторските класове на фестивала „Солисими“ Млади таланти влизат в майсторските класове на фестивала „Солисими“ Обученията събират млади инструменталисти и утвърдени музиканти от международната сцена и се провеждат в Националното училище за музикално и сценично изкуство „Проф. Панчо Владигеров“ Хотелите в Банско наполовина празни след масови откази на израелски туристи Хотелите в Банско наполовина празни след масови откази на израелски туристи Хотелиерите отчитат сериозни загуби след отмяна на резервации заради напрежението в Близкия изток Нов скок на цените: Потребителската кошница достигна 58 евро Нов скок на цените: Потребителската кошница достигна 58 евро Най-сериозно поскъпване се наблюдава при част от пресните зеленчуци Водолеите под силно напрежение между 15 и 27 март Водолеите под силно напрежение между 15 и 27 март Антарес и Алдебаран активират кармични уроци и поставят на изпитание приятелствата и любовта Нов STEM център в ОУ „Пейо К. Яворов“ превръща ученето в изследване, експеримент и творчество /СНИМКИ/ Нов STEM център в ОУ „Пейо К. Яворов“ превръща ученето в изследване, експеримент и творчество /СНИМКИ/ В новото пространство „Изследователи и създатели“ учениците ще правят 3D модели, ще провеждат научни експерименти и ще изучават природните процеси чрез интерактивни решения
Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите Сериозен интерес към двама футболисти на "Черноморец 1919" Сериозен интерес към двама футболисти на "Черноморец 1919" Интересът не е случаен. Централните бранители са сред най-постоянните играчи на тима и имат сериозен принос за стабилното представяне на отбора през сезона Смирена елегантност и класически силуети на Оскарите 2026 (ВИЖТЕ ЗВЕЗДНИТЕ ВИЗИИ) Смирена елегантност и класически силуети на Оскарите 2026 (ВИЖТЕ ЗВЕЗДНИТЕ ВИЗИИ) А Хавиер Бардем казва „Не на войната и свободна Палестина“, докато представя международната категория  Румънски градове забраняват казината, а в България хазартът върти 66 млрд. лв. Румънски градове забраняват казината, а в България хазартът върти 66 млрд. лв. Слатина затваря около 90 игрални обекта, докато у нас рекламите и залозите чупят рекорди Една година от трагедията в дискотека Пулс Една година от трагедията в дискотека Пулс Близки на жертвите и жители на града се събраха на нощно бдение в памет на 63 загинали при пожара Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания Организация раздава взетите продукти на бедни хора на фона на инфлация и растящи цени на храните Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит Трусът е регистриран в източната част на Средиземно море на дълбочина 12 км
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори