×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зеленски: Деокупацията на Крим няма алтернатива не само за Украйна, но и за целия свят


Зеленски: Деокупацията на Крим няма алтернатива не само за Украйна, но и за целия свят
Ключови думи: зеленски, украйна, крим
08 Април 2023, Събота, 13:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Президентът допълни, че Украйна с право очаква териториалната й цялост да бъда зачитана в пълните й граници

Украинският президент Володимир Зеленски заяви, че за Украйна деокупацията на Крим е цел, която няма алтернатива. Това предаде кореспондент на агенция УНИАН, който уточни, че президентът е казал това по време на реч в кримско-татарския културен център "Бирлик" по случай тържествената традиционна вечеря ифтар.

"Да не забравяме, че именно с окупацията на нашия украински Крим, именно с репресиите в Крим срещу свободата на украинците и кримските татари, срещу кримските мюсюлмани, започна опитът на Русия да пороби Украйна и другите народи на цивилизована Европа", заяви Зеленски.

"Деокупацията на Крим няма алтернатива не само за Украйна, но и за целия свят. Убеден съм в това. За реда в света, който се основава на конвенциите и Устава на ООН, а не на престъпните наклонности на убийци, насилници и грабители, които Русия се опитва да разпространява", подчерта Зеленски.

Президентът допълни, че Украйна с право очаква териториалната й цялост да бъда зачитана в пълните й граници - от северните украински градове до Севастопол и Керч на юг, така както тя зачита териториалната цялост на всички държави от Европа до Латинска Америка.


В категории: Войната в Украйна


7
Коментара
Флагман.БГ Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже 17/06/2025, Вторник 21:10 5
Парите не са всичко
Парите не са всичко 17/06/2025, Вторник 20:48 1
Владимир Путин ще посрещне...
Владимир Путин ще посрещне... 17/06/2025, Вторник 20:21 3
Жестока трагедия в Китай
Жестока трагедия в Китай 17/06/2025, Вторник 20:00 0
"Левски" ще играе с израелци
"Левски" ще играе с израелци 17/06/2025, Вторник 19:40 1
7
Коментара по темата
7.
Без 363
09.04.2023 07:03:13
4
6
Вижте: Ако някой напрви дарение някому и му дари имот пълен със стоки и животни и този някой вместо да е благодарен и да подуржа имота и го облагородява вземе да го руши и най безцеремоно вземе да избива вдичко живо там вие как ще постъпите. Естествено ще развалите дарението и със два шута ще прогоните маглеца. Всички знаем че дарение се разваля. Е Крим е дсрен 1953г от Хрусчов и сега Русия си върна дарението щото Украйна се държеше лошо и искаше със това дарение да нарани своя дарител подтиквана от САЩ. Доколкото знам и Донецка и Логанска област също са дарение и сега дарителят си връща лошо гшеданото дарение. Кокото да го овъртаме това е истината за тези области
6.
Зеления ръководител
08.04.2023 18:26:56
4
6
е абсолютен майстор да обръща в обратната посока темата за репресиите !
Неговият режим , а и предходните му репресираха живеещите на територията на Украйна рускоговорящи , татари, мюсюлмани и пр. Сменяха имена, забраняваха език и религии , налагаха измислена история ...!
Особено показателно е налагането на някакъв измислен език и азбука, представляваща невероятната смес от кирилица и латиница !
Голяма част от самите украинци не знаят езика и азбуката си !
Да не говорим за смешно изчанчените лични имена, само и само да не са сходни с руските или славянските!
При украинците е трудно да се определи къде свършва национализма и започва нацизма ....!
Колкото до манталитета, поведението и самочувствието им , всеки българин вероятно си е направил изводите !
Не защитавам Русия , руснаците и руския режим, те си имат други трески за дялане, а описвам украинците !
5.
!
08.04.2023 16:54:09
5
5
Ето ви истината от самите рус войни. Каквото е останало отж160 човека тва е на видеото. Загряд отряди за да не бягат назад, липса на оръжие и боеприпаси и ревът горките че пушечно месо.
https://youtu.be/xuZgqf_Z1RM
Точно на Авдеевка непревзето място 13 месеца атаки, понеже всичко е точно по план и не умират, обаче 13 месеца К. Р за роzzиани и трупове.
4.
!
08.04.2023 16:42:28
4
5
Всичко каквото съм написал долу е самата истина братя русфилидиоти, вервайте ми, дори и да разбирате руски само картинки. Останалите русофобите, те и без това си гледат и четът директо от Русия, тях нама да ги убеждаваме. То и аз нецвярвам в това което съм писал в предния комент ама заработвам ботс.
Братяжрусфилидиоти продължавайте да стоите далеч от Русия както досега. Пислушайте ме
https://youtu.be/fdUZoK98fwM
Ако не вярвате вижте колко ватенки избягаха и бягат от роцийския РайКенеф. Идиотията не е престъпление.
3.
Продължаваме Педерастията
08.04.2023 16:38:17
6
6
Нали върви трафика....
2.
!
08.04.2023 16:10:49
22
18
50 000 загинали украинци ги водят безследно изчезнали, за да не плащат застраховките и компенсации на семействата. Разчленяват ги и им продават органите в чужбина, не случайно Зеленски прие през 2022 г закон с който могат да правят аутопсии и да отварят телата без разрешение от близките. Долни хора! Гавра с труповете на сънародниците си!
1.
А
08.04.2023 15:27:06
10
19
БРАВО
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Областният управител присъства на откриването на нов тракийски клуб Областният управител присъства на откриването на нов тракийски клуб Събитието стана в село Маринка България евакуира 148 души, сред които много чужденци България евакуира 148 души, сред които много чужденци Групата напусна Израел Предимно слънчево по Черноморието Предимно слънчево по Черноморието Ето прогнозата за времето Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Уговорени са проверки с Добруджа, Черно море, Ботев (Пловдив), Локомотив (ГО), Ямбол 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор Магистратите отчитали разкаянието и съжалението на обвиняемия Липсва ли ви като шоумен Липсва ли ви като шоумен Той е фигура с много силна енергия, казва Боби Борисов Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Системното неглижиране на летище Бургас ли доведе до смяната на досегашния оперативен ръковиодител на двата аеропорта  BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас Арена Бургас ще бъде арена с истински бойни емоции на 8 ноември
Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Момчето е било принудено да проституира Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници От Русия считат, че са нанесли голям удар От Русия считат, че са нанесли голям удар Кремъл се хвали
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори