Проговори бащата на единия задържан заради бомбените заплахи
Родителят чакаше за информация пред сградата на районното с адвоката на семейството
Бащата на единия задържан 15-годишен младеж в Пловдив не е подозирал за фалшивите сигнали за бомба, които е изпращал сина му до различни институции и училища в града.
„Дойде полицията, провери му лаптопа и го задържа за 24 часа. Няма да му се карам, защото още е дете. Ще поговоря с него, че това не е редно”, разказа бащата Хамид Шихаб.
Семейството живее на метри от 6 РУ в Пловдив. Родителят чакаше за информация пред сградата на районното с адвоката на семейството.
Трима общо са задържаните младежи в Пловдив за подаване на фалшиви бомбени заплахи. Те са изпратили множество имейли до различни институции и учебни заведения.
Единият е пълнолетен и криминално проявен, а другите двама са непълнолетни лица на 15 години.
Домът на единия беше щателно претърсен и бяха иззети доказателства, които го уличават като автор на сигналите.
Заплахите за взривни устройства са изпращани от приложение. Младежът е един от заподозрените, които са го използвали. Той и съучастниците му могат да получат до 5 години затвор и глоба до 15 000 лева.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

улицата е написана на табелката на вратата като кАпина.
За кв. Столипиново това сигурно е нормално,
но думата се изписва с "Ъ" - кЪпина...
И накрая и един Мунчо, който заяви - Крим е руски.
Закривай кочината!