×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Американският посланик Херо Мустафа събра кметовете за последна среща


Американският посланик Херо Мустафа събра кметовете за последна среща
Снимка от последната публично известна среща на Н.Пр. Херо Мустафа с кметовете - от октомври м.г.
16 Февруари 2023, Четвъртък, 13:47 ч.
Автор: Флагман.бг

Сред участниците в срещата бе и Димитър Николов

Американският посланик Н.Пр. Херо Мустафа събра на среща в столицата 10 водещи български кметове. Форумът се проведе в хотел "София Балкан Палас" (бивш Шератон), а на него дипломатът се е сбогувал с представителите на местната власт.

Сред участниците са били кметът на Бургас Димитър Николов, на Русе - Пенчо Милков, на Стара Загора - Живко Тодоров, на Перник - Станислав Владимиров, на Кърджали - д-р инж. Хасан Азис, на Благоевград - Илко Стоянов, информира сайтът Пик.

"Да, говорихме за наредбите, които десетте общини в момента прилагат и избират от общинските съвети и начина им на прилагане в местната власт", каза кметът на Бургас Димитър Николов.

"Това е един дълъг процес и беше полезно да чуем опита на останалите колеги от местната власт и да споделим своя опит", допълни той.

На въпроса какво е казала по-специално Херо Мустафа, той заяви: "Усилията на републиканския институт да се провеждат тези антикорупционни мерки и програми в местната власт, по отношение на наредбите".

Кадър от срещата в Шератон

Припомняме, че Херо Мустафа събра кметовете и на още една среща, която се проведе през октомври м.г. в Бургас. Става въпрос за управниците от Асоциацията на Черноморските общини. (ВИЖТЕ ТУК)


В категории: Политика


Обрат в "Игри на волята"
Обрат в "Игри на волята" 16/09/2025, Вторник 08:33 1
Тервел ИЛИЕВ Голям роден град преминава на воден режим Голям роден град преминава на воден режим 16/09/2025, Вторник 08:00 2
21
Коментара по темата
21.
Американска свиня
17.02.2023 20:49:41
0
0
Еби си майката Американска свиня !! Само Русия
20.
Юсуфф
17.02.2023 10:15:14
0
4
Заглавието трябва да е ГЕНЕРАЛ ГУБЕРНАТОРЪТ НА ТЕРИТОРИЯТА СЪБРА ДЕСЕТ МАЛКИ НЕГЪРЧЕТА, демек СЪБРА ДЕСЕТ ВОДЕЩИ БЪЛГАРСКИ КМРТОВЕ ЗА ПОСЛЕДНИ ИНСТРУКЦИИ
19.
_nib_
17.02.2023 10:12:29
0
4
Продажници на мръсния американец.
18.
*********
16.02.2023 20:18:55
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
Мдаа
16.02.2023 18:44:54
7
27
СРАМ! ТЕЗИ КМЕТОВЕ ГИ ИЗБИРАТ БЪЛГАРИТЕ, ЗА ДА РАБОТЯТ ПОД ДИКТАТ НА ЧУЖДА ДЪРЖАВА! МАЙЦЕПРОДАВЦИ НЕЩАСТНИ!
16.
Продължаваме Педерастията
16.02.2023 18:13:35
6
21
Продажници. За кухи долари продадоха майките си
15.
Украинка
16.02.2023 18:05:11
6
6
Защо не поклони Митрофанова, каква злобарка е този дядо
14.
Украинка
16.02.2023 18:02:18
0
5
Къде ми ковентара, защо го изтрихте
13.
232
16.02.2023 16:52:57
4
12
DAITE DA VIDIM NA KAKUV EZIK GOVORI KMETA ----NA NIKAKUV. TOVA E NIVOTO. MORTUS.
12.
Акция:Пазете се педали
16.02.2023 16:46:15
6
31
Дайте по един чорапогащник на Асенка!
Проявете елементарна благодарност към чорбаджиите си!
Дари чорапогащник на ПП, не бъди егоист :)))
11.
Пю
16.02.2023 16:07:49
14
45
Наш Митю най -близо,ся ще дойдат в Бургас едни американски инвестиции че да си е.....бе мааата
10.
Не съм от ГЕРБ, ама и от БСП не съм
16.02.2023 16:06:09
12
55
Събрала е новите магнитни кандидати ... хехе
9.
Имат
16.02.2023 16:00:39
3
20
Някакъв интерес американците,затова ги е събрала.Ще ни изкупят всичко тези боклуци.
8.
*********
16.02.2023 15:38:29
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
Отдолу иде шуменски влак...
16.02.2023 15:35:19
11
22
Кефи ме как вървят по старшинство. От едната и страна - бургашкия, а от другата - варненския.
6.
Бай....
16.02.2023 15:19:41
9
21
Мустафа изповядва юдео-лутеранска (сектантска) религия !
5.
Тхб
16.02.2023 14:37:42
18
41
Обучава най корумпираните как да не са корумпирани!!! И как ще стане?
4.
6matarok
16.02.2023 14:14:03
12
26
imalo e to4no 1 izre4enie ot hero - sledavaite na6iq kurs za6toto ina4e 6te vi se ebe maikata
3.
И от къв зор и ходят подире?
16.02.2023 14:04:35
13
35
Ма те само гербери бре? Аз този созополския не го броя за бесепар, не знам за вас
2.
Joker media
16.02.2023 14:00:30
6
9
Samo noviq kmet go nqma Tabakerov
Makaroneniq zamestitel
1.
12
16.02.2023 13:59:20
18
47
Е продажни управляващи,липса на държава. Пълно дебелоочие на американския бивш посланик.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Колата помете маси и столове, няма пострадали Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Крайната точка е натовареното кръстовище с бул. "Константин Величков" Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Досега бе известно само, че е шофирал 56-годишен мъж Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив Полицията отцепи района, съдебни медици ще нищят какво точно се е случило Десетият юбилеен футболен турнир за купата на „БМФ Порт Бургас” ще се проведе на 18 октомври Десетият юбилеен футболен турнир за купата на „БМФ Порт Бургас” ще се проведе на 18 октомври Тази година спортната надпревара ще се състои под мотото ”Голямата победа е извън терена - живей отговорно”   В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г. В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г. Игор Гречушкин пристигнал у нас с полет от Кипър Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало Не отказвам никъде да ходя - в читалища, сборове. Няма значение коя партия го е организирала. Като областен управител не деля хората на етноси, на политическа принадлежност или на фенове на даден отбор, обясни той Професор Рачев зарадва много хора с тази прогноза Професор Рачев зарадва много хора с тази прогноза Времето остава подходящо за море, лятото не бърза да си отива   Българи бедстват в условия на невиждан воден режим Българи бедстват в условия на невиждан воден режим Община Елена има колосален проблем, някои села са на брега на язовир, но вода от чешмите не потича с дни Градски легенди: За Меден рудник Николов е Супермен, а гербът им е ГЕРБ Градски легенди: За Меден рудник Николов е Супермен, а гербът им е ГЕРБ Но има и друга хералдическа идея – батка по потник
Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Генералният директор Гергана Караджова връчи писмен демарш на посланик Митрофанова, чрез който Република България осъжда по възможно най-категоричен начин умишленото нарушаване на въздушното пространство на Полша Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори