Ива Митева и Любомир Каримански правят нов политически проект
Той ще бъде обявен във вторник под името "Коалиция Заедно"
Бившите депутати от ИТН Ива Митева и Любомир Каримански ще правят нов политически проект. Той ще бъде обявен във вторник под името "Коалиция Заедно".
Тази сутрин Каримански публикува в профила си във Фейсбук пост, с който се сбогува с колегите си в Министерство на финансите, където работеше като съветник на служебния министър.
Името на Каримански предизвика един от големите трусове в коалицията между ПП, ИТН, БСП и ДБ, след като от партията на Трифонов го предложиха за управител на БНБ. Тогава от "Продължаваме промяната" отказаха да подкрепят номинацията. В крайна сметка Любомир Каримански не бе избран за гуверньор на банката, след като за кандидатурата му гласуваха само от ИТН и ДПС.
Ива Митев пък бе председател на 45-ото и на 46-ото Народно събрание. Тя се раздели с "Има такъв народ" през ноември 2022. Тогава Митева обяви, че никога не е членувала в партията, просто е имала "поет ангажимент към тях".
Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г.
Готвач от Индия очарован от България - парите били добри, хората го приемали
Дървета и мантинели убиват повече от катастрофи
Дизелът вече надмина 1,60 евро за литър
Кои 4 зодии ги очакват финансови постъпления през април 2026
Словения ограничи зареждането на гориво до 50 литра за леките автомобили
Рецидивист открадна парите за лечение на първокласник
Експерти обясняват как да избегнем проблеми с печата в офиса
Extreme Sport – качествена екипировка за всяко приключение сред природата
Иран изстреля нов залп ракети към Израел, експлозия бе чута в Йерусалим
Ерол Кьосе почина след падане от 16-ия етаж в Истанбул
Синът на Стефан Данаилов взима 300 хиляди долара годишна заплата

Пре-гру-пи-райййй_сее!
Като червената номенклатура пет поколения се натискат за държавната хранилка. Голямата част от тях се пребоядисаха за власт.
Дедото партизанин с привилегии, синовете и щерките на меките столчета , сега унуците.
Капиталът чрез куфарчета ги изнесаха в чужбина червените боклуци и много честни и морални.
Дебели прасета ненаядени.