×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп обвини Китай в намеса в президентските избори през 2020 г.
  • Президентът присъства на международното военно учение „Бриз 2026“
  • ФИФА обсъжда в следващия Мондиал да участват 64 отбора
  • Куче нахапа 16-годишно момиче и уби домашния му любимец в Нови Искър
  • Акциите на "Газпром" пробиха 18-годишно дъно
  • Замразиха парите за майките на 398,81 евро
  • Днес Созопол чества своя празник
  • Йотова открива паметник на Васил Левски
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нова версия: Шофьорът на автобуса карал бързо, пътниците искали да се приберат по-скоро в Бургас


Нова версия: Шофьорът на автобуса карал бързо, пътниците искали да се приберат по-скоро в Бургас
Катастрофата с автобуса е станала на завоите преди село Младиново - на 500 метра от т.нар. "летище", където по неписано правило се кара доста бързо
Тема в развитие
Нова версия: Шофьорът на автобуса карал бързо, пътниците искали да се приберат по-скоро в Бургас Последни подробности за пострадалите от ПТП-то край Свиленград До 3 дни шофьорът на автобуса Тодор Димитров се прибира в Бургас Стана ясно коя е загиналата бургазлийка в тежката катастрофа с автобус в Свиленградско Двамата тежко пострадали след снощната катастрофа с бургаския автобус – шофьорът и екскурзоводката Експерт: Прахоляк и ръмеж на пътя край Свиленград го правят по-лош дори от лед Катастрофиралият автобус регистриран през 1997 година, още не се знае с каква скорост се е движил Пострадалите бургазлии са настанени в три болници, министър Меджидиев с добра новина Кметът на Бургас отива при ранените в Хасково и Свиленград Асфалтът под автобуса бил като стъкло, а маркировката по пътя на места липсва Героите, спасявали пътници от бургаския автобус: Беше страшно в тъмницата, окървавени хора пищяха Авария или човешка грешка е причината за катастрофата с автобуса край Свиленград? ДС Травел е фирмата-превозвач, чийто автобус катастрофира край Свиленград Димитър Николов със светкавична реакция, организира кампания в помощ на пострадалите при автобусната катастрофа Първа снимка от тежката катастрофа с бургаски автобус, при която загина жена Извънредно! Бургаски автобус се обърна край Свиленград, загинала е жена
виж още
скрий
13 Декември 2022, Вторник, 09:54 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Това твърди д-р Силвена Цветанова, която е пътувала в автобуса 

Шофьорът на катастрофиралия автобус на туристическата агенция DS Travel Тодор Димитров е карал бързо, защото много от пътниците искали да се приберат по-скоро. Това твърди д-р Силвена Цветанова, която е един от пасажерите в злополучния курс.(ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

За щастие тя се разминава само с леки наранявания, но както стана ясно един човек загина, а 19 са със сериозни наранявания. 

"Бяхме в автобуса, аз говорих по телефона с мой колега. В един момент сестра ми ме избута, тъй като бях до прозореца и автобусът се обърна. Започнаха да падат стъкла. В един момент всички започнахме да пищим. Участъкът беше много мокър и скоростта беше малко по-висока, поне на мен така ми се стори", казва д-р Силвена Цветанова пред БНТ.

Д-р Силвена Цветкова е единственият очевидец, който до този момент се е съгласил да говори

- В какво състояние беше шофьорът?

- Добре беше, адекватен. Въпросът е, че караше по-бързо. Имаше хора, които искаха по-бързо да пристигнем.

- А Вие пострадахте ли?

- Имам само повърхностни рани на гърба и гърдите, но аз бях една от първите измъкнати, така че бързо ни измъкнаха.

-Загиналата жена къде беше?

- Тя беше зад шофьора, на трето място. Явно се е ударила челно в главата.

Самият шофьор твърди, че не е карал с превишена скорост. В момента на поднасянето поддържал около 60 км/ч. Самият той си обяснява катастрофата с това, че на този участък при дъжд се свличала кална маса и е възможно заради това возилото да е поднесло.

 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ "Меси" кацна в центъра на Бургас "Меси" кацна в центъра на Бургас 17/07/2026, Петък 18:17 2
15
Коментара по темата
15.
Лекарката
13.12.2022 18:09:20
1
2
А пък тая простата селянка ,каква измислена лекарка е,мома от ония недоклецаните,де беше тя ,що не помага Ами първа бяга,лекарка хаха като всички лекари, некадърници
14.
Ко ВААА
13.12.2022 16:12:36
4
1
Шофьорът е джендър и собственика на фирмата и той!Да се обесят на първият дирек!
13.
Българина
13.12.2022 14:33:02
1
3
До 11. До 8
Приятел, ти ходил ли си там?..
Щото ще разбереш много добре @КОИ са пропадналите :)
И въпреки, че имат безброй пари, пак си търкалят старите автобуси. Щото там не се взимат подкупи да се купуват нови и нови. Затова...
12.
Хм
13.12.2022 14:07:31
1
3
Стана тя каквато стана 2-3 дни ще се вдига пушилка за случая.Жалко за загубата на нечия майка,баба...Работата ще се потули,шофьора имал дъщеря докторка,така че не го мислете,неговата е лесна.Другите....пълнежа ...те да му мислят.Фирмаджията и той ще кърши пръсти по някоя и друга телевизия и толкоз....айде bye bye
11.
До 8
13.12.2022 12:18:51
2
6
В Америка автобусния превоз е слабо развит. Там наблягат на собствен превоз. Автобусите им не само училищните но и междуградските които са рядкост са кенефи. Но нека не вземаме предвид тази пропаднала отвсякъде страна.
10.
Българина
13.12.2022 11:59:23
2
6
До 9. Бургазлия
Не съм ходил в майка Русия, в хАмерика съм бил. Там са си така.
И не измествай темата - искам да кажа, че важното е не кога е произведено превознозното средство, а как се поддържа и експлоатира :)
Капиш?..
9.
Бургазлия
13.12.2022 11:43:01
3
1
До 8 - а в майка Русия на колко години са?
Защо намесваш друг континент? И честно казано, може би в някое българско училище да са на 50+ години, нещо яко си объркал годините...
И защо се добавя това "х" не ми стана ясно
8.
Българина
13.12.2022 11:24:43
6
5
До 6. Така така
Приятел, в хАмерика училищните автобуси са на 50+ години(поне повечето).
7.
SPEED KILLS
13.12.2022 10:58:05
0
25
По- добре да закъснееш,отколкото въобще да НЕ ПРИСТИГНЕШ..........
6.
Така така
13.12.2022 10:54:53
2
20
Тези таралясници е престъпление че са на улицата въобще, а да ги караш с повече от 90 е лудост. Автофирмите не купуват нови автобуси, всичките им са над 30 годишни, че и повече. Собствениците са престъпници. Шофьорите също където ги напъват.
5.
:)
13.12.2022 10:46:57
5
7
trqbva da si kamikadze 4e da se vozi6 v avtobus :D
4.
Недялко
13.12.2022 10:39:01
0
12
Някои казват че катастрофата е станала между миладиново и Дрипчево а там няма писта. тук се казва друго
Това медиите са 99 процента лъжи
3.
Дааааа
13.12.2022 10:36:37
1
13
Като луди карат тези
2.
Сия
13.12.2022 10:20:28
1
26
Това, че шофьорът на автобуса е карал бързо,
беше ясно още от първата минута, след като се разбра за катастрофата!
1.
Версии да търсиш
13.12.2022 10:06:53
0
21
в България! Само виновни и наказани никога няма, освен ако не са кокошкари или невинни!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Той посвети живота и изследователската си дейност на морския град Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Повишението идва в решаващ момент за региона, заради тежките злоупотреби в икономиката и вихрещата се киберпрестъпност Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Опитват се да играят две игри едновременно, като едната е да сме „неутрални“с външна политика спрямо националния ни интерес, а втората да не бъдем изолирани, коментира социолог Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Нарушителят е с 37 акта и 98 фиша, поясниха от полицията Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Разказите идват от социалните мрежи и все още не са потвърдени от полицията, а твърдението за предизвикателство в TikTok остава недоказано Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Сградата беше опасна и се рушеше, инвеститорите я вдигат наново в абсолютно същия вид с благословията на Министерството на културата АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи Експертът Христо Грозданов настоява решенията да се вземат според риска и разходите за целия живот на съоръженията, а не само по най-ниската първоначална цена Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Дали милионите на OneCoin все още не текат в Созопол Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Съпругата на заместник-председателя на парламента Иван Ангелов е избрана временно за директор, а конкурс трябва да бъде проведен до шест месеца Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Аеропортът застана зад кандидатурата на морския град и отговори на основните съмнения за въздушната свързаност с над 70 директни маршрута и капацитет до 21 полета на час
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Над 10 сгради бяха затрупани край река Уцзян, повече от 1100 жители са евакуирани, а стотици спасители продължават издирването Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тръсът бе с магнитуд 7,4 по Рихтер, изплашени хора напуснаха домовете си Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Жителите на страната ще имат уникалната възможност да наблюдават с просто око изключително близко сближаване между младия лунен сърп и ярко блестящата планета Венера Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Анализатори разкриват тайния план зад бруталните удари в Близкия изток и обвиненията към Пекин за изборите Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Историята на един скромен гений, който победи парите и суперзвездите, за да качи Верона на върха Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Осъдената активистка първо е приета в женския затвор в Кемниц, но след индивидуална оценка е преместена в мъжката институция в Цайтхайн Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Пожарът в Арагон остава извън контрол, а стотици огнеборци и военни защитават застрашените селища Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Той сменя Веселин Синабов, а временното ръководство ще управлява дружеството до нов конкурс, но не повече от шест месеца Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога В дома на 43-годишния мъж в квартал Люляците са намерени растителна маса, канабисови стръкове, химически течности, лекарствени блистери и газов котлон Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Ефир 100 в район Северен е сред обектите с установени нарушения, но вписването не означава, че заведението вече е затворено
Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Предоставихме на САЩ данни за заобикаляне на санкциите по „Магнитски“ Виц на деня Виц на деня Секретарка се втурва, силно уплашена, в кабинета на началника:
- Шефе, току-що откраднаха колата ви!
- А успя ли да видиш крадците?
- Не, но записах номера на колата...
Виц на деня Виц на деня - Мила, ще се омъжиш ли за мен?
- О боже, да!
- Може ли да ти го сложа?
- Мръсник!
- Пръстена ма...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените прекаляват с уголемяването на устните?
- Защото не ми достигат пари за гърдите.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори