Кметът на Бургас отива при ранените в Хасково и Свиленград
Пътниците, които не са пострадали, разпитвани до полунощ, но вече са в родния си град
Рано сутринта кметът на Бургас Димитър Николов е отпътувал към болниците в Хасково и Свиленград, където са настанени пострадалите пътници. Това каза кореспондентът на бТВ Лора Стаматис.
„Всички пътници, които не са пострадали в тежката автобусна катастрофа в Свиленградско и не са приети за болнично лечение, успешно са се прибрали до домовете им в Бургас. Това е станало между 3 и 5 часа тази сутрин“, добави тя.
Повечето са прибрани от близките им с лични автомобили, а трима души са превозени с автобус на фирмата.
Причината за късното им прибиране е, че часове наред пътниците са били разпитвани от разследващи на място. Към полунощ са превозени и до Свиленград за разпит.
Собственикът на фирмата превозвач отпътува за мястото на инцидента веднага след катастрофата, той също е разпитан.
„Той отговаряше на телефона си до полунощ, т.е. до преди разпита. Очаквахме тази сутрин да даде повече информация, но спря да вдига телефона си“, уточни Лора Стаматис.
Какво се случва с Карлос Алкарас
Какво се случва с Карлос Алкарас
03/06/2026, Сряда 22:00
0
Кметът на Царево: Осезаема е нуждата от лидери, които да ни превеждат през кризи
Зодиите с най-силна защита срещу негативна енергия
03/06/2026, Сряда 21:40
0
Алекс Николов наелектризира волейболна България
Огромен скандал в българските щанги, мениджърът на Насар изригна
Кървава драма в руски автобус: 8 убити и 11 ранени с дрон
Убиха 400-килограмова мечка
Здравко Здравков застава на вратата на "Лазур"
Гергана Николаева облече рокля от юбилейната колекция на Justin Alexander
Роклята на точки - хит за лятото
Сродни души според зодията
03/06/2026, Сряда 19:40
0
Венци Стефанов: Който сее ветрове, жъне бури - драконовски мерки на стадиона

Абе смехурко всички ли са от Бургас град ?
Кмета си прави явен пр защото башицата каза че му е последния мандат...ама Митачето май не мисли така !
Сега е паркинг.
Стари номера