Камикадзета на АМ „Тракия“ край Бургас! Мощна Ямаха и тунингован Опел спретнаха гонка с над 260 км/ч *
Видеото е качено в социалните мрежи, номерът на Опела е лесно различим
Видео от страховита гонка между мощен мотор Ямаха и тунингован Опел предизвика сензация в социалните мрежи.
Кадрите са заснети на АМ „Тракия“ край Бургас, а водачите са истински камикадзета. В един момент се вижда, че мотористът се движи с над 260 км/ч, но въпреки това не може да догони Опела.
Номерът на Опела е видим – бургаска регистрация с леснозапомнящ номер.
ВИЖТЕ ВИДЕОТО:
*Кадрите са публикувани преди ден в социалните мрежи, но се оказа, че видеото е доста старо - от поне 5 години
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Видеото, представено за актуална новина, е в Ютюб от 12 години.
Флагман, спрете се вече, че сте не смешни, Ами жалки!
За съжаление независимо от естеството на темата ( в случая автомобили ) винаги водещото е обиди, завист и негативизъм. За тези които не познават нито човека, нито колата, нито целта на вложените средства мога да кажа, че коментарите са малко не на място и са съжаление нямат никаква стойност! С Андрей се познаваме от повече от 20г. Привърженик съм на друга марка автомобили и тогава спорехме коя е по-добра, по-красива, по-бърза.... Както знаете и сега има предавания и статии които се занимават с тази тематика, което е абсолютно нормално. Разликата между вас и нас е, че винаги сме се уважавали, помагали и сме използвали тази си страст към автомобилите за да се забавляваме и да научим нещо ново за конкурентната марка. Така се изграждат приятелства за цял живот, което е безценно. Замислете се преди да коментирате! Бъдете здрави!
Нещо като на тоя ролекса му изостава с 5 секунди пък моя китайския е точен до секундата ей колко му е кофти на тоя с ролекса как се минал и как го наказвам
Жалка история, но празната ти глава пълна с бензинови пари и тунинг електроника няма как да го осмисли :)
9 номер пък и ги поздравява ??!!
Ами ако бяха карали по някоя изоставена самолетна писта , по някоя състезателна писта,или пък по полето, и аз щях да ги поздравя , но те за там нямат гащи!
А аз поздравявам всички онези бивши автомобилни състезатели, които редовно участваха в състезанията , организирани от СБА по всички правила за безопасност ...
Особено за зрителите и за околните !
А тези...?!!
Тези са диарии! Комплексирани диарии!