×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Любовник облече Алисия в „Прада”


14 Ноември 2022, Понеделник, 14:31 ч.
Автор: Флагман

Фолкаджийката се перчи с дрехи и аксесоари за 12 бона

Алисия се превръща в истинска модна икона, макар и малко кичозна. От няколко дни фолк певицата е неразделна с бюстие дънки, чанта и обувки на скъпата италианска марка „Прада”. Бившата половинка на Валери Божинов и Ники Михайлов засне специална фотосесия, за да се похвали с новия ансамбъл, който струва 5857 евро или 11 500 лева, показа проверка на „Уикенд”.

Бюстието на изпълнителката от лекия жанр е 450 евро, дънките са 950 евро, обувките с камъни струват 1457 евро, а чанта „само” 3000 евро. Всичките неща са част от последната колекция на марката, но едва ли Алисия си ги е купила сама и е отделила няколко хонорара, за да се сдобие с облеклото. Кичът си казва думата и чалга дивата се е спряла на аксесоари с камъни, чиито любителки са всички фолкаджийки, както и разголено бюстие, достойно за пилона на всеки стриптийз клуб.

В социалните мрежи коментират, че дрехите най-вероятно са подарък от богатия и щедър любовник на наперената вакарелска дива. Наскоро по време на свое участие Алисия шеговито се обърна към мъжката част в дискотеката и ги предупреди да внимават с неприличните предложения, защото не е сама. Брюнетката не издаде нищо повече дали мъжът, когото визира, присъства в заведението и кой е той. От години бившата на Валери Божинов и Ники Михайлов пази личния си живот в тайна. След като връзките й и с двамата футболисти се разпаднаха злополучно заради Николета Лозанова, Алисия се закани повече да не показва мъжете до себе си.

След това фолк фурията се хвърли в обятията на един от най-желаните ергени - Мони Филипов. Алисия се нанесе в луксозната му къща и почти прекрати участията си, за да прекарва повече време с новата си любов. В началото на годината обаче Ася, както е истинското й име, намекна за раздяла с Филипов. В интервю пред Мон Дьо водещият я попита: „Любовта оказа ли се такава, каквато я описват в книгите, във филмите, в любовната лирика”, на което певицата първоначално отговори уклончиво: „Ще видим”. И продължи: „Към момента мога да кажа, че щом е приключила, значи не е била нищо от това, което изброи”. Брюнетката често намеква, че й е време да се омъжи и чака мъж, който ще й предложи брак, но такъв все не се появява.

Феновете на изпълнителката подозират, че Алисия отново се е събрала с Мони Филипов и именно той е мистериозният мъж, който я е засипал със скъпи дарове. Чалга дивата публикува и снимки от автомобила, който й е подарък от милионера, както и от общия им дом.


В категории: Лайфстайл


5
Коментара
Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 1
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
5
Коментара по темата
5.
някой
14.11.2022 18:52:12
0
4
Ася, в каквото и да се облечеш, по умна няма да станеш. Нали знаеш, че по акъла те изпращат.
4.
Лекар
14.11.2022 18:39:02
0
5
Курва.
3.
Ханко Брат
14.11.2022 17:19:42
0
8
Каквато на царицата.... такава и на магарицата!)
2.
до 1.
14.11.2022 17:08:37
2
1
А ти изпъкваш с цинизъм и простащина,за външен вид и бройки да не говорим.
1.
ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХА
14.11.2022 14:59:59
1
15
Който няма мозък с който да изпъква, изпъква със скъпи боклуци като тая пача, дето я минаха 100 човека вече
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост "Престъплението е огромно", каза кметът на Луковит Иван Грънчаров Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април Айтозлия погази закона Айтозлия погази закона Шофира дрогиран Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Ето защо те никога повече няма да дойдат в България, а на нас желаят здраве и успех с евроинтеграцията Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър Полицията го спипа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа Лелята на младежа разказа за скандална схема   Екшън в Бургас: Високо напрежение между тийнейджъри и ядосан шофьор от градския транспорт Екшън в Бургас: Високо напрежение между тийнейджъри и ядосан шофьор от градския транспорт Две момчета с тротинетки минаха на червен светофар пред автобус Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест "Търпението на хората се изчерпа", каза кметът на село Войника Мария Георгиева   Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Слънчев ден като цяло в страната
Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори